Promocja: „Załóż kartę Citi Simplicity i zdobądź 200 zł do Lidla” w Citibanku

Promocja: „Załóż kartę Citi Simplicity i zdobądź 200 zł do Lidla” w Citibanku

author
Patryk Byczek
29 czerwca 2020

W Citibanku trwa bardzo prosta promocja, w której za założenie, do końca lipca 2020 roku, karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie prostych warunków można zgarnąć kartę podarunkową o wartości 200 złotych do Lidla. Sprawdź warunki promocji.

Kto może wziąć udział?

W promocji przygotowanej przez Citi Handlowy mogą wziąć udział nowi Klienci banku, określeni przez regulamin jako osoby nieposiadające żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2018 roku. Posiadanie innych produktów z oferty instytucji nie wyklucza udziału z promocji. Ponadto bank stawia warunki dotyczące wieku, wynagrodzenia oraz stażu pracy:

osoba fizyczna: minimum 18 lat, minimum 1200 złotych dochodu netto, zatrudnienie w obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
działalność gospodarcze: minimum 18 lat, minimum 2500 złotych dochodu netto, działalność gospodarcza od przynajmniej 2 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy wejść na oficjalną stronę promocji i do 31 lipca 2020 roku złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Osoby podczas wnioskowania będą musiały udokumentować swoje dochody. Można tego dokonać maksymalnie 10 dni po złożeniu wniosku o kartę kredytową.

Jak zdobyć nagrody

Aby zdobyć nagrody w promocji należy spełnić bardzo dwa proste warunki:

– zainstalować aplikację Citi Mobile i z jej poziomu aktywować kartę kredytową,
– zalogować się do bankowości internetowej Citibanku za pomocą aplikacji Citi Mobile do końca miesiąca kalendarzowego następującego po zawarciu umowy o kartę,
– dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 1000 złotych do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Warunki promocji warto spełnić jak najszybciej, ponieważ wiąże się to z szybszym otrzymaniem nagrody promocyjnej.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest karta podarunkowa do sieci sklepów Lidl o wartości 200 złotych. Voucher będzie przez 6 miesięcy i będzie z niego można korzystać wielokrotnie – do momentu, w którym skończą się środki na karcie.

Przyznanie nagrody

Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków Klienci otrzymają wiadomość o przyznaniu nagrody. Sama nagroda trafi do Klientów maksymalnie w ciągu kolejnego miesiąca.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-200-pln-na-zakupy-lidl.pdf.źródło grafiki: Citibank

Darmowe konto internetowe – Citi Priority

Biorąc udział w promocji Klient nie otwiera tradycyjnego konta Citi Priority, tylko konto w wersji internetowej. Oznacza to, że rachunek będzie prowadzony całkowicie za darmo przez cały czas bez żadnych warunków dodatkowych. Jednakże wówczas Klient zgadza się na inne warunki.

Chodzi o opłaty w wysokości:

– 6 złotych za bankowość telefoniczną CitiPhone – wyłączenie tej opcji eliminuje płatność,
– 10 złotych za przelewy Express Elixir,
– 20 złotych za zlecenie przelewu u doradcy via CitiPhone – wykonywanie samodzielnie przelewów przez Internet eliminuje płatność,
– 20 złotych za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale – wystarczy nie korzystać z tego rozwiązania.

Podsumowując: Citibank daje Klientowi całkowicie darmowe konto oraz kartę debetową (oraz wypłaty z bankomatu), natomiast niektóre operacje wykonywane poza bankowością internetową będą płatne.


Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 9,59% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z katy jest całkowicie darmowe.

Opłaty mogą pojawić się w momencie aktywowanie dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka do płatności zbliżeniowych czy karta dodatkowa. Klienci nie zapłacą jednak za korzystanie z usługi CitiAlerts w wersji Premium, dzięki której powiadomienia o operacjach na karcie przychodzą w wiadomościach SMS.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Wałbrzych otrzymał 60 mln kredytu z EBI
Wpisy
author
Aneta Jankowska
08 września 2018

Wałbrzych otrzymał 60 mln kredytu z EBI

Citi Handliowy z tytułem najlepszego banku digital
Wpisy
author
Patryk Byczek
04 września 2018

Citi Handliowy z tytułem najlepszego banku digital

Agencja Mienia Wojskowego – sklep online
Ekonomia
author
Halszka Gronek
19 czerwca 2018

Agencja Mienia Wojskowego – sklep online

Credit Agricole w Tczewie
Oddziały
author
Patryk Byczek
30 lipca 2019

Credit Agricole w Tczewie

Dzieci rejestrujemy przez Internet
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
12 sierpnia 2020

Dzieci rejestrujemy przez Internet

Barometr Zawodów 2019 – dane Ministerstwa
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
13 maja 2019

Barometr Zawodów 2019 – dane Ministerstwa

Porównaj