Promocja: “Super okazja” w BNP Paribas

Promocja: “Super okazja” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
23 marca 2022

W BNP Paribas trwa promocja, w której nowi Klienci w zamian za otworzenie konta i spełnienie banalnych warunków mogą zgarnąć 450 złotych premii. Promocja trwa do 7 kwietnia 2022 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

BNP Paribas przygotował całkiem nową promocję dla nowych Klientów, czyli osób nieposiadających konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jak wziąć udział w promocji?

Osoby, które chcą wziąć udział w ofercie muszą do 7 kwietnia 2022 roku zarejestrować się na specjalnie przygotowanej stronie promocji, pamiętając oczywiście o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. W następnym kroku Klienci muszą zawnioskować o Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową oraz usługami bankowości elektronicznej. Rodzaj karty debetowej można wybrać indywidualnie. Zawnioskować o konto należy ze specjalnie wygenerowanego dla Klienta linku, zaznaczając tym razem jedynie te checkboxy, których wymaga wniosek.

Następnie do 21 kwietnia 2022 roku Klienci muszą podpisać z bankiem umowę o konto oraz aktywować kartę płatniczą. Aktywacja karty to nic innego, jak nadanie jej kodu PIN. Narzędzie płatnicze dostarczy kurier.

Warto podkreślić, że pula wniosków promocyjnych dostępna w promocji wynosi 2000 sztuk!

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki na dowód – nawet w 15 minut

Pożyczki bez zaświadczeń – do 200 000 złotych

Kredyty oddłużeniowe – wniosek online

Jak zdobyć nagrody?

Nagrodę główną promocji, czyli 450 złotych, BNP Paribas podzielił na trzy części. Aby zgarnąć pierwszą część, czyli 50 złotych, Klienci muszą:

– założyć konto w promocji.

Aby zgarnąć kolejne 175 złotych, należy w kwietniu:

– wykonać przynajmniej jedną płatność BLIKiem,
– wykonać przynajmniej trzy płatności kartą.

Ostatnia nagroda, czyli 225 złotych trafi do Klientów, którzy w maju i czerwcu 2022 roku:

– wykonać przynajmniej jedną płatność BLIKiem,
– wykonać przynajmniej dziesięć płatności kartą.

Co można otrzymać?

Klienci, którzy w terminie spełnią wszystkie warunki promocji otrzymają nagrodę w postaci premii w wysokości 450 złotych.

Przyznanie nagrody

Bank podaje, że wiadomość o pierwszej i drugiej nagrodzie trafi do Klientów Klienci do 19 maja 2022 roku a o trzeciej do 27 lipca 2022 roku. Wówczas Klienci otrzymają:

  • pierwszą i drugą nagrodę do końca maja 2022 roku,
  • drugą nagrodę do końca lipca 2022 roku.

Aby otrzymać nagrody należy pamiętać o uzupełnieniu danych do odbioru nagrody! Instrukcja wyjaśniająca jak tego dokonać będzie znajdowała się w wiadomości e-mail informującej o przyznaniu nagrody.

Regulamin promocji

Wszelkie szczegóły dotyczące oferty przygotowanej przez BNP Paribas znajdują się w regulaminie promocji dostępnym na stronie: https://superokazja.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych.  Za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska. Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

mBank placówki w Głogowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
04 lutego 2019

mBank placówki w Głogowie

Alior Bank w Błoniach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
13 czerwca 2019

Alior Bank w Błoniach

Specjalna oferta dla rolników w PKO BP
Wpisy
author
Aneta Jankowska
15 września 2017

Specjalna oferta dla rolników w PKO BP

Komornik zajął sopocką uczelnię
Wpisy
author
Aneta Jankowska
23 lutego 2017

Komornik zajął sopocką uczelnię

Pożyczki bez BIK Opole
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
16 maja 2022

Pożyczki bez BIK Opole

Handel w niedziele przywrócony?
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
01 kwietnia 2020

Handel w niedziele przywrócony?

Porównaj