Promocja: „25 zł za bankowanie na telefonie” w Citibanku

Promocja: „25 zł za bankowanie na telefonie” w Citibanku

author
Patryk Byczek
27 września 2020

W Citibanku trwa bardzo prosta promocja, w której w zamian za zalogowanie się do bankowości elektronicznej z poziomu przeglądarki telefonu lub aplikacji mobilnej, Klienci mogą zgarnąć 25 złotych premii. Promocja trwa do 2 października 2020 roku. Pula wniosków wynosi 1200 sztuk.

Kto może wziąć udział?

Citibank kieruje niniejszą promocję wyłącznie do osób, które otrzymały w wiadomości e-mail lub SMS zaproszenie do wzięcia udziału w promocji. Citibank kieruje niniejszą promocję wyłącznie do osób, które otrzymały w wiadomości e-mail lub SMS zaproszenie do wzięcia udziału w promocji.

Zaproszenia wysłane przez Bank trafią do Klientów, którzy posiadają główną kartę kredytową Citibanku lub konto osobiste. Według regulaminu karta kredytowa musiała zostać uruchomiona przed 24 czerwca 2020 roku, a jednocześnie w ciągu 90 dni przed startem oferty promocyjnej Klient nie mógł:

– logować się do bankowości elektronicznej przez telefon,
– do aplikacji mobilnej banku – Citi Mobile.

Reasumując –  w promocji wezmą udział wyłącznie te osoby, które logowały się do bankowości elektronicznej Citibanku tylko z poziomu komputera, bądź nie logowały się w ogóle.

Sprawdź, jak zalogować się do Citi Handlowy

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli zainteresowane osoby spełniają wypisane wyżej warunki, muszą następnie w terminie od 24 września 2020 roku od godziny 13:00 do 2 października 2020 roku zalogować się do aplikacji mobilnej. Należy wiedzieć, że pula nagród wynosi jedynie 1200 sztuk.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji premia w wysokości 25 złotych.

Przyznanie nagrody

Nagroda trafi do Klienta w ciągu dwudziestu dni roboczych, licząc od momentu zakończenia oferty. Na pięć dni przed przyznaniem nagrody Bank poinformuje Klienta o  spełnieniu warunków promocji.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://livesmarter.pl/wp-content/uploads/2020/09/Regulamin_oferty_25_zl_citibank.pdf.Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 10,47% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z karty jest całkowicie darmowe.

Opłaty mogą pojawić się w momencie aktywowanie dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka do płatności zbliżeniowych czy karta dodatkowa. Klienci nie zapłacą jednak za korzystanie z usługi CitiAlerts w wersji Premium, dzięki której powiadomienia o operacjach na karcie przychodzą w wiadomościach SMS.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Idea Bank w Bydgoszczy
Oddziały
author
Patryk Byczek
02 stycznia 2019

Idea Bank w Bydgoszczy

Tańsze pożyczki w Net Credit
Wpisy
author
Aneta Jankowska
15 grudnia 2016

Tańsze pożyczki w Net Credit

Prawie 500 mld zł na nieoprocentowanych kontach
Bez kategorii
autor wpisu
Natalia Narloch
26 grudnia 2018

Prawie 500 mld zł na nieoprocentowanych kontach

thumbnail
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
15 września 2021

PKO Dom – nowa oferta ubezpieczenia w PKO BP

Porównaj