„Logiczne, że się opłaca” – loteria promocyjna Banku BPS

„Logiczne, że się opłaca” – loteria promocyjna Banku BPS

author
Patryk Byczek
05 sierpnia 2021

Bank BPS poinformował w komunikacie prasowym, że Klienci instytucji mogą wziąć udział w specjalnie przygotowanej loterii promocyjne „Logiczne, że się opłaca”. Klienci mogą wygrać nagrody o wartości 5000 złotych. Losowanie nagród zaczyna się 1 września 2021 roku. Sprawdź szczegóły.

Loteria promocyjna jest skierowana do Klientów którzy w okresie od 2 sierpnia do 9 listopada 2021 roku wezmą w Banku BPS kredyt. W loterii udział biorą kredyty dla Klientów indywidualnych:
– kredyt Czyste Powietrze,
– kredyt ekologiczny,
– kredyt gotówkowy,
– pożyczka gotówkowa.
Aby wziąć udział w loterii trzeba skorzystać z jednego z powyższych produktów w kwocie minimum 5000 złotych.

Nagrody

Klienci, którzy podpiszą umowę z Bankiem BPS o kredyt między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 roku, otrzymają voucher z numerem, który następnie należy wpisać podczas rejestracji na stronie loterii www.logiczne.mojbank.pl. Bank będzie losował nagrody każdego dnia roboczego w okresie od 1 września do 9 listopada 2021 roku.

Klienci mają szansę wygrać 5 000 zł ekstra dofinansowanie do swojego kredytu. Wystarczy, że zakręcą naszym internetowym kołem fortuny. Informację o wygranej lub zachętę do dalszego próbowania szczęścia, Klient otrzymuje natychmiast, jak na loterię przystało. Przygotowaliśmy łącznie 50 nagród pieniężnych po 5 000 zł każda.

– mówił cytowany w komunikacie Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu Banku BPS

Wielokrotność uczestnictwa

Bank BPS poinformował, że każdy zarejestrowany Klient może wziąć udział w promocji kilkukrotnie – ograniczyć się jednak trzeba do jednej próby dziennie. Dzięki temu, wszyscy mają o wiele większe szanse na wygraną, lecz wygrać można wyłącznie jeden raz. W przypadku, gdy w danym dniu zwycięzca został wyłoniony, na stronie promocji wyświetli się komunikat, który zaprosi Klientów do dalszej gry. Loteria promocyjna „Logiczne, że się opłaca” to kontynuacja działań, które Banki BPS prowadzą od jesieni 2020 roku. W działaniach tych główną osią są kredyty na cele ekologiczne.

Sprawdź również ofertę kredytów ekologicznych.

Chcemy przekonać Klientów, że ekologiczne rozwiązania nie tylko chronią środowisko, ale są także praktyczne i wygodne, a przede wszystkim pozwalają na konkretne oszczędności w domowym budżecie. Dlatego prowadzimy kampanię informacyjną pokazując realne korzyści z wdrożenia ekologicznych zmian w domu czy podjęcia inwestycji takich jak na przykład instalacja fotowoltaiki lub przeprowadzenie termomodernizacji. W tym roku poszerzyliśmy promocję dając możliwość wygrania w naszej loterii również Klientom korzystającym z innych kredytów.

– mówił cytowany w komunikacieRobert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu Banku BPS.

Bank BPS

Bank Polskiej Spółdzielczości działa na polskim rynku od 1992 roku. Obecnie zrzesza w sobie 308 banków spółdzielczych, tworząc tym samym największe zrzeszenie banków spółdzielczych w naszym kraju. Oferta instytucji skierowana jest ku Klientom indywidualnym, korporacyjnym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom. Zarówno Bank BPS, jak i banki zrzeszone są bankami spółdzielczymi, które działają wyłącznie w ramach kapitału rodzimego. Instytucje również dbają i kultywują polski charakter.


źródło: https://bankbps.prowly.com/150636-loteria-promocyjna-dla-klientow-bankow-spoldzielczych-z-grupy-bps-i-banku-bps

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Teleopieka24 – zarzuty dla firmy
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
05 lipca 2019

Teleopieka24 – zarzuty dla firmy

Jak działają pożyczki społecznościowe?
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
17 lipca 2017

Jak działają pożyczki społecznościowe?

Pożyczki bez BIK Świętochłowice
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
12 maja 2022

Pożyczki bez BIK Świętochłowice

Sprzedaż pożyczek w 2019 roku
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
02 lutego 2020

Sprzedaż pożyczek w 2019 roku

E-zwolnienie a zasiłek chorobowy
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
12 grudnia 2018

E-zwolnienie a zasiłek chorobowy

Porównaj