Strona główna Bez kategorii Promocja: „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym – IV edycja” w Getin Banku

Promocja: „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym – IV edycja” w Getin Banku

author
Patryk Byczek
20 stycznia 2020

W Getin Banku rozpoczęła się trzecia edycja promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego. W związku ze skorzystaniem z oferty Klienci mogą otrzymać promocyjne oprocentowanie wynoszące 2,7% dla kwoty 100 000 złotych na okres 92 dni. Promocja trwa do 29 lutego 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Z promocji Getin Banku mogą skorzystać Klienci, którzy posiadają lub założą Elastyczne Konto Oszczędnościowe. Warunkiem jest jednak posiadanie lub również założenie dowolnego konta osobistego Getin Banku.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy wyrazić zgody marketingowe na rzecz banku. Następnie spełnienie warunków jest bardzo proste. Należy od 20 stycznia 2020 roku do 29 lutego 2020 roku wpłacić na konto nadwyżkę nad saldo z dnia 14 stycznia 2020 roku. Maksymalna kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem (2,7%) to 100 000 złotych na 92 dni.

Jednakże:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 20.01.2020 r. do 29.02.2020 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki” lub „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”.

Oznacza to, że Klient biorący udział w poprzedniej edycji musi przeczekać kolejną promocję. Innymi słowy – Klienci mogą brać udział w co drugiej promocji.

3,5% w zwykłej ofercie

Warunki dotyczące promocji są bardzo proste. Regulamin podaje, że jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym na konto Klienta wpłyną pieniądze z wynagrodzenia to Getin Bank naliczy odsetki w wysokości 3,5% dla kwoty do 10 000 złotych. Z tej oferty mogą skorzystać jednak osoby, które po 11 maja 2017 roku nie posiadały żadnego rachunku osobistego w Getin Banku.

Jednakże dalsza część regulaminu informuje, że przelew nie musi być konkretnie wynagrodzeniem: „Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady […] z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 000 zł”.

Promocyjne odsetki będą naliczane do piętnastego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków oferty. Bardzo dobrą informacją jest również to, że podwyższone oprocentowanie będzie trwało przez 12 miesięcy.

Dodatkowe promocje

50 złotych za założenie Konta Proste Zasady

Warto pamiętać, że korzystając z oferty poleceń można zgarnąć dodatkowe 50 złotych. Wystarczy, że Klienci, którzy nie posiadali konta od 31 lipca 2019 roku, otworzą rachunek osobisty z polecenia innego Klienta Getin Banku.

Co można otrzymać?

Biorąc udział w promocji można zgarnąć oprocentowanie wynoszące 2,7% w skali roku na okres 122 dni. Maksymalna kwota objęta oprocentowaniem wynosi 200 000 złotych.

Klienci biorąc udział w dodatkowych promocjach i spełniając wszystkie warunki zawarte w ich regulaminach mogą liczyć na:

– 50 złotych premii w ramach założenia konta z wykorzystaniem kodu polecającego,
– 3,5% w zwykłej ofercie na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 10 000 złotych.

Przyznanie nagrody

Podwyższone oprocentowanie będzie liczone od momentu ulokowania nowych pieniędzy na nowym koncie oszczędnościowym.

W ramach promocji dodatkowych:

– 50 złotych na start – Klient otrzyma premię do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków,
– 3,5% na koncie oszczędnościowym – środki Klienta oprocentowanie obejmie w momencie, kiedy na konto wpłynie pierwsze wynagrodzenie..

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.getinbank.pl/centralne_repozytorium_dokumentow/FE35693C39376CE17CE92CBE5DEBC998A18ECC0DE52C54F64FB88453C5011309.


Konto Proste Zasady – koszt

Posiadając Konto Proste Zasady Klient prowadzi je za darmo pod warunkiem, żę raz w miesiącu wykona płatność kartą lub BLIKiem. Bez przeprowadzenia transakcji konto kosztuje 8 złotych miesięcznie. Należy dodać, że osoby poniżej dwudziestego szóstego roku życia nie muszą stosować się do tej zasady, ponieważ są zwolnieni z opłat. Karta debetowa dołączona do konta jest w pełni darmowa – zarówno jej wyrobienie, posiadanie, korzystanie z niej oraz wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce.


Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to marketingowa nazwa zwyczajnego konta oszczędnościowego Getin Banku. Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe. Jedyna opłata może nastąpić w momencie wykonywania przelewu z konta na inny rachunek. Getin Bank postanowił jednak zwolnić Klientów z tych opłat do końca przyszłego roku. W regulaminie promocji możemy wyczytać:

Uprzejmie informujemy, iż w okresie od 23.09.2019 r. do 31.12.2020 r. Getin Noble Bank (dalej: Bank) nie będzie pobierał opłat za przelewy wewnętrzne wykonane poprzez Bankowość Internetową oraz Mobilną z Elastycznego Konta Oszczędnościowego na rachunki prowadzone w Banku.


Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Instytucja kieruje swoją ofertę od małych i średnich firm, dużych korporacji, wspólnot mieszkaniowych oraz Klientów indywidualnych. Bank obsługuje może obsługiwać swoich Klientów w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz poprzez bankowość internetową i mobilną. Ponadto dostępne są równie punkty samoobsługowe Getin Point oraz bardzo wielu pośredników. Z usług Getina korzysta ponad 2 400 000 Klientów. Prezesem zarządu jest Artur Klimczak.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Bank Spółdzielczy w Radomiu sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
22 września 2019

Bank Spółdzielczy w Radomiu sesje przychodzące i wychodzące

Życzenia dla Czytelników
Wpisy
author
Aneta Jankowska
31 marca 2018

Życzenia dla Czytelników

Ile kosztuje akademik w Warszawie?
Wpisy Inne
author
Dominika Sobieraj
20 sierpnia 2019

Ile kosztuje akademik w Warszawie?

Pożyczki bez BIK Września
Wpisy Inne
author
Aleksandra Gościnna
10 marca 2021

Pożyczki bez BIK Września

Inspektorat ZUS w Poznaniu
Oddziały
author
Patryk Byczek
20 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Poznaniu

Wyniki Getin Noble Banku za 2018
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
27 kwietnia 2019

Wyniki Getin Noble Banku za 2018