Promocja: „Świąteczne zakupy z kartą kredytową Millennium” w Banku Millennium

Promocja: „Świąteczne zakupy z kartą kredytową Millennium” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
13 listopada 2019

W Banku Millennium trwa promocja, w której obecni Klienci banku za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie bardzo prostych warunków promocji mogą zgarnąć 250 złotych premii oraz dodatkowo do 760 złotych z moneybacku. Promocja trwa do 10 stycznia 2020.

Kto może wziąć udział?

Z promocji Banku Millennium mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały żadnej z kart kredytowych oferowanych przez Bank Millennium. W promocji nie mogą wciąż udziału osoby, które do wskazanego wyżej dnia były w trakcie rezygnacji z tego typu karty.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy zawnioskować o jedną z kart kredytowych Banku Millennium:

– Millennium MasterCard Impresja,
– Millennium MasterCard Gold,
– Millennium Visa Impresja,
– Millennium Visa Alfa,
– Millennium Visa Gold.

O kartę można wnioskować za pomocą bankowości mobilnej lub internetowej Banku Millennium. Oznacza to, że osoby biorące udział w promocji muszą być już Klientami Banku Millennium i posiadać konto osobiste. Należy pamiętać, że limit na karcie kredytowej musi wynosić 3000 złotych. W przypadku złotych kart limit wynosi 5000 złotych.

Zawnioskować trzeba do 10 stycznia 2020 roku i zmieścić się w puli 4000 wniosków, ponieważ tylko tyle przewiduje regulamin promocji. O wyczerpaniu puli promocyjnych kart kredytowych Bank Millennium poinformuje na swojej stronie internetowej.

Jak zdobyć nagrodę

Aby zdobyć nagrodę Uczestnicy muszą w grudniu, styczniu i lutym wykonać transakcje kartą na minimum 250 złotych. Oznacza to, że w ciągu trzech miesięcy należy wydać łącznie przynajmniej 750 złotych. Klienci, którzy złożyli wniosek w:

– listopadzie, muszą spełnić warunki w grudniu, styczniu i lutym,
– grudniu, muszą spełnić warunki w styczniu, lutym i marcu,
– styczniu, muszą spełnić warunki w lutym, marcu i kwietniu.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w tej promocji Klienci otrzymają premię pieniężną w wysokości 200 złotych.

Przyznanie nagrody

Nagroda w formie uznania karty trafi do Klientów w ciagu miesiąca licząc od momentu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1118/latest.


Karta kredytowa – którą wybrać

Najlepszym wyborem jest karta Impresja. Dzięki niej można zyskać moneyback w wysokości 5% od transakcji w wybranych punktach usługowych.

Karta Impresja pozwala na uzyskanie zwrotu w: Apart, Empik, Travel Planet, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiassia, PennyBlack, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Uterque.

Karta Alfa pozwala na uzyskanie zwrotu (5%) w: Apart, Sephora, Leroy Merlin, GO Sport, Inter Cars, Empik, Cinema City, Travel Planet.

Dzięki ofercie moneyback roczny zwrot wynosi nawet 760 złotych. Warto również dodać, że udział w promocji automatycznie zwalnia Klienta z opłat za kartę przez pierwszych dwanaście miesięcy. Jedynym warunkiem jest wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej kartą na dowolną kwotę.


Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Rekordowo niskie stopy bazowe
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
05 maja 2019

Rekordowo niskie stopy bazowe

300 zł do Hebe za założenie karty Citi Simplicity
Wpisy Inne
author
Patryk Byczek
19 sierpnia 2018

300 zł do Hebe za założenie karty Citi Simplicity

Prezydent podpisał ustawę dotyczącą cen prądu
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
01 stycznia 2019

Prezydent podpisał ustawę dotyczącą cen prądu

Koronawirus – infolinia NFZ
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
02 marca 2020

Koronawirus – infolinia NFZ

Kredyt hipoteczny Ryki
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
19 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Ryki

Fura-kasy – pożyczka dla firm bez BIK i BIG
Pod Lupą
author
Patryk Byczek
10 października 2016

Fura-kasy – pożyczka dla firm bez BIK i BIG