Provident szuka Mistrzów Sprzedaży Bezpośredniej

Provident szuka Mistrzów Sprzedaży Bezpośredniej

author
Halszka Gronek
28 października 2018
Provident Polska rekrutuje do swych szeregów nowych Doradców Klienta. Zatrudnieni aplikanci zajmą stanowiska Mistrzów Sprzedaży Bezpośredniej.  Sprawdziliśmy, co warto wiedzieć przed zgłoszeniem swojej kandydatury.

Provident Polska S.A. jest jedną z największych i najbardziej wpływowych firm pożyczkowych w Polsce. Obok Profi Credit S.A. Provident zajmuję pozycję lidera na krajowym rynku parabankowym, zatrudniając w swych szeregach dziesiątki tysięcy wykwalifikowanych doradców finansowych.
 

Jak wynika z komunikatu prasowego opublikowanego przez Spółkę w zeszły czwartek (tj. 19. października 2018 roku), zarząd Provident Polska S.A. uruchomił proces rekrutacji kolejnych pracowników. Poszukiwanych jest blisko 400 kandydatów na stanowisko Mistrza Sprzedaży Bezpośredniej.
 

Nic w tym dziwnego, iż polski lider wśród firm pożyczkowych dąży do tak znaczącego powiększenia grona pracowników. Bo choć cała międzynarodowa spółka holdingowa, do jakiej należy Provident (International Personal Finanse), współpracuje łącznie z prawie 7 tysiącami ekspertów, wciąż rosnące zainteresowanie ofertą Providenta wymusza na spółce powiększenie szeregów pracowniczych.
 

Kilka słów o Providencie
Spółka Akcyjna Provident Polska, uznawana za jedną z najpopularniejszych firm pożyczkowych w Polsce, jest częścią brytyjskiej grupy finansowej International Personal Finance. Provident Polska S.A. notowana jest nie tylko na warszawskiej GPW, lecz także na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
 
Provident działa na polskim rynku od blisko 21 lat, a w obecnej chwili zajmuję pozycję lidera wśród firm pożyczkowych w Polsce. Provident oferuje swym Klientom szeroki wachlarz produktów: od pożyczek konsumenckich (zarówno online, jak i tych z obsługą domową), przez pożyczki konsolidacyjne, aż po produkty dedykowane firmom.
 

Ze spółką Provident Polska związana jest aż połowa członków prestiżowego Prezydium Rady Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego – Wiceprzewodnicząca Patrycja Rogowska-Tomaszycka, piastująca w Providencie stanowisko Dyrektorki ds. Corporate Affairs, a także Sekretarka FRRF, Alicja Kopeć, pełniąca funkcję Dyrektorki Pionu Prawnego i Ładu Korporacyjnego w spółce Provident Polska. 
 

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat pożyczek w Provident Polska, sprawdź nasz osobny artykuł

Szczegóły oferty 
W ramach świeżo otwartej rekrutacji Spółka Akcyjna Provident S.A. poszukuje blisko 400 kandydatów na stanowisko Mistrza Sprzedaży Bezpośredniej. Przyszli sprzedawcy pożyczek odpowiadać będą przede wszystkim za pozyskiwanie nowych Klientów, obsługę podpisanych już umów oraz odnawiania relacji biznesowych z podmiotami, jakie korzystały już wcześniej z oferty Providenta.
 

Jak wyznaje Katarzyna Lomas, Kierowniczka Biura Personalnego w Provident Polska S.A., Doradcy Klienta stanowią ważną i wyjątkowa część całego zespołu pracowniczego Spółki. Pełnią oni prestiżową funkcję ambasadorów marki na teranie niemal całej Polsce, a od ich zaangażowania, wiedzy oraz przyjętych standardów obsługi zależy to, jak całą firmę odbiorą Klienci. 
 

Według zapewnień Katarzyny Lomas Mistrzowie Sprzedaży Bezpośredniej będą mogli liczyć na uczestniczenie w licznych szkolenia. Spółka poświęca wiele środków na to, by odpowiednio zmotywować Doradców do zawodowego rozwoju i by docenić wszelkie podjęte przez nich wysiłki.
 

„Dla Sprzedawców Bezpośrednich przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, stwarzającą możliwości rozwoju i awansu” – dodaje Katarzyna Lomas. – „Jej atutami są także elastyczne godziny pracy oraz nieograniczona wysokość zarobków, zależna przede wszystkim od indywidualnego zaangażowania i wyników sprzedaży, ale także od jakości świadczonych usług i zadowolenia klientów”.
 

Według zapewnień Spółki Provident Polska nowo zatrudnieni Mistrzowie Sprzedaży Bezpośredniej będą mogli liczyć na:
 

  1. najwyższe standardy pracy;

  2. jasne zasady współpracy

  3. elastyczne godziny pracy;

  4. umowę cywilnoprawną o świadczenie usług;

  5. odprowadzanie należnych składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych;

  6. możliwość rozwoju i awansu;

  7. nieograniczoną wysokość wynagrodzenia (zależną od wyników indywidualnej pracy).

Wymagania
Provident Polska nie stawia przed kandydatami sztywnych warunków aplikacji. Spółce zależy przede wszystkim na tym, by zatrudnić osoby otwarte i komunikatywne. Mistrzowie Sprzedaży Bezpośredniej powinni chcieć dążyć do postawionych im celów, a przede wszystkim winni umieć nawiązywać kontakty międzyludzkie i szukać nowych Klientów.
 

Poszukiwane są osoby o conajmniej średnim wykształceniu (mile widziane wykształcenie wyższe). Co więcej, aplikujący kandydaci powinni wykazać także minimum roczne doświadczenie w sprzedaży – najlepiej bezpośredniej i opierającej się na relacjach B2C (business to consumer) oraz B2B (business to business).
 

Zatrudnieni Mistrzowie Sprzedaży Detalicznej zajmować się będą nie tylko czystą sprzedażą produktów oferowanych przez Provident Polska S.A., lecz także budowaniem pozytywnego wizerunku marki, pozyskiwaniem nowych Klientów oraz odnawianiem relacji biznesowych z byłymi Klientami parabanku.


 

Kontakt i aplikacja
Informacje na temat rozpoczętej rekrutacji i możliwości aplikacji znaleźć można na stronie internetowej Spółki Provident Polska (w zakładce „Kariera”) oraz na platformie ofert biznesowych pracuj.pl.
 

W celu uzyskania wszelkich dodatkowych informacji w sprawie rekrutacji i jej minimalnych wymagań, aplikanci proszeni są o bezpośrednie zgłoszenie się pod następujące adresy:
 

Karolina Łuczak
Provident Polska
e-mail: [email protected]rovident.pl
tel.: + 48 22 455 48 39
 

Magda Maślana
Provident Polska
e-mail: [email protected]
tel.: +48 22 358 45 18

Adres siedziby parabanku:
 

Provident Polska S.A.
ul. Inflancka 4A
00-189 Warszawa

 

Źródło:

http://media-provident.pl/PressOffice/PressRelease.408027.po?print_version=true

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Santander Bank Polska liderem zdalnej obsługi klienta
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
20 grudnia 2019

Santander Bank Polska liderem zdalnej obsługi klienta

Senat dokonał poprawek w nowelizacji e-sądu.
Wpisy
author
Halszka Gronek
18 kwietnia 2013

Senat dokonał poprawek w nowelizacji e-sądu.

Co zrobić, jak utracimy dokumenty na wczasach?
Poradnik
author
Halszka Gronek
30 czerwca 2017

Co zrobić, jak utracimy dokumenty na wczasach?

PKO BP w Kołobrzegu
Oddziały
author
Halszka Gronek
26 września 2019

PKO BP w Kołobrzegu

Kredyt na domek letniskowy
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
13 lutego 2021

Kredyt na domek letniskowy

Ekopożyczka w PKO BP – oferta i opinie
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
29 kwietnia 2019

Ekopożyczka w PKO BP – oferta i opinie