Promocja: „Zdobywaj z kontem” w BNP Paribas

Promocja: „Zdobywaj z kontem” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
20 marca 2021

W BNP Paribas trwa promocja, w której w zamian za założenie konta z kartą debetową i spełnienie prostych warunków Klienci mogą zgarnąć 300 złotych premii w gotówce. Pula wniosków promocji, która trwa do 17 kwietnia, wynosi 3000 sztuk. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

BNP Paribas przygotował promocję, w której udział mogą wziąć tylko nowi Klienci instytucji. Według regulaminu chodzi o osoby nieposiadające w ciagu ostatnich dwunastu miesięcy jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas. Należy wiedzieć, że Klienci posiadający konto oszczędnościowe w BGŻOptima, kartę kredytową oraz inne produkty nie są wykluczeni z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Zainteresowane promocją osoby, które spełniają wyżej wypisane warunki, w następnym kroku muszą do 17 kwietnia 2021 roku zarejestrować się na stronie promocji. Podczas rejestracji trzeba pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Kolejny etap to zawnioskowanie o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą kredytową oraz dostępem do bankowości internetowej. Konto należy założyć ze specjalnie wygenerowanego dla danego Klienta linku.

Bank informuje, że umowę o konto podpisuje się za pomocą wiadomości SMS, wykorzystując serwis Autenti. Kurier zajmuje się wyłącznie dostarczeniem karty debetowej. Konto jest aktywowane w momencie, gdy Klient nada kod PIN swojej karcie – a to należy zrobić do 5 maja 2021 roku.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk. Po osiągnięciu tej liczby BNP Paribas zablokuje kolejne wnioski promocyjne informując o tym na swojej stronie internetowej.

Jak zdobyć nagrody?

Nagrodę główną, czyli 300 złotych, BNP Paribas podzielił na dwie tury. Aby zdobyć pierwsze 150 złotych w gotówce należy:

– wykonać przynajmniej trzy przelewy z poziomu bankowości internetowej lub mobilnej,
– zapewnić wpływy w wysokości 700 złotych,
– wykonać minimum trzy płatności BLIK.

Te warunki należy spełnić w miesiącu następujacym po miesiącu otworzenia konta.

Aby kolejne 150 złotych w gotówce należy:

– spełnić wyżej wypisane warunki,
– wykonać przynajmniej trzy przelewy z poziomu bankowości internetowej lub mobilnej,
– zapewnić wpływy w wysokości 1000 złotych,
– wykonać minimum trzy płatności BLIK.

Te warunki należy spełnić w kolejnym miesiącu kalendarzowym.


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą otrzymać 300 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Pierwsza nagroda trafi do Klientów do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://zdobywajzkontem.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Największe Banki w Polsce
Wpisy
autor wpisu
m_szydlowski
17 czerwca 2015

Największe Banki w Polsce

Pożyczka na dowód do 10 000 zł
Wpisy
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
09 stycznia 2015

Pożyczka na dowód do 10 000 zł

Mdm także dla najlepiej zarabiających
Wpisy
author
Aneta Jankowska
16 sierpnia 2017

Mdm także dla najlepiej zarabiających

Fitbit Pay już dostępne w Nest Banku
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
24 stycznia 2020

Fitbit Pay już dostępne w Nest Banku

Promocja: „Polecam Proste Zasady – edycja XIV” w Getin Banku
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
10 grudnia 2021

Promocja: „Polecam Proste Zasady – edycja XIV” w Getin Banku

T-Mobile Usługi Bankowe w Sokołowie Podlaskim
Oddziały
author
Patryk Byczek
16 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Sokołowie Podlaskim

Porównaj