Promocja: „Słoneczna promocja” w BNP Paribas

Promocja: „Słoneczna promocja” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
21 lipca 2021

W BNP Paribas trwa promocja na start, w której w zamian za założenie konta oraz spełnienie bardzo prostych warunków Klienci zgarną nawet 400 złotych premii. Promocja trwa do 6 sierpnia 2021 roku. Sprawdź warunki promocji.

Kto może wziąć udział?

BNP Paribas przygotował promocję, w której udział mogą wziąć tylko nowi Klienci banku. Regulamin informuje, że chodzi o osoby, które w ciagu ostatnich dwunastu miesięcy nie były posiadaczami jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas. Dodatkowo warto wiedzieć, że Klienci posiadający konto oszczędnościowe w BGŻOptima, kartę kredytową oraz inne produkty mogą skorzystać z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy spełnić powyższe warunki oraz do 6 sierpnia 2021 roku zarejestrować się na stronie promocji. W trakcie rejestracji należy pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Następne trzeba zawnioskować o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą kredytową oraz dostępem do bankowości internetowej. Konto należy założyć ze specjalnie wygenerowanego dla danego Klienta linku.

Bank informuje, że umowę o konto podpisuje się za pomocą wiadomości SMS, wykorzystując serwis Autenti. Kurier zajmuje się wyłącznie dostarczeniem karty debetowej. Konto jest aktywowane w momencie, gdy Klient nada kod PIN swojej karcie – a to należy zrobić do 20 sierpnia 2021 roku.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk. Po osiągnięciu tej liczby BNP Paribas zablokuje kolejne wnioski promocyjne informując o tym na swojej stronie internetowej.

Jak zdobyć nagrody?

Bank podzielił nagrodę główną, czyli 400 złotych, na dwie części. BNP Paribas przyzna Klientom pierwszą nagrodę w wysokości 200 złotych w gotówce, jeżeli Ci podpiszą z bankiem umowę o konto oraz w sierpniu i wrześniu:

– wykonają przynajmniej trzy przelewy z poziomu bankowości internetowej lub mobilnej,
– zapewnią wpływ na konto w wysokości 1000 złotych,
– wykonają minimum jedną transakcję Apple Pay lub Google Pay.

Druga część premii, czyli 200 złotych (100 złotych w gotówce i 100 złotych w formie e-kodu do Biedronki), trafi do Klientów w zamian za:

– spełnienie powyższych warunków,
– otrzymanie wpływów w wysokości 1000 złotych w październiku,
– wykonanie płatności bezgotówkowych w wysokości 300 złotych w październiku.

źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą otrzymać 400 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Pierwsza premia trafi do Klientów do końca października, a druga do końca listopada.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://sloneczna.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

PNB
PNB
2021-12-15 00:02:00

Oszustwo, nikt nic nie płaci mimo kontaktu brak odzewu. Mimo kilkukrotnych pytań e-maili nikt nie reaguje nie odpowiada skandal kierowane do konkretnej osoby P Ewelina Szopa. specjalistka od Słonecznego oszustwa.. Odradzam i sprawę będę kierował do UOKiK.... ale może kogoś ostrzegę przed pochopną decyzją.

Podobne artykuły

Nowe konto oszczędnościowe w Getin Banku
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
26 września 2019

Nowe konto oszczędnościowe w Getin Banku

PKO BP w Granowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
15 października 2019

PKO BP w Granowie

ING Bank Śląski w Strykowie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
02 lipca 2019

ING Bank Śląski w Strykowie

Ile zarabia kierowca autobusu?
Ekonomia
author
Aleksandra Gościnna
03 listopada 2021

Ile zarabia kierowca autobusu?

BNP Paribas reaktywuje Trash Challenge
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
17 września 2019

BNP Paribas reaktywuje Trash Challenge

Porównaj