Promocja: „Voucher do Biedronki z kartą Citi Simplicity” w Citi Handlowym

Promocja: „Voucher do Biedronki z kartą Citi Simplicity” w Citi Handlowym

author
Patryk Byczek
12 września 2021

W Citibanku trwa kolejna edycja promocji, w której w zamian za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie bardzo prostych warunków, Klienci mogą zgarnąć voucher do Biedronki o wartości 300 złotych. Promocja trwa do 14 stycznia 2022 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Citi Handlowy kieruje ofertę do nowych Klientów, czyli osób nieposiadającej żadnej głównej karty kredytowej od 1 stycznia 2019 roku. Klienci posiadający inne produkty nie są wykluczeni z promocji. Ponadto aby skorzystać z oferty należy spełniać poniższe warunki:

osoba fizyczna: minimum 18 lat, minimum 1200 złotych dochodu netto, zatrudnienie w obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
działalność gospodarcze: minimum 18 lat, minimum 2500 złotych dochodu netto, działalność gospodarcza od przynajmniej 2 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Następnym krokiem jest zawnioskowanie o kartę kredytową Citi Simplicity ze specjalnie przygotowanej strony promocji. Wniosek należy złożyć maksymalnie do 14 stycznia 2022 roku. Trzeba wiedzieć, że podczas wnioskowania Klienci muszą udokumentować swoje dochody.

Jak zdobyć nagrody

Klienci zgarną nagrodę po warunkiem, że:

– aktywują kartę z poziomu aplikacji mobilnej,
– zalogują się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku,

– dokonają transakcji bezgotówkowych kartą kredytową Citi Simplicity na kwotę minimum 1000 złotych.

Warunek z logowaniem Klienci muszą spełnić maksymalnie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Warunek. transakcjami należy spełnić do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest voucher do Biedronki o wartości 300 złotych.

Przyznanie nagrody

Bank poinformuje Klientów o przyznaniu nagrody do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Później, w ciagu 60 dni, Klient otrzyma przyznaną mu nagrodę.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-biedronka-ed4.pdf.


Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 9,59% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z karty jest całkowicie darmowe.

Opłaty mogą pojawić się w momencie aktywowanie dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka do płatności zbliżeniowych czy karta dodatkowa. Klienci nie zapłacą jednak za korzystanie z usługi CitiAlerts w wersji Premium, dzięki której powiadomienia o operacjach na karcie przychodzą w wiadomościach SMS.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Czarnem
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
16 września 2019

PKO BP w Czarnem

Połowa Polaków nadal robi zakupy w niedziele
Blog
autor wpisu
Natalia Narloch
13 listopada 2018

Połowa Polaków nadal robi zakupy w niedziele

Jak wyjść z długów?
Dla zadłużonych
author
Dominika Sobieraj
01 listopada 2022

Jak wyjść z długów?

thumbnail
Wpisy
author
Patryk Byczek
01 marca 2016

Ranking darmowych pożyczek – marzec 2016

Tylko przez 3 godziny pracujemy wydajnie
Blog
author
Aneta Jankowska
05 października 2017

Tylko przez 3 godziny pracujemy wydajnie

Porównaj