Promocja: „Polecam PKO Bank Polski – edycja I” w PKO BP

Promocja: „Polecam PKO Bank Polski – edycja I” w PKO BP

author
Patryk Byczek
09 marca 2021

W PKO BP trwa promocja związana z poleceniami konta. W zamian za otworzenie konta z polecenia lub polecenie konta, Klienci mogą zgarnąć 100 złotych premii. Promocja trwa do 6 kwietnia 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Z promocji przygotowanej przez PKO Bank Polski mogą skorzystać wyłącznie nowi Klienci Banku. Z promocji nie skorzystają osoby, które w okresie od 5 marca 2018 roku do teraz posiadały Konto za Zero. Produkt może się zmieniać, ponieważ regulamin określa, że z promocji wykluczone są osoby nieposiadające danego produktu lub usługi w danej edycji programu poleceń.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji do 6 kwietnia 2021 roku należy złożyć wniosek o Konto za Zero z poziomu przygotowanej przez PKO BP strony poleceń. Podczas wnioskowania należy również podać kod polecający obecnego Klienta PKO BP. Trzeba także wyrazić zgodę na przekazywanie przez instytucję materiałów marketingowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz środków komunikacji elektronicznej. Oprócz tego, należy zaakceptować regulamin promocji.

Jak zdobyć nagrodę?

Aby zdobyć nagrodę należy w ciągu trzydziestu dni od momentu otworzenia rachunku spełnić jeden z niżej wypisanych warunków:

– wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem na kwotę przynajmniej 500 złotych,
– wykonanie przynajmniej trzech trzech transakcji bezgotówkowych kartą i BLIkiem.

Nagroda dla polecającego

Należy wiedzieć, że również osoba polecająca może liczyć na premię pieniężną. Za każde skuteczne polecenie, osoba udostępniająca swój kod może zgarnąć 100 złotych. Liczba maksymalnych poleceń wynosi 10 sztuk, co oznacza, że jako polecający można otrzymać od banku łącznie 1000 złotych.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest 100 złotych dla polecającego i poleconego Klienta.

Przyznanie nagrody

PKO BP w ciągu 50 dni sprawdzi, czy Klientowi należy się premia, a następnie w ciagu 30 dni wypłaci premię.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin promocji można znajdziemy na stronie: https://polecam.pkobp.pl/media_files/66a570b5-6115-40e8-ba9f-969649394e9a.pdf.PKO Konto Pierwsze

PKO Konto Pierwsze jest skierowane do małoletnich Klientów banku, czyli osób, które skończyły trzynaście i nie ukończyły osiemnastu lat. Młodzi Klienci nie ponoszą żadnych opłat za: prowadzenie konta, dostęp i obsługę do bankowości mobilnej i internetowej, przelewy krajowe i na telefon, zakupy BLIK. Opłata w wysokości 3 złotych i 90 groszy może pojawić się za obsługę karty debetowej. Opłaty można uniknąć wykonując dwie płatności kartą lub BLIKiem miesięcznie.

PKO Konto Pierwsze może uczyć oszczędzania. Klienci posiadający Konto Pierwsze mogą otworzyć Konto Pierwsze Oszczędnościowe z atrakcyjnym zyskiem w skali roku z oprocentowaniem zmiennym i comiesięczną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie wynosi 2% do 10 000 złotych oraz 1,6% dla kwoty powyżej 10 000 złotych. Bank przewiduje również dodatkowy bonus w postaci oprocentowania wynoszącego 0,5% za systematyczne wpłaty od 20 do 1000 złotych oraz brak wypłat w ciągu kolejnych trzech miesięcy.


PKO BP

PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO pod koniec 2017 roku wyniósł ponad 820 000 000 złotych. Pod koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała zysk na poziomie ponad 1 042 000 000 złotych. Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prezesem banku jest Zbigniew Jagiełło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

T-Mobile Usługi Bankowe w Kołobrzegu
Oddziały
author
Patryk Byczek
20 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Kołobrzegu

Alior Bank w Głubczycach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
18 czerwca 2019

Alior Bank w Głubczycach

Pożyczki Elbląg
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
24 stycznia 2022

Pożyczki Elbląg

Kolejna darmowa pożyczka od Providenta
Wpisy
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
10 maja 2016

Kolejna darmowa pożyczka od Providenta

Kredyt przez Internet do 200 000 zł
Wpisy
autor wpisu
Pawel-Zdunski
14 czerwca 2016

Kredyt przez Internet do 200 000 zł

Automatyczny doradca Klienta w Credit Agricole
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
28 grudnia 2020

Automatyczny doradca Klienta w Credit Agricole

Porównaj