Statuetka Telemarketera Roku 2020 w PKO BP

Statuetka Telemarketera Roku 2020 w PKO BP

author
Patryk Byczek
16 czerwca 2020

W dwunastej edycji konkursu Telemarketer Roku 2020 pierwsze miejsce zajęła Pani Anna Stankowska, reprezentująca PKO Bank Polski. Przedstawicielka Centrum Restrukturyzacji i Windykacji zdobyła tytuł w kategorii „Windykacja”.

To już czwarta edycja konkursu, w którym jury bardzo wysoko oceniło Konsultantów PKO Banku Polskiego. We wspomnianej wyżej kategorii na pięciu finalistów aż też reprezentowało PKO BP. Mowa o:

– Annie Stankowskiej,
– Mateuszu Nadrowskim,
– Jakubie Żuberze.

Zadaniem, które wyłoniło najlepszego telemarketera, było przeprowadzenie rozmowy według scenariusza oraz autoprezentacja. To właśnie w tej konduktorki najlepiej sprawdziła się Anna Stankowska, za co otrzymała statuetkę Telemarketera Roku 2020.

Wyniki konkursu pokazują, że windykacja w PKO Banku Polskim to profesjonalizm, rzetelność i zaufanie. To nasz standard! Zdobywane w kolejnych edycjach nagrody są efektem pracy laureatów oraz zaangażowania tych, którzy wspierali ich w codziennej pracy, rozwoju oraz w przygotowaniach do udziału w rywalizacji. Wszystkim serdecznie gratuluję.

– mówił cytowany w komunikacie Wojciech Kuryłek, dyrektor Centrum Restrukturyzacji i Windykacji w PKO Banku Polskim.

Telemarketer Roku 2020

Telemarketer roku to ogólnopolski konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszego telemarketera z branży call i call center w Polsce. Wydarzenie jest inicjatywą Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SBM. Merytorycznej warstwy konkursu pilnuje Rada Programowa, która składa się z przedstawicieli największych polskich firm, które są związane ze wspomnianą powyżej branżą. Celem konkursu jest wypromowanie i zwiększenie prestiżu pracy konsultanta telefonicznego, a także spopularyzowanie najlepszych standardów oraz praktyk w komunikacji telefonicznej z Klientami. Tegoroczna edycja konkursu zebrała ponad 200 osób, które walczyły ze sobą o statuetkę Telemarketera Roku.


źródło grafiki: PKO BP

PKO BP

PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO w trzecim kwartale 2019 roku wyniósł ponad 1 230 000 000 złotych. Pod koniec czwartego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała aktywa na poziomie ponad 342 000 000 000 złotych. Na koniec trzeciego kwartału 2019 roku mobilna aplikacja IKO była aktywna na ponad 4 000 000 urządzeń. Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prezesem banku jest Zbigniew Jagiełło.


źródło: https://media.pkobp.pl/99387-anna-stankowska-telemarketerem-roku-2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank cyfrowym buntownikiem
Wpisy
author
Aneta Jankowska
24 marca 2017

Alior Bank cyfrowym buntownikiem

Kredyt gotówkowy Olsztyn
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
23 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Olsztyn

NOTUS Finanse – oddział w Gorzowie Wielkopolski
Wpisy
author
Patryk Byczek
04 października 2018

NOTUS Finanse – oddział w Gorzowie Wielkopolski

Biuro paszportowe w Limanowej
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
27 lipca 2022

Biuro paszportowe w Limanowej

Mastercard zasili konto WOŚP prawie milionem
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
17 stycznia 2020

Mastercard zasili konto WOŚP prawie milionem

PKO BP w Jelczu-Laskowicach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
15 sierpnia 2019

PKO BP w Jelczu-Laskowicach

Porównaj