Tenis z Radwańską i BNP Paribas w Giżycku

Tenis z Radwańską i BNP Paribas w Giżycku

author
Dominika Sobieraj
18 lipca 2019

Już w najbliższą sobotę w Giżycku będzie można zagrać w tenisa z samą Ulą Radwańską. Akcja “Dzieciaki do Rakiet” organizowana jest przez BNP Paribas już po raz czwarty i nie ogranicza się tylko do przeprowadzania zawodów sportowych.

Dzieciaki do Rakiet BNP Paribas

W ramach akcji “Dzieciaki do Rakiet” przeprowadzane są letnie gry w tenisa z polskimi gwiazdami: Ulą Radwańską i Igą Świątek. Bank BNP Paribas popularyzuje grę w tenisa także jesienią. W ubiegłych latach tenis udało się wprowadzić na lekcje wychowania fizycznego aż w 150 szkołach w całym kraju.

Zapisy na konkretne dni spotkań tenisowych prowadzone są przez stronę internetową: www.dzieciakidorakiet.pl oraz na miejscu (podczas eventów). Spotkania odbywać będą się właściwie w całej Polsce we wszystkich najważniejszych letnich kurortach – od morza, przez Mazury, aż do Tatr.

źródło: www.dzieciakidorakiet.pl

W akcji mogą wziąć udział wszystkie dzieci w wieku od 5 do 12 roku życia. Najbliższe spotkanie odbędzie się w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Mini korty zostaną rozstawione w Marinie w Giżycku.

W ubiegłym roku miałam okazję zwiedzić kilka eventów w ramach akcji Dzieciaki do Rakiet i pograć w tenisa z dzieciakami. Cieszę się, że w tym roku pojawimy się także w Giżycku. Zawsze jestem pod wrażeniem zaangażowania oraz pasji, którą dzieci wkładają we wszystko, co robią.

To także inspiruje mnie jako zawodniczkę. Gram w tenisa od wielu lat, ale wciąż sprawia mi to ogromną radość. Zapraszam wszystkich do wspólnej tenisowej zabawy! – mówi Ula Radwańska, czołowa polska tenisistka, cytowana w oficjalnym komunikacie BNP Paribas.

Pierwsze spotkanie w ramach trasy odbyło się trzeciego lipca w Sopocie, mieście, które silnie kojarzy się właśnie z tenisem.

W ubiegłym roku miałam okazję zwiedzić kilka eventów w ramach akcji Dzieciaki do Rakiet i pograć w tenisa z dzieciakami, między innymi w Sopocie. Cieszę się, że w tym roku tam wrócę. Zawsze jestem pod wrażeniem zaangażowania oraz pasji, którą dzieci wkładają we wszystko, co robią.

To także inspiruje mnie jako zawodniczkę. Gram w tenisa od wielu lat, ale wciąż sprawia mi to ogromną radość. Zapraszam wszystkich do wspólnej tenisowej zabawy w Sopocie!

mówiła przed spotkaniem Ula Radwańska, czołowa polska tenisistka.

Dzieciaki do Rakiet 2019 – edycja jesienna

Po zakończeniu okresu wakacyjnego akcja Dzieciaki do Rakiet przeniesie się do szkół. Profesjonalny sprzęt do gry w tenisa oraz lekcje gry (szkolenia) dla nauczycieli wychowania fizycznego będzie mogła wygrać każda szkoła w Polsce. Zwiększy to liczbę szkół, w których gra w tenisa będzie odbywała się w ramach zwykłych lekcji WF.

W ubiegłym roku takie nagrody udało się wygrać między innymi wielu szkołom z województwa pomorskiego: “z Gdyni, Gdańska, Sopotu, Pruszczu Gdańskiego, Banina, Malborka, Kościerzyny, Słupska, Pogórza, Chojnic, Kwidzyna, Szemudu i Rumi”.

źródło: www.dzieciakidorakiet.pl

Konkurs wystartuje we wrześniu. Zgłoszenie może wysłać każda szkoła podstawowa – zarówno publiczna, jak i niepubliczna. Wystarczy przesłać filmik pokazujący pasje sportowe uczniów danej szkoły.

"

Sport jest bardzo ważnym elementem w życiu każdego człowieka. Tenis gwarantuje dobrą zabawę i radość z rywalizacji. Lekcje WF to doskonała okazja do tego, by dotrzeć do dzieci i zachęcić je do gry w tenisa.

Dzięki temu możemy je zmotywować do rozwijania sportowej pasji. Bardzo się cieszę, że mogę się też do tego troszeczkę przyczynić – być może moja życiowa przygoda, jaką jest tenis, będzie dla kogoś inspiracją do odkrywania tego świata. Zapraszam do udziału w akcji Dzieciaki do Rakiet!

– wskazuje Iga Świątek, ambasadorka akcji i jedna z najbardziej utalentowanych polskich tenisistek.

źródło: www.dzieciakidorakiet.pl

Bank BNP Paribas już od wielu lat angażuje się w promocję tenisa w naszym kraju.

Marka BNP Paribas nierozerwalnie kojarzy się z tenisem. Dlatego czujemy się współodpowiedzialni za popularyzację tej dyscypliny również w Polsce. Tak powstała idea akcji Dzieciaki do Rakiet i jesteśmy bardzo dumni z jej efektów.

W 150 szkołach udało nam się wprowadzić zajęcia tenisowe na lekcje WF, a w naszej akcji wzięło udział prawie tysiąc podstawówek. Już dziś zapraszam wszystkich do udziału w kolejnej, czwartej edycji akcji Dzieciaki do Rakiet – mówi Izabela Tworzydło, dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w Banku BNP Paribas.


Źródło:

http://media.bnpparibas.pl/pr/447438/bank-bnp-paribas-i-ula-radwanska-zachecaja-dzieci-do-gry-w-tenisa

http://media.bnpparibas.pl/pr/451755/dzieciaki-do-rakiet-biora-kurs-na-gizycko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Profi Credit w Ostródzie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
06 czerwca 2019

Profi Credit w Ostródzie

Promocja: „Pieniądze dla dziecka, kiedy potrzeba” w PKO BP
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
01 września 2018

Promocja: „Pieniądze dla dziecka, kiedy potrzeba” w PKO BP

Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
30 września 2019

Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej sesje przychodzące i wychodzące

Pożyczki pozabankowe Pruszcz Gdański
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
06 lutego 2019

Pożyczki pozabankowe Pruszcz Gdański

Kto korzysta z firm pożyczkowych
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
12 listopada 2013

Kto korzysta z firm pożyczkowych

Porównaj