Puchary AZS Częstochowa na licytacji komorniczej

Puchary AZS Częstochowa na licytacji komorniczej

author
Dominika Byczek
26 sierpnia 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Kategoria

Właśnie dziś na Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się licytacja komornicza pucharów popularnego siatkarskiego klubu AZS Częstochowa. Na najwyższą kwotę wyceniono Puchar Europy. Cena wywoławcza wynosi w jego przypadku zaledwie 750 zł.

Klub AZS Częstochowa od dłuższego już czasu boryka się z problemami finansowymi. Nieopłacone zobowiązania klubu dotyczą zarówno umów z zawodnikami, jak i innymi podmiotami.

Licytacja komornicza – AZS Częstochowa

Z większości problemów klub wychodzi polubownie. Wdrożone zostało już postępowanie restrukturyzacyjne, a z niektórymi wierzycielami udało się zawrzeć ugody.

Niestety kilku wierzycieli oddało sprawę w ręce komornika, który był zmuszony do zajęcia majątku klubu. Najcenniejsze okazały się zdobyte przez AZS Częstochowa trofea – puchary i medale.

Decyzją komornika wszystkie puchary zdobyte przez AZS Częstochowa trafią na licytację komorniczą. 

Obwieszczenie o licytacji komorniczej zostało przekazane przez Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Adriana Golibrodę. Licytacja odbędzie się w siedzibie klubu. Jest nią Hala Sportowa Częstochowa (ul. Żużlowa 4).

Licytacja pucharów AZS Częstochowa – ceny

Najdroższy okazał się Puchar Europy wywalczony przez klub w 2012 roku. Komornik wycenił go na 750 zł. Jest to oczywiście cena wywoławcza – w drodze licytacji urośnie do najwyższej kwoty, która zostanie zaproponowana przez licytatorów.

Fragment spisu licytowanych trofeów, źródło: http://licytacje.komornik.pl

Sześć pucharów otrzymanych za mistrzostwo Polski komornik wycenił na 375 zł. Najniżej, bo na kwotę zaledwie 225 zł, zostały wycenione 3 puchary wygrane w zawodach o mniejszej skali:

  1. Puchar dla Tyttan za I miejsce w memoriale A. Gołasia,
  2. Puchar za zajęcie I miejsce w memoriale A. Gołasia,
  3. Puchar Wójta Gminy Poczesna dla AZTS Częstochowa.

Zbiórka na wykup trofeów AZS Częstochowa

W odpowiedzi na zajęcie komornicze trofeów klubu w Internecie szybko zorganizowała się grupa osób chcących wykupić wszystkie trofea na licytacji. Zbiórka pieniędzy została zainicjowana przez Rafała Pośpiecha, pochodzącego z Częstochowy sędzię siatkarskiego.

Zrzut ekranu ze zbiórki na wykup trofeów: https://zrzutka.pl/v58dkb

„Szanowni Państwo, długo nie mogłem czekać. Wiadomość opublikowana na portalu komornik.pl, dotycząca szczegółów licytacji pucharów częstochowskiego klubu AZS Częstochowa za mistrzostwo Polski, pucharów za zdobycie pucharu Polski, medali za zdobycie pucharu Europy zmroziła wszystkich częstochowian.

Dlatego też, długo nie czekałem i w porozumieniu z wieloma osobami, częstochowianami, prawdziwymi kibicami, ogłosiłem publiczną zbiórkę. Zbiórkę, która ma doprowadzić do wykupu licytowanych przedmiotów częstochowskiego klubu AZS Częstochowa” – pisze w opisie zbiórki Rafał Pośpiech.

Obecnie uzbierano już 5600 zł na ten cel. Zebrane środki Rafał Pośpiech ma w planie nie tylko wykorzystać na wykup trofeów, ale także na przygotowanie gabloty, która będzie mogła stanąć w miejscu publicznym tak, by uczynić puchary dostępnymi do oglądania przez wszystkich. Imiona i nazwiska wszystkich darczyńców zostaną ponadto zamieszczone na specjalnej tablicy z podziękowaniami.


Źródło:

http://licytacje.komornik.pl/Notice/Details/480264

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie komentarze

karo
karo
2019-09-05 16:00:19

no widać jak na dłoni jak komornik OGOLIŁ na ponad pięć tysięcy zbierających - wcześniej rzeczywiście cena była coś ok. 1,5 tys. S K A N D A L .

2019-08-26 13:10:26

jak CWANIE DWÓCH KOMORNIKÓW zrobiło tych zbierających --- ogłosili oni, że maja ponad 5 tys. zł to nagle trofea POSZŁY W GÓRĘ. Zobaczcie ceny u komornika KOPRA a nagle robi to nijaki GOLIBRODA i GOLI właśnie po całości na sumę ponad 5 tys. złotych - CIEKAWE KTO PODWYŻSZYŁ KWOTĘ WYJŚCIOWĄ po tym jak zbierający ogłosili ile zebrali I W JAKIM CELU PODWYŻSZYŁ KWOTĘ !!!

Podobne artykuły

Bank Spółdzielczy w Kraśniku – oddziały, kontakt, kod SWIFT, IBAN

Bank Spółdzielczy w Kraśniku to polski bank, który jest zrzeszony w Grupie BPS. Sprawdzamy oddziały banku, godziny otwarcia, kod SWIFT, infolinię oraz dane kontaktowe.

author
Patryk Byczek
01 października 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

PKO BP w Policach

W Polsce największym bankiem jest PKO BP. Sprawdziliśmy placówki i oddziały w Policach – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
08 sierpnia 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Jak otrzymać bon zasiedleniowy?

Bon na zasiedlenie to forma pomocy bezrobotnym, przyznawana w związku z podjęciem zatrudnienia (innej pracy zarobkowej) lub założeniem działalności gospodarczej z dala od miejsca dotychczasowego zamieszkania. W 2024 roku uzyskać można nawet ponad 15 tysięcy złotych. Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić.

author
Dominika Byczek
24 stycznia 2024
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Promocja: „220 zł z Kontem 360” w Banku Millennium

W Banku Millennium trwa promocja na start, w której za spełnienie bardzo prostych warunków, nowi Klienci zgarną 220 złotych premii. Promocja trwa do 5 października 2020 roku.

author
Patryk Byczek
05 września 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Kiedy Polacy najczęściej biorą pożyczki?

W związku z tym, że pozabankowe pożyczki online i bankowe kredyty online stają się coraz bardziej popularne, Polacy zaczęli coraz częściej korzystać z tych produktów. Jednak kiedy jest największa częstotliwość pożyczania i jaki jest najczęstszy cel pożyczek? Sprawdzamy.

author
Patryk Byczek
08 marca 2023
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Promocja: „Otwórz konto z kartą i aplikacją i zgarnij 200 zł” w Banku Pekao

W Banku Pekao wciąż trwa promocja, w której za założenie Konta Przekorzystnego i spełnienie bardzo prostych warunków można zgarnąć 200 złotych premii. Promocja trwa do 20 maja 2020 roku. Sprawdź warunki.

author
Patryk Byczek
17 maja 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj