Promocja: „Zabierz rodzinę do kina Helios” w Banku Millennium

Promocja: „Zabierz rodzinę do kina Helios” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
25 lutego 2019

Bank Millennium wystartował z promocją, w której za założenie konta osobistego swojemu dziecku można zgarnąć 3 bilety na seans w sieci kin Helios. Promocja trwa do 18 marca 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Z promocji mogą skorzystać posiadacze karty kredytowej lub konta osobistego w Banku Millennium. Muszą oni, z poziomu systemu Millenet, założyć swojemu dziecku Konto 360° Junior, akceptując jednocześnie regulamin promocji.

Warto wiedzieć, że w Banku Millennium trwa również promocja, w której za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student można zgarnąć 200 złotych premii.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli powyższe warunki są spełnione, rodzic musi pamiętać jeszcze o tym, żeby zdefiniować swój numer telefonu w celu otrzymywania haseł do potwierdzania zleceń w Kanałach Bankowości Elektronicznej. Ponadto należy również wyrazić zgody na przetwarzanie danych w celu przekazywania informacji handlowych.

Jak zdobyć nagrodę

Aby zdobyć trzy bilety do kina należy w okresie trwania promocji zasilić otwarte dziecku Konto 360° Junior kwotą minimum 100 złotych. Dodatkowo jeżeli posiadacz konta ma więcej niż 13 lat powinien także dokonać jednej płatności kartą lub aktywować aplikację mobilną Banku Millennium. Dzieci, które mają mniej niż 13 lat nie muszą spełniać tych warunków.

Rodzice mogą założyć junior-konto dla każdego ze swoich małoletnich dzieci.

Dodatkowa promocja

Warto również wspomnieć o wciąż obowiązującej w Banku Millennium promocji dotyczącej podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Bank proponuje 2,7% w skali roku na koncie oszczędnościowym do kwoty wynoszącej maksymalnie 100 000 złotych. Bardzo ważne jest to, że dotychczas Bank Millennium odnawiał tę promocję zaraz po jej zakończeniu.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w tej promocji Klienci otrzymają trzy bilety na dowolny seans w sieci kin Helios.

Przyznanie nagrody

Jeżeli rodzic nie wypowie umowy o konto do końca marca to właśnie do tego czasu Bank Millennium przekaże trzy kody, które będzie można wymienić na trzy bilety w sieci kin Helios. Kody przyjdą wiadomością SMS.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/903/latest.


Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.

Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Extraportfel.pl – darmowa pożyczka 2000 zł
Wpisy
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
20 kwietnia 2015

Extraportfel.pl – darmowa pożyczka 2000 zł

Paliwo coraz tańsze. Powód? Koronawirus
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
05 marca 2020

Paliwo coraz tańsze. Powód? Koronawirus

Stopy procentowe do 2020 bez zmian?
Wpisy
author
Patryk Byczek
07 września 2018

Stopy procentowe do 2020 bez zmian?

Patrick Roesink odchodzi z Zarządu ING Banku Śląskiego
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
24 września 2019

Patrick Roesink odchodzi z Zarządu ING Banku Śląskiego

Promocja: „Na nowe środki – edycja XV” w Getin Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
25 grudnia 2018

Promocja: „Na nowe środki – edycja XV” w Getin Banku

Kredyt gotówkowy Inowrocław
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
24 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Inowrocław

Porównaj