SMS Kredyt w Lendo Polska

SMS Kredyt w Lendo Polska

author
Aleksandra Gościnna
27 grudnia 2019

Lendo Polska jest pośrednikiem kredytowym, dzięki któremu możemy otrzymać kredyt lub pożyczkę drogą internetową. Od grudnia 2019 roku nowym wspólnikiem firmy stał się SMS Kredyt.

 

Od 19 grudnia bieżącego roku partnerem grupy Lendo Polska stał się SMS Kredyt. Jest to już ósma firma pożyczkowa, z której usług korzystać można za pośrednictwem strony internetowej Lendo Polska. Należą do nich: Fellow Finance, Provident, Wonga, Hapipożyczki, TAKTO Finanse, AASA, Euroloan, oraz najnowszy partner – SMS Kredyt.

Poza firmami pożyczkowymi, partnerami grupy są również dwa banki (BNP Paribas i Nest Bank) – co daje nam możliwość korzystania z ofert aż dziesięciu instytucji za pomocą tego serwisu.

Jednak to jeszcze nie koniec. Pośrednik kredytowy planuje poszerzenie grona swych partnerów już w pierwszym kwartale nadchodzącego roku.

Lendo Polska – informacje o grupie

Lendo Polska wchodzi w skład grupy Lendo, która dostępna jest na rynku Skandynawskim już od przeszło 10 lat. W Polsce działa jako pośrednik kredytowy, dzięki któremu możemy złożyć wniosek o pożyczkę bez konieczności wychodzenia z domu, gdyż wszystko odbywa się w całości przez Internet.

Za pośrednictwem serwisu otrzymać możemy zarówno pożyczkę, jak i kredyt. Maksymalna kwota, o jaką możemy się ubiegać wynosi 120 tysięcy złotych. Czas spłaty wynosić może od miesiąca do 10 lat. Nie musimy obawiać się o dodatkowe koszty, gdyż korzystanie z usług jest zupełnie darmowe.

Przypominamy, że Lendo Polska jest brokerem kredytowym, a nie pożyczkodawcą. Dzięki współpracy z licznymi firmami i bankami, możemy liczyć na ofertę dopasowaną w pełni do naszych oczekiwań i potrzeb. Zdecydowanie dużym autem jest to, że grupa udostępnia swoje usługi przez Internet. Nie musimy zatem martwić się zbędnymi wnioskami.

SMS Kredyt – więcej na temat spółki

SMS Kredyt Sp. z o. o. to firma, która zajmuje się udzielaniem pożyczek na raty. Swoje działania w dużej mierze koncentruje na współpracy z innymi instytucjami pożyczkowymi.

Dużą zaletą jest to, że pożyczkę od SMS Kredyt możemy otrzymać również w pełni online. Maksymalna kwota pożyczki, o jaką możemy się ubiegać wynosi 7 tysięcy złotych, a czas spłaty to 30 dni. Proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty i wygodny. Równie szybko rozpatrywane są wnioski, zatem w krótkim czasie pieniądze lądują na naszych kontach.

Pożyczki wypłacane są w placówkach Banku Pekao S.A. oraz Poczty Polskiej, a także przelewem na rachunek bankowy.


Źródło: https://www.lendopolska.pl/
https://www.smskredyt.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Nagroda dla Idea Banku
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
24 czerwca 2019

Nagroda dla Idea Banku

Kara za niepuszczenie dziecka do szkoły
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
29 sierpnia 2020

Kara za niepuszczenie dziecka do szkoły

Tańsze paliwo na stacjach Orlen dla inwestorów
Aktualności
author
Dominika Sobieraj
03 marca 2020

Tańsze paliwo na stacjach Orlen dla inwestorów

Ile zarabia opiekun medyczny?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
08 grudnia 2019

Ile zarabia opiekun medyczny?

WhatsApp rozpocznie krucjatę antyspamową
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
14 czerwca 2019

WhatsApp rozpocznie krucjatę antyspamową

Kredyt konsolidacyjny Piastów
Kredyty miasta
autor wpisu
Dorota Cholewicka
17 stycznia 2021

Kredyt konsolidacyjny Piastów

Porównaj