W Nest Banku trwa promocja, w której za założenie bezpłatnego BIZnest Konta i podpisanie umowy o terminal płatniczy przedsiębiorstwa mogą zgarnąć 100 złotych premii. Promocja trwa do odwołania.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 22.02.2019
Udostępnij:

Kto może wziąć udział?

Nest Bank kieruje swoją promocję do osoby prawne oraz osoby fizyczne, które prowadzą działalność gospodarczą.

Uczestnikami promocji mogą być przedsiębiorcy, którzy:

– posiadają rachunek rozliczeniowy prowadzony w złotówkach w Nest Banku,
– złożą wniosek o otwarcie rachunku w trakcie trwania promocji,
– podpiszą z bankiem umowę o prowadzenie rachunku,
– w treści wniosku wykażą zainteresowanie nabyciem terminala płatniczego First Data Polska,
– podpiszą z First Data Polska umowę o współpracy w związku z nabyciem terminala płatniczego.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klient spełnia powyższe warunki musi jedynie złożyć wniosek o Nest Konto za pomocą dedykowanej strony promocyjnej. Należy pamiętać, aby zamówić również kartę debetową, ponieważ będzie ona potrzebna do zgarnięcia premii. W przypadku promocji Nest Banku nie trzeba wyrażać zgód marketingowych.

Finalizacja umowy może odbyć się na kilka sposobów. Bank oferuje:

– wizytę w oddziale,
– wysłanie dokumentów kurierem,
– wideorozmowę,
– przelew weryfikacyjny z innego banku.

Należy jednak pamiętać, że dane konta, z którego dokonujemy przelewu musza pokrywać się z danymi wypisanymi we wniosku.

Jak zdobyć nagrody

100 złotych premii

Aby wziąć udział w promocji należy posiadać lub złożyć wniosek o konto wraz z terminalem płatniczym dostarczanym przez First Data Polska. Warto wiedzieć, że Nest Bank nie wymaga od Klientów wyrażania zgód związanych z przetwarzaniem danych osobowych w celach marketingowych.

Następnie w ciągu 60 dni od otworzenia rachunku należy podpisać umowę o terminal z First Data. Natomiast w ciągu 90 dni od podpisania umowy o konto na rachunek powinny wpłynąć pieniądze z rozliczeń transakcji bezgotówkowych z posiadanego terminala.


źródło grafiki: Nest Bank

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków głównej promocji Klienci firmowi mogą zgarnąć 100 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Nagrodę promocyjną bank przekaże na firmowe BIZnest Konto w ciągu 30 dni licząc od momentu spełnienia bardzo prostych warunków.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.nestbank.pl/download/Regulamin-promocji-Terminal-platniczy-z-Nest-Bankiem.pdf.


BIZnest Konto i terminal

BIZnest Konto jest prawdopodobnie jedynym darmowym rachunkiem firmowym w Polsce. Klienci nie poniosą kosztów za prowadzenie rachunku, posiadanie karty, przelewy oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów na terenie Polski. Ważne jest to, że „darmowość” konta nie wymaga od Klienta spełnienia jakichkolwiek warunków dodatkowych.

Ze strony promocji wynika, że umowę o terminal Klienci podpisują na dwanaście miesięcy. Ponadto dzierżawa, instalacja i aktywacja terminala są całkowicie darmowe. Klienci First Data biorący udział w promocji nie odprowadzają również prowizji od płatności kartą.


Nest Bank

Nest Bank to założony w 1995 roku bank uniwersalny. Na początku działał pod nazwą FM Bank SA, lecz w 2013 roku doszło do fuzji z Polskim Bankiem Przedsiębiorczości SA, w wyniku czego powstał FM Bank PBP SA. Działał on pod dwiema markami handlowymi:

– BIZ Bank,
– Bank Smart.

W listopadzie 2016 roku miał miejsce rebranding i obie marki zastąpiono jedną nową nazwą – Nest Bank. Głównym produktem Nest Banku jest Nest Konto. Jego cechą charakterystyczną jest całkowity brak opłat za posiadanie konta i wykonywanie podstawowych operacji bankowych.

Komentarze