Santander Bank Polska wystartował z nową promocją, która jest skierowana do osób pełnoletnich poniżej 26 roku życia, będących studentami uczelni wyższej w Polsce. Do zgarnięcia jest 100 złotych. Promocja trwa 30 grudnia 2018 roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 21.10.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, należy do 31 grudnia bieżącego roku otworzyć nowe Konto Jakie Chcę wraz z kartą Dopasowaną i usługami Santander online.

Ponadto, należy zarejestrować się na stronie promocji, oraz zalogować się do mobilnej aplikacji banku. Ostatnim warunkiem jest dokonanie dziesięciu transakcji cyfrowych. Czas na zrealizowanie płatności to miesiąc, w którym założone zostało konto oraz kolejny pełen miesiąc kalendarzowy.

Kto może wziąć udział?


W promocją mogą wziąć udział wyłącznie nowi Klienci, którzy po 1 marca 2018 roku nie posiadali konta osobistego w BZ WBK (dziś Santander Bank Polska). Ponadto, należy być studentem polskiej uczelni wyższej i mieć poniżej 26 lat.
Co można wygrać?


Klienci mogą zgarnąć premię pieniężną w wysokości 100 złotych.

Przyznanie nagrody


Nagroda zostanie przekazana Klientowi w miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.
 

Regulamin konkursu

Pełny regulamin "Promocja: „Studenci rządzą” w Santander Bank Polska" można pobrać ze strony: https://static3.santander.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocji-studenci-rzadza_91006.pdf.

Komentarze