Rekordowy miesiąc w historii programu goodie

Rekordowy miesiąc w historii programu goodie

author
Patryk Byczek
01 maja 2021

Bank Millennium poinformował, że program goodie cashback w marcu bieżącego roku odnotował rekordowy w historii istnienia wynik wartości zrealizowanych transakcji przez Użytkowników. Wartość wszystkich operacji wyniosła prawie 57 700 000 złotych. Sprawdzamy szczegóły.

W całym pierwszym kwartale 2021 roku całkowita wartość zrealizowanych przez Użytkowników programu goodie cashback transakcji wyniosła ponad 136 000 000 złotych, natomiast na ich kontach odnotowano ponad 3 200 000 złotych programowego cashbacku. Wyłącznie w marcu bieżącego roku wartość samego cashbacku wyniosła ponad 1 300 000 złotych, co oznacza prawie trzykrotny wzrost w porównaniu do analogicznego okresu w roku ubiegłym.

Bardzo nas cieszy stale rosnąca liczba i aktywność użytkowników programu goodie cashback. W 1 kwartale br. z programu korzystało dwukrotnie więcej użytkowników niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Coraz więcej osób przekonuje się, jak łatwo można oszczędzać podczas codziennych zakupów online oraz korzystać z efektu synergii, łącząc zniżki oferowane przez sklepy internetowe ze zwrotem części wydanych pieniędzy, który można uzyskać dzięki goodie cashback. Aktywnie promujemy usługę cashback, docierając do szerokiego grona odbiorców. Informacja o niej pojawiła się np. w ostatniej reklamie telewizyjnej Banku Millennium.

– mówił cytowany w komunikacie Wojciech Grudzień, Prezes Millennium Goodie.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Bank Millennium księgowanie przelewów

Bank Millennium kontakt z bankiem

Bank Millennium – kod SWIFT, BIC, IBAN

[/sekcja-szara-logo]

Jak dołączyć do goodie?

Aby dołączyć do programu goodie cashback trzeba pobrać na swój smartfon aplikację goodie lub odwiedzić stronę internetową www.goodie.pl i następnie zarejestrować się w programie. Kolejnym krokiem jest wybranie sklepu internetowego, który jest oznaczony znaczkiem cashback i przejść do witryny sklepu za pośrednictwem linku na goodie oraz sfinalizować transakcję.

Wówczas w ciągu jednego dnia roboczego licząc od momentu zakupu na koncie goodie pojawi się kwota naliczonego cashbacku ze statusem „Oczekujący”. Zmiana statusu na „Zatwierdzony” nastąpi, gdy sklep potwierdzi poprawność transakcji. Kiedy Użytkownik programu zbierze przynajmniej 21 złotych, może je przelać na dowolnie wskazane konto bankowe w Polsce. Warto wiedzieć, że cashback obejmuje transakcje zakupu produktów i usług w regularnych i promocyjnych cenach oraz łączy się z innymi zniżkami, które są dostępne na platformie zakupowej goodie.

Wszelkie szczegółowe informacje i regulamin programu można znaleźć na stronie www.goodie.pl/regulamin, natomiast opis usługi oraz charakterystykę jej działania na stronie www.goodie.pl/cashback.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.


źródło: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe?p_p_id=newsportlet_WAR_newsportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_newsportlet_WAR_newsportlet_articleName=rekordowy-marzec-w-goodie-cashback-28.04.2021&news_articleId=29806474

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt samochodowy bez BIK
Pożyczki
author
Aleksandra Gościnna
22 września 2022

Kredyt samochodowy bez BIK

PKO BP w Radomsku
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
26 sierpnia 2019

PKO BP w Radomsku

Provident – pożyczka z miesięczną ratą
Wpisy
autor wpisu
Sienkiewicz
19 stycznia 2015

Provident – pożyczka z miesięczną ratą

Darmowa pożyczka Provident do 15 000 zł
Pod Lupą
autor wpisu
m_szydlowski
06 grudnia 2016

Darmowa pożyczka Provident do 15 000 zł

Prokuratura pozwała Idea Bank
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
26 maja 2019

Prokuratura pozwała Idea Bank

Porównaj