Promocja: „Zgarnij 300 złotych za wyrobienie karty kredytowej Visa” w Banku Millennium

Promocja: „Zgarnij 300 złotych za wyrobienie karty kredytowej Visa” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
06 lipca 2021

W Banku Millennium trwa promocja, w której w ramach za wyrobienie karty kredytowej Visa i spełnienie prostych warunków, Klienci zgarną 300 złotych w formie e-kodów goodie. Promocja trwa do 31 sierpnia 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

W promocji Banku Millennium mogą wziąć udział osoby, które od 1 stycznia 2019 roku do momentu przystąpienia do promocji nie posiadały głównej karty kredytowej wydanej przez Bank Millennium. Dodatkowo z oferty nie mogą skorzystać osoby, które powyższym okresie były w trakcie rezygnacji z karty kredytowej.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy zawnioskować o jedną z kartę kredytową Millennium Visa Impresja.
O kartę należy wnioskować poprzez bankowość mobilną lub internetową Banku Millennium, dlatego aby wziąć udział w promocji należy mieć dostęp do bankowości Banku Millennium. Bez dostępu do bankowości Millennium nie am możliwości zawnioskowania o kartę kredytową. Wniosek należy założyć do 31 sierpnia 2021 roku. Trzeba także pamiętać, że limit na karcie kredytowej musi wynosić przynajmniej 3000 złotych. Pula wniosków promocyjnych wynosi 8000 sztuk.
Zainteresowani promocją musza również wyrazić zgody na otrzymywanie:
– dopasowanych do Klienta informacji handlowych,
– informacji handlowych przez telefon, kanały elektroniczne oraz od firm współpracujących z bankiem.

Jak zdobyć nagrodę

Aby zgarnąć nagrodę, należy w każdym z sześciu następujących kolejno miesięcy kalendarzowych wykonać transakcje BLIKiem lub kartą na łączną kwotę przynajmniej 350 złotych (miesięcznie). Wychodzi więc na to, że Klienci będą spełniali warunki na przykład od sierpnia 2021 roku do stycznia 2022 roku.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w tej promocji Klienci otrzymają łącznie 300 złotych do goodie w formie e-kodów – jeden kod o wartości 150 co trzy miesiące.
Przyznanie nagrody
Nagroda w formie e-kodu o wartości 150 złotych trafi do Klientów w miesiącu, następującym po miesiącu spełnienia warunków.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie:https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1476/latestt.


Karta kredytowa – którą wybrać

Najlepszym wyborem jest karta Impresja. Dzięki niej można zyskać moneyback w wysokości 5% od transakcji w wybranych punktach usługowych.
Karta Impresja pozwala na uzyskanie zwrotu w: Apart, Empik, Travel Planet, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiassia, PennyBlack, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Uterque.
Dzięki ofercie moneyback roczny zwrot maksymalnie 50 złotych miesięcznie. Warto również dodać, że udział w promocji automatycznie zwalnia Klienta z opłat za kartę przez pierwszych dwanaście miesięcy. Jedynym warunkiem jest wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej kartą na dowolną kwotę.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Santander Consumer Bank Bartoszyce
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
07 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Bartoszyce

Pożyczka 2000 zł – najlepsze oferty
Wpisy
autor wpisu
Wozniak
25 stycznia 2016

Pożyczka 2000 zł – najlepsze oferty

Bank Pekao w Jankach
Oddziały
author
Patryk Byczek
01 sierpnia 2019

Bank Pekao w Jankach

ZUS oddział w Ostrowie Wielkopolskim
Oddziały
author
Patryk Byczek
08 września 2019

ZUS oddział w Ostrowie Wielkopolskim

Credit Agricole oddział w Białej Podlaskiej
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 lipca 2019

Credit Agricole oddział w Białej Podlaskiej

Porównaj