Promocja: „Wyklikaj ofertę banku online” w Santander Bank Polska

Promocja: „Wyklikaj ofertę banku online” w Santander Bank Polska

author
Patryk Byczek
24 kwietnia 2019

Santander Bank Polska wystartował z promocją skierowaną do obecnych Klientów, którzy w zamian za skorzystanie z jednego z produktów kredytowych mogą zgarnąć 100 złotych do wykorzystania na pyszne.pl. Promocja trwa do 5 maja 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Santander Bank Polska kieruje swoją promocję wyłącznie do osób posiadających konto osobiste. Z promocji mogą skorzystać Klienci, którym bank przedstawił ofertę kredytu gotówkowego, karty kredytowej lub kredytu w rachunku.

Uczestnikiem promocji może być osoba fizyczna, która:

– posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
– jest pełnoletnia,
– mieszka na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji należy zawnioskować o wybrany produkt oraz do 5 maja 2019 roku podpisać z bankiem umowę. Dodatkowo na oficjalnej stronie promocji musimy zgłosić swój udział oraz wyrazić zgody na przetwarzanie danych marketingowych i przesyłanie korespondencji od banku kanałami elektronicznymi. Warto jednak pamiętać, że pula nagród jest ograniczona i wynosi 650 sztuk.

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji zawartych w jej regulaminie Klienci zgarną bon o wartości 100 złotych do wykorzystania na pyszne.pl. Warto się spieszyć, ponieważ bank przygotował tylko 650 nagród.

Przyznanie nagrody

Bank przekaże Zwycięzcom promocji vouchery najpóźniej do 17 maja 2019 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://static3.santander.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocji-wyklikaj-oferte-banku-online_94241.pdf.


Konto Jakie Chcę – koszt

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe niezależnie od aktywności właściciela. Opłaty pojawiają się wraz z kartą debetową, która jest dołączona do konta. Klient nie poniesie kosztów za posiadanie karty, jeżeli wykona przynajmniej 5 płatności bezgotówkowych lub będzie płacił 3 złote miesięcznie niezależnie od wszystkiego. Wybór jednej z opcji zależy od posiadacza karty.

Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat mogą wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo. Klienci powyżej tej granicy wiekowej zapłacą 5 złotych za każdą wypłatę w obcym bankomacie.


Karta kredytowa Santander Bank Polska

Najkorzystniejszym wyborem w promocji będzie wyrobienie karty kredytowej. Instytucja nie pobiera za tę operację żadnych opłat. Pierwsza opłata w wysokości 90 złotych (Visa Silver Pajacyk – najtańsza karta) pojawi się dopiero po roku korzystania z karty. Konieczność opłaty można wyeliminować wykonując 10 transakcji kartą w ciągu trzech miesięcy od dnia podjęcia decyzji o wydaniu karty.

Jednak w promocji z karty kredytowej można korzystać bez opłat dożywotnio. Wystarczy nie posiadać jakiejkolwiek innej karty kredytowej w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Ponadto po wyrobieniu karty należy wykonać dwie transakcje kartą do końca miesiąca kalendarzowego oraz zalogować się do bankowości elektronicznej przynajmniej raz.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ubezpieczenie szkolne – najważniejsze informacje
Ekonomia
author
Halszka Gronek
04 marca 2020

Ubezpieczenie szkolne – najważniejsze informacje

„Wspieramy rozwój Polski i Polaków” – nowa strategia PKO BP
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
20 listopada 2019

„Wspieramy rozwój Polski i Polaków” – nowa strategia PKO BP

Strefa Euro – jakie państwa należą?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
10 lipca 2019

Strefa Euro – jakie państwa należą?

Alior Bank w Mszanie Dolnej
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
06 czerwca 2019

Alior Bank w Mszanie Dolnej

PKO BP w Kargowej
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
15 października 2019

PKO BP w Kargowej

Bank Spółdzielczy w Łańcucie sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
29 września 2019

Bank Spółdzielczy w Łańcucie sesje przychodzące i wychodzące

Porównaj