Promocja: „Zgarnij premię za konto i kartę debetową Mastercard” w Banku Millennium

Promocja: „Zgarnij premię za konto i kartę debetową Mastercard” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
06 maja 2021

W Banku Millennium trwa promocja, w której nowi Klienci w zamian za założenie konta wraz z kartą debetową i spełnienie prostych warunków, mogą zgarnąć łącznie nawet 400 złotych premii. Promocja trwa do 7 czerwca 2021 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Z promocji przedstawionej przez Bank Millennium skorzystają nowi Klienci, czyli osoby, które w momencie wystartowania promocji:

– nie jest w trakcie wnioskowania o produkt Banku Millennium,
– nie jest posiadaczem produktu Banku Millennium,
– nie była Uczestnikiem tak zwanej promocji „na start” związanej z Kontem 360° lub Kontem 360° Student.

Jak wziąć udział w promocji?

Spełniając powyższe warunku, w następnym kroku należy złożyć wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) oraz wyrobić do niego kartę debetową Mastercard. Wniosek trzeba złożyć do 7 czerwca 2021 roku. Ponadto konieczne jest również wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych oraz przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Zawarcie z bankiem umowy u konto również powinno nastąpić do 7 czerwca 2021 roku. Do wyboru są dwie możliwości podpisania umowy: zdalna lub podczas wizyty kuriera. W przypadku, gdy Klient wybierze opcję zdalną, musi on wnioskować o konto z poziomu smartfona lub tabletu, ponieważ konieczne będzie zrobienie sobie zdjęcia, które zostanie porównane ze zdjęciem w dowodzie osobistym. Cały proces będzie przedstawiony w trakcie wnioskowania o rachunek.

Ponadto do 30 września 2021 roku należy aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.

Jak zdobyć nagrodę

Aby zgarnąć premię o wartości 250 złotych należy w lipcu, sierpniu i wrześniu

– zapewnić wpływ na rachunek w wysokości 1000 złotych,
– wykonać minimum jedną transakcje kartą lub BLIKiem.

Klienci, którzy wybrali zdalne założenie konta muszą do 30 września 2021 roku zjawić się w jednej z placówek Banku Millennium celem pokazania swojego dokumentu tożsamości oraz złożenia wzoru swojego podpisu.

100 złotych za pożyczkę

Aby zdobyć kolejne 100 złotych należy zawrzeć z Bankiem Millennium umowę o pożyczkę gotówkową z ubezpieczeniem na kwotę minimum 5000 złotych. Ten warunek należy spełnić do końca bieżącego roku. Premia trafi do Klientów w momencie, gdy Ci do 31 marca 2022 roku bedą spłacali raty pożyczki. Nie jest to zbyt korzystna opcja, ponieważ koszty pożyczki będą wyższe niż sama premia.

50 zł to Biedronki

Bank informuje również, że każdy nowy Klient, który skorzysta z promocji automatycznie otrzyma nagrodę dodatkową, czyli 50 złotych w formie karty podarunkowej do sieci sklepów Biedronka.

źródło grafiki: Bank Millennium

Co można otrzymać?

Klienci za spełnienie warunków promocji otrzymają 200 złotych na start oraz 50 złotych do wykorzystania w Biedronce.

Przyznanie nagrody

Nagroda główna w wysokości 250 złotych trafi do Klientów do 31 października 2021 roku. Premia za pożyczkę trafi do Klientów do 30 kwietnia 2022 roku, natomiast kod do karty do Biedronki trafi do Klientów SMS-em do 30 czerwca 2021 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1412/latest.Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt hipoteczny Dębica
Kredyty miasta
autor wpisu
Dorota Cholewicka
16 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Dębica

Santander Consumer Bank Gołdap
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
09 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Gołdap

Ministerstwo Finansów ostrzega przed oszustami
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
10 stycznia 2019

Ministerstwo Finansów ostrzega przed oszustami

Kredyt bez prowizji w mBanku
Banki
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
10 maja 2018

Kredyt bez prowizji w mBanku

Kasa Stefczyka Głuchołazy
Oddziały
author
Patryk Byczek
21 października 2020

Kasa Stefczyka Głuchołazy

Porównaj