Strona główna Promocje bankowe Promocja: „Zgarnij 400 zł do Allegro z kartą Citi Simplicity” w Citi Handlowy

Promocja: „Zgarnij 400 zł do Allegro z kartą Citi Simplicity” w Citi Handlowy

patryk
Patryk Byczek
13 października 2021

W Citibanku trwa kolejna, ósma już, edycja promocji, w której nowi Klienci w zamian za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie prostych warunków mogą zgarnąć voucher o wartości 400 złotych do wykorzystania w Allegro. Promocja trwa do 24 listopada 2021 roku. Sprawdź warunki promocji.

Kto może wziąć udział?

Z promocji skorzystają Nowi Klienci instytucji, czyli według regulaminu osoby, które od 1 stycznia 2020 roku były posiadaczami głównej karty kredytowej Citi Handlowy. Wszystkie inne produkty, które posiadali Klienci nie wykluczają z oferty. Oferta ponadto stawia wymagania co do wieku, wynagrodzenia i stażu pracy:
osoba fizyczna: minimum 18 lat, minimum 1200 złotych dochodu netto, zatrudnienie w obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
działalność gospodarcze: minimum 18 lat, minimum 2500 złotych dochodu netto, działalność gospodarcza od przynajmniej 2 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Spełniając powyższe warunki, należy następnie zawnioskować o kartę kredytową Citi Simplicity. Klienci mają na to czas do 24 listopada 2021 roku. Dobrze ponadto wiedzieć, że w ciagu dziesięciu dni od momentu złożenia wniosku Klienci muszą udokumentować swoje dochody.

Jak zdobyć nagrody

Warunki promocji nie zmieniają się. Aby zgarnąć voucher do Allegro o wartości 400 złotych Klient musi:
– zalogować się do mobilnej Citibanku,
– przeprowadzić transakcje bezgotówkowe kartą kredytową Citi Simplicity na kwotę minimum 1000 złotych,
– aktywować kartę w bankowości mobilnej Citi Mobile.

Pierwszy warunek należy spełnić do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Drugi warunek Klienci muszą spełnić do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, licząc od momentu wyrobienia karty kredytowej.

Co można wygrać?

W promocji można zgarnąć voucher do Allegro w wysokości 400 złotych.

Przyznanie nagrody

Informacja o zdobyciu nagrody trafi do Klientów do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Następnie w ciągu kolejnych 60 dni Klient otrzyma voucher.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-ubf-allegro-ed8.pdf.


Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 9,59% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z karty jest całkowicie darmowe.
Opłaty mogą pojawić się w momencie aktywowanie dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka do płatności zbliżeniowych czy karta dodatkowa. Klienci nie zapłacą jednak za korzystanie z usługi CitiAlerts w wersji Premium, dzięki której powiadomienia o operacjach na karcie przychodzą w wiadomościach SMS.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Dlaczego nie jeździmy na wakacje ?
Blog
aneta
Aneta Jankowska
30 czerwca 2017

Dlaczego nie jeździmy na wakacje ?

ING Bank Śląski w Pabianicach
Oddziały
patryk
Patryk Byczek
02 lipca 2019

ING Bank Śląski w Pabianicach

Brak abolicji składek w ZUS
Bez kategorii
dominika
Dominika Sobieraj
07 maja 2019

Brak abolicji składek w ZUS

Przerwa w dostępie do Alior Banku
Wpisy
aneta
Aneta Jankowska
21 marca 2017

Przerwa w dostępie do Alior Banku

Czy komornik może zająć Pracownicze Plany Kapitałowe?
Bez kategorii
dominika
Dominika Sobieraj
21 grudnia 2020

Czy komornik może zająć Pracownicze Plany Kapitałowe?

W Warszawie lepiej niż w Nowym Jorku?
Bez kategorii
alicja
Alicja Uzarowicz
03 lipca 2019

W Warszawie lepiej niż w Nowym Jorku?