Zakup roweru z Credit Agricole i LINK4

Zakup roweru z Credit Agricole i LINK4

author
Dominika Sobieraj
14 czerwca 2019

Credit Agricole i LINK4 wychodzą naprzeciw potrzebom Polaków, którym co roku ginie około 20 000 rowerów. Teraz przy zakupie roweru na raty w Credit Agricole można skorzystać z darmowego ubezpieczenia rocznego na wypadek kradzieży zakupionego sprzętu.

Rower na raty Credit Agricole

Sezon rowerowy wystartował w tym roku ze sporym opóźnieniem, ale ze względu na utrzymujące się wysokie temperatury rowerzystów na drogach jest coraz więcej. Sklepy sportowe już od kilku tygodni odnotowują wzmożone zainteresowanie zakupem roweru.

Klienci najczęściej przy wyborze roweru zastanawiają się jednak nad tym, czy warto za dobry sprzęt zapłacić “aż tyle” – z tyłu głowy wszyscy mamy bowiem obawę, że rower może zostać ukradziony.

"

Jak wynika ze statystyk policji, w Polsce rocznie zgłaszanych jest około 20 tys. przypadków kradzieży roweru. Ubezpieczenie, które dodajemy do naszego kredytu ratalnego, to odpowiedź na potrzeby klientów

– tłumaczy Tomasz Kamiński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Relacji z Partnerami w banku Credit Agricole.

Właśnie takim przypadkom chce zapobiegać LINK4 oraz Credit Agricole, który roczne ubezpieczenie na rower zakupiony w ratach dodaje za darmo.

"

To całkiem naturalne obawy, bo chyba każdy z nas w swoim bliskim otoczeniu spotkał się z przypadkiem kradzieży roweru albo gdzieś o nim słyszał. Ryzyko kradzieży jest też częstym argumentem, gdy nie chcemy lub nie możemy przeznaczyć większej kwoty na zakup roweru

– wskazuje Mariusz Rosa, dyrektor Pionu Rozwoju Biznesu i Innowacji w LINK4.

Warunki ubezpieczenia roweru LINK4

Ubezpieczenie roweru w LINK4 jest dodawane dodatkowo do każdego zakupu roweru na raty w Credit Agricole. Nie trzeba dopłacać ani grosza za aktywowanie rocznego ubezpieczenia.

Co istotne, oferta dotyczy każdego roweru, niezależnie od tego jaka była jego cena wyjściowa. Jeżeli dojdzie do kradzieży roweru, Klient otrzyma równowartość roweru w chwili zakupu (bez potrącania jakichkolwiek kosztów z tytułu jego zużycia).

Ochrona ubezpieczeniowa

W szczególności ochrona ubezpieczeniem z LINK4 dotyczy sytuacji, w których rower zostanie ukradziony w wyniku włamania do:

  1. domu jednorodzinnego,
  2. budynku gospodarczego,
  3. mieszkania,
  4. pomieszczenia przynależnego (np.: piwnicy lub komórki lokatorskiej).

Ubezpieczenie zostanie jednak wypłacone również w sytuacji, kiedy rower ukradziono z przestrzeni wolnej (niezamkniętej), np.: sprzed sklepu czy domu. Warunkiem jest jednak to, by rower w momencie kradzieży był zabezpieczony:

  1. łańcuch,
  2. linka stalowa,
  3. kłódka szeklowa.
"

Nasza oferta wyróżnia się na rynku przede wszystkim zakresem ubezpieczenia, bo polisa zadziała również w przypadku kradzieży roweru na ulicy, np. z parkingu pod domem lub biurem. Dodatkowym atutem jest to, że klient nie musi nic robić. Wystarczy, że kupi rower na raty w banku, a my zajmiemy się resztą

– mówi o ubezpieczeniu Tomasz Kamiński z Credit Agricole.

Oferta kredytu ratalnego z dodatkowym ubezpieczeniem jest dostępna u większości partnerów ratalnych banku Credit Agricole. Aby świadczenie było wypłacone, Klient musi niezwłocznie po zauważeniu kradzieży zgłosić ten fakt na policji oraz w ciągu siedmiu dni zgłosić szkodę do ubezpieczyciela.


Źródło:

https://www.credit-agricole.pl/o-banku/aktualnosci/2019/na-rower-z-link4-i-credit-agricole

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Pekao w Gubinie
Oddziały
author
Patryk Byczek
15 lipca 2019

Bank Pekao w Gubinie

Platforma dla gracza – mBank z nową ofertą dla Klientów
Aktualności
author
Patryk Byczek
13 grudnia 2021

Platforma dla gracza – mBank z nową ofertą dla Klientów

Pożyczka Zaratka w Kasie Stefczyka
Banki
autor wpisu
Sienkiewicz
14 maja 2018

Pożyczka Zaratka w Kasie Stefczyka

Jakie słodycze najchętniej kupują Polacy?
Blog
author
Aneta Jankowska
18 stycznia 2019

Jakie słodycze najchętniej kupują Polacy?

Credit Agricole w Rawiczu
Oddziały
author
Patryk Byczek
29 lipca 2019

Credit Agricole w Rawiczu

Porównaj