Promocja: „Zgarnij Premię z iKontem Biznes – edycja XI” w Alior Banku

Promocja: „Zgarnij Premię z iKontem Biznes – edycja XI” w Alior Banku

author
Patryk Byczek
27 lipca 2021
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

W Alior Banku trwa 11. edycja promocji iKonta Biznes, w której w zamian za założenie konta i spełnienie wszystkich warunków, nowi Klienci mogą zgarnąć nawet 1800 złotych premii. Promocja trwa do 13 września 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Alior Bank przygotował kolejną edycję promocji iKonta Biznes dla nowych Klientów firmowych, czyli według regulaminu osób, które od 26 lipca 2020 roku nie posiadały rachunku firmowego w Alior Banku dla konkretnego numeru NIP.

Jak wziąć udział w promocji?

W kolejnym kroku Klienci muszą zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji, zaznaczyć wymagane zgody, a także złożyć wniosek o promocyjne iKonto Biznes. Na zarejestrowanie się w promocji oraz złożenie wniosku o konto Klienci mają czas do 13 września 2021 roku. Umowę o konto trzeba podpisać w ciągu kolejnych 30 dni – można to zrobić całkowicie zdalnie.

Jak zdobyć nagrody

300 złotych za wpływ na rachunek

Aby zgarnąć główną nagrodę, czyli 300 złotych premii,  należy w ciągu 60 dni od momentu otworzenia rachunku wpłacić na nie 500 złotych. Wpływ na konto musi zostać po prostu odnotowany, źródło nie ma dla Alior Banku znaczenia.

Bank poinformuje Klienta o zdobyciu nagrody w wiadomości e-mail, która trafi do Uczestnika promocji do 31 grudnia 2021 roku roku. Zdobywca premii będzie miał wówczas 5 dni roboczych na uzupełnienie danych umożliwiających odbiór nagrody. Nagroda w wysokości 300 złotych trafi na konto Klienta w ciągu 14 dni roboczych, licząc od momentu otrzymania powiadomienia o nagrodzie.

1500 złotych za aktywność na rachunku

Aby poniższe premie zostały naliczone Klienci muszą wykonać i rozliczyć przynajmniej cztery transakcje kartą w danym miesiącu:

– pierwszą premię w wysokości 20 złotych otrzymają Klienci, którzy wykonają przelew do ZUS w wysokości przynajmniej 250 złotych lub US w wysokości przynajmniej 500 złotych,

– drugą premię w wysokości 10 złotych Klienci otrzymają za wykonanie przelewu europejskiego SEPA na kwotę minimum 100 euro,

– na trzeci rodzaj premii w wysokości 25 złotych mogą liczyć Klienci, którzy wykonają transakcje kartą o łącznej wartości 2000 złotych,

– czwarta premia skierowana jest do firm, które korzystają z kas fiskalnych. Wówczas Alior Bank przyzna 10 złotych za: „skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku naliczana jeżeli na Rachunek Uczestnika wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł”

– piąty bonus pieniężny Alior Bank przyzna w zależności od wysokości salda na rachunku przedsiębiorstwa. Alior Bank przeleje:

  • 0 złotych premii za saldo do 10 000 złotych,
  • 5 złotych premii za saldo od 10 000,01 złotych do 50 000 złotych,
  • 10 złotych premii za saldo od 50 000,01 złotych do 100 000 złotych,
  • 20 złotych premii za saldo powyżej 100 000 złotych.

– szóstą premię o wartości 25 złotych Klienci mogą zgarnąć za wykonanie transakcji walutowych na minimum 5000 jednostek danej obcej waluty – w ramach usługi Autodealing.

– siódmą premię w wysokości 15 złotych Klienci zgarną za wykonanie minimum trzech przelewów zagranicznych.

Co można otrzymać?

Klienci spełniając wszystkie warunki promocji mogą zgarnąć nawet 1800 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Za spełnienie warunków promocji bank przyzna Klientowi premie maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronach:

https://apps.bonnier.pl/regulaminy/pdf/REGULAMIN_PROMOCJI_iKontoBiznesAliorBank11.pdf
https://www.bankier.pl/gfx/ad2/regulamin-1500-zl-dla-firm_1616487917.pdf
https://aliorbank11.zgarnijpremie.pl/?label=sp_21072784709616


iKonto Biznes

Rachunek firmowy Alior Banku jest bardzo ciekawą ofertą na rynku, ponieważ jest bezwarunkowo bezpłatny. Bank nie pobierze od Klientów jakichkolwiek opłat za przelewy, 5 pierwszych przelewów natychmiastowych i 5 pierwszych przelewów SEPA. Dodatkowo 5 wypłat i wpłat w bankomatach i wpłatomatach krajowych i Planet Cash jest również za darmo. Całkowicie bezpłatne są wpłaty i wypłaty w bankomatach Alior Banku.Dodatkowo Klienci, którzy dokonają 4 płatności kartą w miesiącu będą zwolnieni z jej opłacenia. W innym przypadku korzystanie z karty kosztuje 8 złotych.


Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest wiceprezes Krzysztof Bachta.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Spółdzielczy w Łosicach – oddziały, kontakt, kod SWIFT, IBAN

Bank Spółdzielczy w Łosicach to polski bank, który jest zrzeszony w Grupie BPS. Sprawdzamy oddziały banku, godziny otwarcia, kod SWIFT, infolinię oraz dane kontaktowe.

author
Patryk Byczek
03 października 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Provident z nagrodą TVP

Biuro Reklamy TVP od kilku lat przyznaje nagrody „Złota Mowa Reklamowa” za wysoką jakość języka reklam oraz kształtowanie kultury komunikacji. Wśród narodzonych firm znalazł się Provident Polska.

author
Dominika Byczek
10 lutego 2018
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Autopay obniży ceny za przejazdy autostradą

Użytkownicy Autopay, czyli systemu płatności automatycznych, będą mieli możliwość przejeżdżania taniej przez autostradę A4 łączącą Katowice i Kraków. Promocja rozpocznie się w przyszłym roku i potrwa przez co najmniej trzy pierwsze miesiące roku. Stalexport Autostrada Małopolska wprowadza dla tych osób preferencyjne stawki.

author
Alicja Hirsekorn
09 grudnia 2019
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

O 1/3 mniej kredytów gotówkowych przez pandemię

Pandemia doprowadziła do wielu zmian, niestety często są to zmiany na gorsze. Dane zgromadzone przez Komisję Nadzoru Finansowego wskazują, że sektor bankowy odnotował w tym roku znaczny spadek. Obecnie dużo trudniej jest otrzymać kredyt, niż miało to miejsce jeszcze kilka miesięcy temu, gdyż zmianom uległa przede wszystkim ocena zdolności kredytowej Klientów. Sprawdzamy, jak pandemia wpłynęła na udzielanie kredytów.

author
Aleksandra Gościnna
12 listopada 2020
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Sprzedaż kredytów w czerwcu – Newsletter BIK

Najnowsze wyniki sprzedażowe w obszarze kredytów na polskim rynku finansowym nie są tak zadowalające, jak chcieliby tego analitycy. W ujęciu liczbowym, porównując czerwiec 2019 z czerwcem 2018, więcej sprzedano jedynie kart kredytowych. Pozostałe wskaźniki poszybowały w dół. Czy to zły omen dla polskiego rynku pożyczek i kredytów?

author
Halszka Gronek
26 lipca 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Zmiany kapitałowe w Idea Banku

Z oficjalnego komunikatu spółki Idea Bank możemy dowiedzieć się, że instytucja zawarła umowę z Leszkiem Czarneckim, mówiącą o sprzedaży 15% akcji Idea Getin Leasing za kwotę wynoszącą 15 000 000 złotych.

author
Patryk Byczek
03 września 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj