Raper MC Silk w nowej reklamie BLIKA

Raper MC Silk w nowej reklamie BLIKA

author
Dominika Sobieraj
07 października 2019

Znany młodzieży raper MC Silk w najnowszej kampanii reklamowej będzie promował przelewy na telefon BLIK. Dzięki takiej reklamie BLIK chce dotrzeć do młodych, ponieważ to oni są potencjalną grupą, której najbardziej może przydać się szybki przelew na numer telefonu.

MC Silk w reklamie BLIK

MC Silk nie będzie jedynym, który wystąpi w najnowszej kampanii reklamowej BLIKA. Założeniem Polskiego Standardu Płatności, operatora BLIKA, jest bowiem stworzenie reklamy nie bankowej, a właśnie “blikowej”, czyli promującej samą usługę przelewów na telefon, w oderwaniu od reklamy konkretnego banku, który umożliwia taką opcję.

Przelew na telefon BLIK

Przelew na telefon BLIK

dostępny dla Klientów 7 banków w Polsce

umożliwia przelewy natychmiastowe za darmo

działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę

do przelewu wystarczy znać numer telefonu odbiorcy

pieniądze trafiają na konto odbiorcy w ciągu minuty

BLIK w polskich bankach

Dlatego w najnowszej reklamie BLIKA wystąpią gwiazdy znane z reklam różnych banków udostępniających płatność w tym standardzie:

  1. Alior Banku,
  2. mBanku,
  3. PKO Banku Polskiego,
  4. Banku Millennium,
  5. ING Banku Śląskiego,
  6. Credit Agricole,
  7. Santander Banku Polska.

Jak wskazuje Alior Bank, “to pierwsza tego typu wspólna akcja, w której pojawiają się ambasadorowie różnych banków oraz znany z dotychczasowych przekazów marketingowych BLIKA raper MC Silk”. W akcji biorą udział wszystkie banki udostępniające usługę płatności BLIK.

Przelew na telefon BLIK jest obecnie najszybszą i najtańszą metodą na przekazanie pieniędzy między bankami. W najnowszej kampanii reklamowej BLIKA będą pojawiać się bohaterowie popularnych reklam bankowych.

Kampania będzie realizowana nie w telewizji, którą młodzi oglądają coraz rzadziej, a w głównym interesującym ją kanale przekazu medialnego – w Internecie.

“To dla nas przełomowy moment. Jeszcze nigdy nie realizowaliśmy kampanii wspólnie ze wszystkimi bankami, które udostępniają przelew na telefon BLIK. Zależy nam na pokazaniu jak wygodne i uniwersalne jest korzystanie z BLIKA.

Klienci korzystający z bankowości mobilnej różnych banków mogą przekazywać sobie pieniądze natychmiast, korzystając z funkcji Przelew na telefon BLIK” – wskazuje cytowany w komunikacie Alior Banku Krzysztof Ziewiec, Dyrektor Departamentu Marketingu i PR Polskiego Standardu Płatności, operatora BLIKA.

Wystartuje też konkurs #BLIKchallenge

Kampania reklamowa będzie również wspierana konkursem #BLIKchallenge. Użytkownicy BLIK będą zachęcani do przetestowania przelewu na telefon BLIK i znalezienia czegoś, co może być szybsze od niego. Pomysł będzie trzeba w dodatku zaprezentować w interesujący sposób.

BLIK jest zdania, że będzie to spory challenge dla młodzieży, ponieważ naprawdę trudno będzie znaleźć coś, co działa szybciej niż przelewy na telefon udostępniane przez Polski Standard Płatności.

“Popularność naszego rozwiązania rośnie, tylko w pierwszej połowie tego roku nasi użytkownicy rozliczali się w ten sposób ponad 6,2 miliona razy. Wierzymy, że Przelew na telefon BLIK to naprawdę świetna funkcja i ma ogromny potencjał.

Chcemy przekonać do niej kolejnych użytkowników aplikacji mobilnych banków. Pomogą w tym ambasadorzy poszczególnych marek”– dodaje Krzysztof Ziewiec.

Za strategię komunikacji oraz kreację odpowiedzialna jest agencja Change Serviceplan. Produkcją reklam w tej kampanii zajęła się natomiast agencja Media Ready. Obie agencje należą do Group One.


Źródło:

https://www.aliorbank.pl/aktualnosci/2019-10-04-nowa-kampania-blika.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Inspektorat ZUS w Inowrocławiu
Oddziały
author
Patryk Byczek
07 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Inowrocławiu

Dzięki IKO klienci PKO BP opłacą parking
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
09 grudnia 2019

Dzięki IKO klienci PKO BP opłacą parking

Zmiany w leasingu od 2019
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
04 grudnia 2018

Zmiany w leasingu od 2019

PKO BP w Ziębicach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
09 października 2019

PKO BP w Ziębicach

Kredyt gotówkowy Giżycko
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
07 stycznia 2020

Kredyt gotówkowy Giżycko

Pożyczki bez BIK Chojnice
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
01 sierpnia 2022

Pożyczki bez BIK Chojnice

Porównaj