Sebastian Kawa wspiera kampanię Banku Pekao

Sebastian Kawa wspiera kampanię Banku Pekao

author
Patryk Byczek
06 maja 2020

W najnowszym spocie Banku Pekao dotyczącym aplikacji PeoPay i otwierania konta na selfie udział wziął piętnastokrotny mistrz świata w szybownictwie, Sebastian Kawa. Kampania „Bierz życie za rogi” ukazuje losy osoby częściowo zamkniętej w domu z powodu rozprzestrzeniającej się epidemii koronariwusa. Sebastian Kawa promuje ofertę, w której za założenie Konta Przekorzystnego selfie w aplikacji PeoPay można zgarnąć 200 złotych premii.

Warto wiedzieć, że kampania Banku Pekao „Bierz życie za rogi” z udziałem Sebastiana Kawy została zrealizowana całkowicie zdalnie, a sam bohater wcielił się w kilka ról.

Zostań w domu

Bank Pekao przypomina, że w dobie epidemii koronawirusa najbezpieczniej dla siebie samego i innych osób jest pozostawanie w domu. To samo instytucja podkreśla w najnowszej edycji kampanii z udziałem Sebastiana Kawy. W najnowszym spocie „Bierz życie za rogi” piętnastokrotny mistrz świata przedstawia w materiale wideo w jaki sposób dba o siebie i swoich najbliższych oraz sposób, dzięki któremu za pomocą aplikacji PeoPay można wykonywać codziennie czynności bankowe bez wychodzenia z domu.

Cały spot zrealizowano z zachowaniem wszystkich najważniejszych standardów bezpieczeństwa i całkowicie zdalnie. Sebastian Kawa, pod “okiem online” operatora i reżysera nagrywał siebie sam. Okoliczności, w których powstał materiał wideo spowodowały, że bohater spota wcielił się w kilka ról:

– aktora,
– asystenta operatora kamery,
– asystenta operatora światłą,
– reżysera,

oraz ról wielu innych osób, które w normalnych warunkach byłyby obecne z bohaterem spota podczas zdjęć.

Najnowszy stop Banku Pekao

Przygotowaniem planu zdjęciowego zajmowało się sporo osób, które na plan dopuszczono w turach. Wszystkie osoby odpowiedzialne za przygotowanie planu zdjęciowego były wyposażone w rękawiczki, maseczki oraz płyny do dezynfekcji. Na miejscu przeprowadzono:

– ozonowanie i dezynfekcję sprzętu,
– ozonowanie i dezynfekcję scenografii,

natomiast garderoba i artykuły spożywcze były dostarczane przez osoby ubrane również w maseczki i rękawiczki.

Przygotowane z Sebastianem Kawą spoty będą transmitowane w telewizji, Internecie oraz mediach społecznościowych do końca czerwca 2020 roku. Za:

– komunikację, kreację i realizację odpowiada Saatchi & Saatchi IS,
– działania digitalowe agencja Sales & More, za social media Performance Media,
– planowanie i zakup mediów offline Fullsix Media.

Filmy wyreżyserował Maciej Kowalczuk, a zrealizował dom produkcyjny Tank.

Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/507235/sebastian-kawa-poleca-peopay-i-konto-na-selfie-w-najnowszej-kampanii-banku-pekao-s-a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO Konto za Zero dla Rodziny 500+
Aktualności
author
Dominika Sobieraj
02 września 2018

PKO Konto za Zero dla Rodziny 500+

Bank Pekao w Pułtusku
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 sierpnia 2019

Bank Pekao w Pułtusku

Inspektorat ZUS w Tychach
Oddziały
author
Patryk Byczek
21 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Tychach

Szybkie pożyczki Nysa
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
07 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Nysa

Jak spłacić debet?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
20 marca 2019

Jak spłacić debet?

Co to jest czek GIRO?
Ekonomia
author
Aleksandra Gościnna
03 lutego 2022

Co to jest czek GIRO?

Porównaj