Quiz piłkarski Ekstraklasy i PKO BP

Quiz piłkarski Ekstraklasy i PKO BP

author
18 lipca 2019

PKO BP i Ekstraklasa przedstawili całkowicie nową formę rywalizacji dostępną dla kibiców piłkarskich. Od kilku dni działa aplikacja ligowa, w której Użytkownicy będą mogli zmierzyć się w quizie dotyczącym wiedzy o historii Ekstraklasy, rozgrywkach polskich klubów w pucharach europejskich, meczach reprezentacji oraz polskich piłkarzy grających w zagranicznych drużynach.

Partnerem quizu rozgrywanego w czasie rzeczywistym w aplikacji Ekstraklasy jest PKO BP. Quiz wystartował 12 lipca bieżącego roku, a udział można wziąć na stronie pkograjmyrazem.pl oraz w oficjalnej aplikacji Ekstraklasy – #BliżejGry. Specjalnie stworzona do gry strona jest całkowicie zsynchronizowana z aplikacją mobilną.

Rozgrywka

W quizie wezmą udział wszyscy Ci, którzy podejmą wyzwanie reprezentując swój ulubiony klub piłkarskiej Ekstraklasy. Rozgrywkę można przeprowadzić z wybranym przez siebie Użytkownikiem lub Użytkownikiem wybranym losowo. Dodatkowo w aplikacji powstanie tabela, która będzie się składała z wyników uzyskanych przez Użytkowników biorących udział w zmaganiach quizowych. W tabeli będą widoczni najlepsi Użytkownicy z podziałem za zawodników i kluby piłkarskie.

„User vs. User” to podstawowy sposób rozgrywki w aplikacji. Każdy Użytkownik za wygrany quiz zdobywa punkty dla swojego klubu. Właśnie tak tworzy się tabela ligowa, w której wszyscy gracze grający pod tymi samymi barwami zbierają punkty dla jednego klubu. W przyszłości mają powstać dodatkowe formy rywalizacji.

Rywalizacja okołopiłkarska w internecie jest już stałym elementem sportowego krajobrazu w Polsce. Kibice nie wyobrażają sobie już jakichkolwiek rozgrywek bez gier typu fantasy, ale od dzisiaj zmagania poszerzamy także o quiz wiedzy piłkarskiej. To forma zmagań towarzyskich, ale również budowa zdrowej rywalizacji międzyklubowej. Sami jesteśmy kibicami i widzimy jak bywamy bombardowani każdego dnia setkami newsów z piłkarskich boisk na całym świecie, dlatego naszym zadaniem jest utrzymać, bądź nakierować tę ciekawość kibica ponownie na Ekstraklasę. Odświeżyć jej historię, przypomnieć ligowe legendy, charakterystyczne wydarzenia czy najsłynniejsze mecze. Nasz quiz jest prekursorskim w skali Europy, ale nie obawiamy się o jego powodzenie” – mówił dyrektor do spraw marketingu sportowego, Mariusz Chłopik.


źródło grafiki: PKO BP

Nagrody dla najlepszych

Warto również wiedzieć, że raz w miesiącu liderzy tabeli otrzymają od PKO BP nagrody związane z polską ligą piłki nożnej:

karnety lub bilety na mecze,
repliki piłek,
koszulki meczowe,
książki.

Ranking będzie dotyczył również najlepszych wyników zarówno w rundzie, jak i w sezonie. Dla najlepszych również przewidziane są nagrody.

Najlepsza aplikacja piłkarska w Europie

Oficjalna aplikacja Ekstraklasy jest najwyżej ocenianą aplikacją w Europie. Oceny wystawiają Użytkownicy urządzeń z systemem Android. Aplikacja polskiej Ekstraklasy wyprzedziła takie ligi, jak:

Premier League,
Bundesliga,
Serie A,
Ligue 1.

W aplikacji Ekstraklasy jest aktywnych około 80 000 Użytkowników, natomiast w kluczowych momentach liczba ta sięga nawet 100 000 Użytkowników.


PKO BP

PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO pod koniec 2017 roku wyniósł ponad 820 000 000 złotych. Pod koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała zysk na poziomie ponad 1 042 000 000 złotych.

Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prezesem banku jest Zbigniew Jagiełło.


źródło:

https://media.pkobp.pl/komunikaty-prasowe/promocja-i-csr/quiz-pilkarski-pko-banku-polskiego-i-ekstraklasy-sa/

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Credit Agricole w Gliwicach
Oddziały
author
13 lipca 2019

Credit Agricole w Gliwicach

Promocja: „Konto w Porządku z nagrodami” w Banku Pocztowym
Promocje bankowe
author
11 grudnia 2021

Promocja: „Konto w Porządku z nagrodami” w Banku Pocztowym

Kredyt gotówkowy Choszczno
Kredyty miasta
author
08 stycznia 2020

Kredyt gotówkowy Choszczno

Inspektorat ZUS w Oświęcimiu
Oddziały
author
09 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Oświęcimiu

Policja przejmie fotoradary?
Wpisy
author
04 października 2018

Policja przejmie fotoradary?