Promocja: „Zyskaj więcej z Kontem 360” w Banku Millennium

Promocja: „Zyskaj więcej z Kontem 360” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
13 czerwca 2020

W Banku Millennium trwa promocja, w której za założenie Konta 360° z polecenia i spełnienie bardzo prostych warunków można zgarnąć 100 złotych premii oraz nagrodę dodatkową. Promocja trwa do 3 lipca 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Promocyjna oferta Banku Millenium skierowana jest tylko do nowych Klientów, czyli osób, które w dniu rozpoczęcia promocji:

– nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium,
– nie są posiadaczami jakiegokolwiek produktu Banku Millennium,
– nie były Uczestnikami promocji „na start” związanej z Kontem 360° lub Kontem 360° Student.

Promocja i jej warunki dotyczą również Klientów Euro Banku, który od 1 stycznia 2019 roku wszedł w struktury Banku Millennium. Osoby posiadające konto w tej instytucji również są wykluczone z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Klienci spełniający powyższe warunki muszą do 3 lipca 2020 roku złożyć wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową. Wszystkiego należy dokonać z poziomu specjalnie przygotowanej strony promocji. Należy także pamiętać o wyrażeniu zgód na otrzymywanie informacji handlowych oraz przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Również do 3 lipca 2020 roku Uczestnicy będą musieli podpisać z Bankiem umowę o konto. Możliwości podpisania umowy są dwie: zdalnie lub podczas wizyty kuriera. W przypadku wybrania pierwszej opcji należy wnioskować o konto z poziomu smartfona lub tabletu, ponieważ konieczne będzie zrobienie sobie zdjęcia, które zostanie porównane ze zdjęciem w dowodzie osobistym. Cały proces będzie przedstawiony w trakcie wnioskowania o rachunek.

Warto również wiedzieć, że opisywana promocja łączy się z programem poleceń. Właśnie dlatego regulamin wspomina o dwój kolejnych warunkach przystąpienia do oferty. Uczestnicy dodatkowo:

– nie mogli być Klientem Banku w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy,
– muszą podać kod polecający obecnego Klienta Banku Millennium. 

Jak zdobyć nagrodę

Aby zgarnąć premię dołączoną do programu poleceń Klienci muszą:

– aktywować aplikację mobilną Banku do końca sierpnia,
– zasilić konto wpływami zewnętrznymi kwotą minimum 1000 złotych w lipcu i sierpniu,
– wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKiem.

Warunek programu poleceń jest jeden: w ciągu trzydziestu dni od momentu zawarcia umowy należy wydać łącznie 360 złotych. Warto więc połączyć wszystkie warunki i spełnić je jednocześnie.


źródło grafiki: Bank Millennium

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w głównej promocji Klienci otrzymają 100 złotych premii. Jeżeli chodzi o nagrodę z programu poleceń, Klient będzie musiał wybrać jedną nagrodę z poniższej listy (w ciągu 30 dni):

– bon podarunkowy o wartości 80 złotych do empik.com,
– eKarta podarunkowa o wartości 80 złotych w aplikacji goodie,
– karta upominkowa o wartości 80 złotych do zalando.pl,
– lokata „lubię to polecam” z oprocentowaniem wynoszącym 2,5% dla kwoty od 500 do 15 000 złotych na trzy miesiące,
– 4 kody, które można wymienić do sieci kin Multikino (film 2D) lub Helios (film 2D/3D).

Przyznanie nagrody

Premia w wysokości 100 złotych trafi do Klientów do 30 września 2020 roku. Nagrodę z powyższej listy należy wybrać w ciągu 30 dni od momentu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1285/latest.Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ocena punktowa BIK
Biuro Informacji Kredytowej
author
Dominika Sobieraj
18 maja 2018

Ocena punktowa BIK

Deutsche Bank w Przemyślu
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
23 listopada 2017

Deutsche Bank w Przemyślu

Kredyt konsolidacyjny Lidzbark Warmiński
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
25 sierpnia 2022

Kredyt konsolidacyjny Lidzbark Warmiński

Kasa Stefczyka Otwock
Oddziały
author
Patryk Byczek
29 października 2020

Kasa Stefczyka Otwock

PKO BP wypłaca dywidendę
Wpisy
author
Patryk Byczek
20 czerwca 2018

PKO BP wypłaca dywidendę

Porównaj