Promocja: „Przenieś swoje wynagrodzenie – edycja IV” w PKO BP

Promocja: „Przenieś swoje wynagrodzenie – edycja IV” w PKO BP

author
Patryk Byczek
09 lipca 2021

PKO Bank Polski przygotował kolejną, czwartą edycję promocji dotyczącej przeniesienia wynagrodzenia, lecz tym razem udział mogą wziąć jedynie zaproszeni do oferty Klienci. Do wygrania jest 100 lub 200 złotych premii w formie bonu do Allegro, a przystąpić do oferty można do 31 lipca 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Z promocji PKO Banku Polskiego skorzystają wyłącznie Klienci instytucji, którzy w swoich skrzynkach odbiorczych bankowości elektronicznej, e-mail lub SMS znaleźli zaproszenie do udziału w promocji. Warto zaznaczyć, że PKO BP do udziału w ofercie zaprosił wyłącznie 1000 osób.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji przygotowanej przez największy bank w Polsce Klienci muszą zapisać się do promocji na specjalnie przygotowanej na tę okazję stronie. Ten warunek należy spełnić do 31 lipca 2021 roku.
Pula nagród w promocji wynosi 1000 sztuk.

Jak zdobyć nagrodę?

Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 100 złotych, Klienci muszą w sierpniu:
– zapewnić wpływ z wynagrodzenia w wysokości minimum 900 złotych,
– wykonać przynajmniej trzy płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem o łącznej wartości przynajmniej 10 złotych.
Pierwszy warunek regulamin określa jako:

Systematyczny wpływ z tytułu wynagrodzenia – wpływy na Konto z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w Okresie Promocji, na łączną kwotę minimum 900 złotych miesięcznie; w Promocji nie będą uwzględniane: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego Uczestnika, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku.

Opcjonalnie, aby zgarnąć dodatkowe 100 złotych te same warunki należy spełnić również we wrześniu bieżącego roku.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest jeden lub dwa bony o wartości 100 złotych każdy do Allegro.

Przyznanie nagrody

Każdy bon trafi do Klienta do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Bony będą ważne do 18 marca 2022 roku.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin promocji można znajdziemy na stronie: https://www.pkobp.pl/media_files/bacb21b3-ab89-4429-a1b4-963bd71fa9fb.pdf.PKO Konto Pierwsze

PKO Konto Pierwsze jest skierowane do małoletnich Klientów banku, czyli osób, które skończyły trzynaście i nie ukończyły osiemnastu lat. Młodzi Klienci nie ponoszą żadnych opłat za: prowadzenie konta, dostęp i obsługę do bankowości mobilnej i internetowej, przelewy krajowe i na telefon, zakupy BLIK. Opłata w wysokości 3 złotych i 90 groszy może pojawić się za obsługę karty debetowej. Opłaty można uniknąć wykonując dwie płatności kartą lub BLIKiem miesięcznie.
PKO Konto Pierwsze może uczyć oszczędzania. Klienci posiadający Konto Pierwsze mogą otworzyć Konto Pierwsze Oszczędnościowe z atrakcyjnym zyskiem w skali roku z oprocentowaniem zmiennym i comiesięczną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie wynosi 2% do 10 000 złotych oraz 1,6% dla kwoty powyżej 10 000 złotych. Bank przewiduje również dodatkowy bonus w postaci oprocentowania wynoszącego 0,5% za systematyczne wpłaty od 20 do 1000 złotych oraz brak wypłat w ciągu kolejnych trzech miesięcy.


PKO BP

PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO pod koniec 2017 roku wyniósł ponad 820 000 000 złotych. Pod koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała zysk na poziomie ponad 1 042 000 000 złotych. Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prezesem banku jest Zbigniew Jagiełło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Platforma ZenCard w PKO BP
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
04 stycznia 2018

Platforma ZenCard w PKO BP

Pożyczki bez BIK przez Internet
Wpisy
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
11 kwietnia 2016

Pożyczki bez BIK przez Internet

BNP Paribas oddziały w Gryfinie
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Gryfinie

Oszuści podszywają się pod PKO BP
Wpisy
author
Patryk Byczek
21 czerwca 2018

Oszuści podszywają się pod PKO BP

10 najpopularniejszych filmów i seriali w Netflix
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
01 marca 2020

10 najpopularniejszych filmów i seriali w Netflix

Porównaj