Promocja: „Polecam PKO Bank Polski – edycja II” w PKO BP

Promocja: „Polecam PKO Bank Polski – edycja II” w PKO BP

author
Patryk Byczek
27 lipca 2021

W PKO Banku Polskim trwa druga edycja promocji systemu poleceń, w której w zamian za otworzenie konta z polecenia nowi Klienci mogą zgarnąć 100 złotych premii. Obecni Klienci również zgarną swoją część za skuteczne polecenie. Promocja trwa do 30 września 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

W ofercie przygotowanej przez największy bank w Polsce, PKO Bank Polski, mogą wziąć udział tylko nowi Klienci Banku. Z godnie z regulaminem, z promocji nie skorzystają osoby, które od 23 lipca 2018 roku posiadały Konto za Zero lub korzystały z produktu lub usługi dostępnej w danej edycji programy poleceń w ciągu ostatnich 3 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w ofercie, do 30 września 2021 roku trzeba złożyć wniosek o Konto za Zero z poziomu przygotowanej przez PKO BP strony poleceń. W trakcie wnioskowania należy podać kod polecający obecnego już Klienta PKO BP. Ponadto trzeba pamiętać o wyrażeniu koniecznych w promocji zgód oraz zaakceptowaniu regulaminu promocji.

Jak zdobyć nagrodę?

Aby zgarnąć nagrodę należy w ciągu trzydziestu dni, od momentu otworzenia rachunku, spełnić jeden z poniższych warunków:

– wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na kwotę minimum 500 złotych,
– wykonać przynajmniej trzy transakcje bezgotówkowe kartą i BLIkiem.

Nagroda dla polecającego

Druga strona, czyli osoba polecająca, również może liczyć na premię pieniężną. Każde pozytywne polecenie, osoba udostępniająca swój kod może zgarnąć 100 złotych. Liczba maksymalnych poleceń wynosi 10 sztuk, co oznacza, że jako polecający można otrzymać od banku łącznie 1000 złotych.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest 100 złotych dla poleconego Klienta oraz nawet do 1000 złotych dla osoby polecającej (za 10 skutecznych poleceń).

Przyznanie nagrody

PKO Bank Polski w ciągu 50 dni sprawdzi czy Klient powinien otrzymać premię. W przypadku pozytywnej weryfikacji premia zostanie wypłacona w ciągu 30 dni.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin promocji można znajdziemy na stronie: https://polecam.pkobp.pl/media_files/3558c738-0495-448f-945c-11a2ee9fa2e6.pdfPKO Konto za Zero

PKO Konto za Zero jest całkowicie darmowe, posiadacze nie zapłacą za nie ani grosza, bez względu na skalę aktywności na koncie. Płatności zaczynają się od karty debetowej, która może kosztować 10 złotych, lecz w przypadku wykonania 10 płatności bezgotówkowych w miesiącu opłata za kartę znika. Za bankomaty właśnie nie ma żadnych opłat, a wypłaty z obcych urządzeń kosztują 10 złotych w przypadku wypłaty kartą lub są darmowe w przypadku wypłaty BLIKiem.


PKO BP

PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO pod koniec 2017 roku wyniósł ponad 820 000 000 złotych. Pod koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała zysk na poziomie ponad 1 042 000 000 złotych. Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prezesem banku jest Zbigniew Jagiełło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Żurominie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
28 lipca 2019

PKO BP w Żurominie

Profi Credit w Chojnicach
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
02 czerwca 2019

Profi Credit w Chojnicach

Pocztowcy z wyższym wynagrodzeniem
Aktualności
author
Patryk Byczek
13 października 2021

Pocztowcy z wyższym wynagrodzeniem

ING Bank Śląski w Namysłowie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
02 lipca 2019

ING Bank Śląski w Namysłowie

Nowy prezes BZ WBK
Wpisy
autor wpisu
Wozniak
17 maja 2016

Nowy prezes BZ WBK

PKO BP w Chojnicach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
27 września 2019

PKO BP w Chojnicach

Porównaj