Promocja: „Zyskaj 200 zł” w Banku Millennium

Promocja: „Zyskaj 200 zł” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
14 lutego 2019

Bank Millennium kolejny raz wystartował z promocją, w której za otworzenie konta i spełnienie bardzo prostych warunków można zgarnąć 200 złotych premii w gotówce. Promocja trwa do 25 marca 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Bank Millennium kieruje swoją promocję wyłącznie do nowych Klientów. Dodatkowo Uczestnik musi mieć skończone 18 lat, być osobą fizyczną, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Z promocji wykluczone są osoby, które:

– są pracownikami banku,
– posiadają lub dysponują jakimkolwiek produktem w Banku Millennium,
– wnioskują o jakikolwiek produkt Banku Millennium,
– brały udział w promocjach „Na start” związanych z Kontem 360° lub Kontem 360° Student.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli powyższe warunki są spełnione należy do 25 marca 2019 roku złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z dołączoną kartą debetową. Wnioski składa się za pomocą dedykowanej strony promocji. Na tym etapie trzeba także pamiętać o wyrażenie zgód marketingowych. Kolejnym warunkiem jest podpisanie umowy o konto do 31 marca 2019 roku. Umowę można podpisać w oddziale Banku Millennium lub za pośrednictwem kuriera.

Jak zdobyć nagrodę

Aby otrzymać premię w wysokości 200 złotych Klient musi:

– do 31 marca 2019 roku aktywować aplikację mobilną Banku Millennium,
– w kwietniu, maju oraz czerwcu 2019 roku zapewnić wpływy na konto w wysokości przynajmniej 1000 złotych,
– w każdym z trzech powyższych miesięcy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem.

Dodatkowa promocja

Warto również wspomnieć o wciąż obowiązującej w Banku Millennium promocji dotyczącej podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Bank proponuje 2,7% w skali roku na koncie oszczędnościowym do kwoty wynoszącej maksymalnie 100 000 złotych. Bardzo ważne jest to, że dotychczas Bank Millennium odnawiał tę promocję zaraz po jej zakończeniu.


źródło grafiki: Bank Millennium

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w tej promocji Klienci otrzymają premię pieniężną w gotówce w wysokości 200 złotych.

Przyznanie nagrody

Bank przeleje pieniądze na konto Klienta najpóźniej do 16 lipca 2019 roku. Jednakże do tego czasu należy być posiadaczem założonego w promocji konta oraz nie wolno cofać zgód marketingowych.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/documents/10184/141924/Zyskaj_200_zl.pdf.


Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.

Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

ING Bank Śląski w Kędzierzynie-Koźlu
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
01 sierpnia 2019

ING Bank Śląski w Kędzierzynie-Koźlu

#MobilnyPortretPolaka – raport
Wpisy
author
Aneta Jankowska
03 lipca 2018

#MobilnyPortretPolaka – raport

e-Tożsamość w PKO BP
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
11 października 2019

e-Tożsamość w PKO BP

Pożyczki bez BIK Ząbkowice Śląskie
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
30 sierpnia 2017

Pożyczki bez BIK Ząbkowice Śląskie

Porównaj