Promocja: „Płać z Apple Pay” w Banku Pekao

Promocja: „Płać z Apple Pay” w Banku Pekao

author
Patryk Byczek
04 października 2019

W Banku Pekao trwa promocja, w której Klienci za jedną płatność wykonaną przez Apple Pay mogą zdobyć symboliczną premię. Aby wziąć udział w konkursie trzeba otrzymać wiadomość promocyjną w portalu Pekao24. Promocja trwa do 31 października 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Z promocji Banku Pekao mogą skorzystać Klienci, którzy mają wyrażone zgody marketingowe. Dodatkowym warunkiem, który należy spełnić jest zaakceptowanie regulaminu promocji w poczcie Pekao24. Ten krok należy poczynić maksymalnie od 31 października 2019 roku. Może to więc oznaczać, że zaproszenie do wzięcia udziału w promocji dostali wybrani Klienci Banku Pekao posiadający urządzenia z systemem iOS.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek i podpisać umowę o Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą debetową oraz bankowością elektroniczną w Pekao. Trzeba także pamiętać o wyrażeniu zgód na otrzymywanie od banku informacji marketingowych.

Jak zdobyć nagrodę

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Klienci, którzy otrzymali zaproszenie do promocji muszą (oczywiście jeżeli wcześniej tego nie robili) zarejestrować swoją kartę w portfelu Apple Pay. Następnym krokiem jest dokonanie przynajmniej jednej płatności wykorzystując Apple Pay, najpóźniej do końca października 2019 roku.

Co można wygrać?

Za spełnienie warunków promocji Klienci mogą zgarnąć premię wynoszącą 20 złotych.

Przyznanie nagrody

Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, czyli do 30 listopada 2019 roku.Konto Przekorzystne Biznes

Przedsiębiorcy mogą prowadzić konto w pełni za darmo, jeżeli tylko spełnią proste warunki. Konto jest darmowe, gdy Klient:

– wykona przelew do ZUS,
– wykona przelew do US,
– na konto wpłynie 2000 złotych,
– odnotuje na koncie wpływ z terminala bankowego,
– dokona transakcji wymiany walut,
– opłaci ratę w Pekao Leasing.

Karta może kosztować 7 złotych lub być darmowa, jeżeli Klient w danym miesiącu wykona płatności kartą na kwotę 300 złotych. Przelewy przez aplikację PeoPay są darmowe, natomiast przelewy zlecone poprzez bankowość internetową są darmowe wyłącznie w liczbie sztuk 15. Każdy kolejny przelew kosztuje 1,5 zł. Wypłaty z bankomatów własnych są darmowe. Dwie pierwsze wypłaty z obcych bankomatów również są darmowe, każda kolejna transakcja tego typu kosztuje minimum 5 złotych.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Konto i aplikacja HAIZ Alior Banku
Pod Lupą
author
Aneta Jankowska
04 października 2016

Konto i aplikacja HAIZ Alior Banku

Inspektorat ZUS w Bochni
Oddziały
author
Patryk Byczek
23 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Bochni

Jakie sklepy będą czynne w niedziele wolne od handlu?
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
09 lutego 2018

Jakie sklepy będą czynne w niedziele wolne od handlu?

Provident organizatorem Zaczytanych Mikołajek
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
09 grudnia 2018

Provident organizatorem Zaczytanych Mikołajek

Porównaj