zadluzenia.com
zamknij

Przechodzę na Swoje – serwis dla młodych firm

Eksperci pomogą przedsiębiorcom - takie jest główne założenie nowego serwisu udostępnionego przez Bank BGŻ BNP Paribas. Platforma Przechodzę na swoje ma pomóc szczególnie firmom, które dopiero zaczynają swoją działalność. Strona przechodzenaswoje.pl będzie w pełni dostępna także dla Klientów innych banków. 

Serwis został przygotowany w ramach programu inkubacji IFS.ALPHA grupy BNP Paribas. Wcześniej bank podjął w tym celu współpracę z francuskim fintechem Findoor. 
 

Przechodzę na swoje - najważniejsze informacje

start: 18 lipca 2018 roku

koszt: 0 zł

założenie konta: brak konieczności

dziedziny doradztwa: prawo, finanse, marketing

adres: przechodzenaswoje.pl

Złóż wniosekKto udziela pomocy?

Bank BGŻ BNP Paribas zatrudnił około 20 ekspertów z dziedzin takich jak:
- prawo,
- księgowość,
- działanie w social mediach,
- projektowanie stron internetowych. 
Wszyscy eksperci są niezależni i zostali merytorycznie zweryfikowani przez bank.  Kto będzie mógł korzystać z przechodzenaswoje.pl?

Serwis będzie dostępny dla wszystkich mikroprzedsiębiorców, którzy będą rozpoczynali działalność gospodarczą. Nie ma ograniczeń dotyczących tego, w jakim banku posiada się konto. 

Jaka będzie forma doradztwa? 

Doradctwo będzie odbywało się w formie prywatnych rozmów z ekspertem. Wystarczy na stronie przechodzenaswoje.pl zadać konkretne pytanie, na które poszukujemy odpowiedzi, a wybrany ekspert zgłosi się do nas z odpowiedzią. Rozmowy nie są kontrolowane przez bank - jest to rozmowa do wiadomości jedynie osoby zadającej pytanie i odpowiadającej na nie.  

Jeżeli nasze pytanie jest dośc ogólne i nie będziemy potrzebowali prywatnej rozmowy z ekspertem, możemy skorzystać z artykułów poradnikowych, które będą sukcesywnie udostępniane przez serwis. W przyszłości mają być także udostępniane specjalne warsztaty dla młodych przedsiębiorców. Ekosystem usług dla małych firm

Wprowadzenie serwisu przechodzenaswoje.pl wpisuje się w politykę BGŻ BNP Paribas, który przez ostatnie miesiące intensyfikuje działania kierowane do tej grupy Klientów. Wprowadzona została już:
- nowa platforma e-Mikroksięgowość służąca do prowadzenia księgowości i wystawiania faktur,
- nowe produkty finansowe.


 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY