Kredyt 70 tysięcy – najlepsze oferty

Kredyt 70 tysięcy – najlepsze oferty

Jeśli szukasz najlepszego kredytu gotówkowego w kwocie 70 tysięcy złotych, sprawdź gdzie oraz na jakich warunkach możesz go otrzymać. Wskazujemy jakie jest najkorzystniejsze oprocentowanie, wysokość miesięcznej raty oraz wymagana wysokość zarobków, potrzebna do uzyskania takiego finansowania.

author
Patryk Byczek
30 marca 2023

Kredyt 70 tys. zł – ranking

Spis treści:

 1. Kredyt 70 tys. zł – ranking
 2. Kredyt 70 tys. – jakie są warunki?
 3. Kredyt 70 tys. – kto może otrzymać?
 4. Jak otrzymać kredyt 70 tys.?
 5. Kredyt 70 tys. – ile trzeba zarabiać?
 6. Kredyt 70 tys. – jaka rata?
 7. Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?
 8. Wymagane dokumenty przy kredycie
 9. Kredyt 70 000 zł – także bez zaświadczeń?
Zwiń spis treści

Kredyt 70 tys. – jakie są warunki?

Wzięcie kredytu gotówkowego na kwotę 70 tysięcy wymaga od Klienta spełnienia kilku wymagań. Jednymi z ważniejszych dokumentów, które wymaga bank od Kredytobiorcy, są potwierdzenia naszego dochodu. Najczęściej możemy je uzyskać w formie zaświadczenia od naszego pracodawcy. Niekiedy takim potwierdzeniem może być również deklaracja podatkowa lub wyciągi z naszego konta bankowego, na których widnieją nasze przychody. Sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych.

Oprócz tego, że musimy dostarczyć informacje o dochodach, banki wymagają również okazania najważniejszych danych o Kliencie. Takie informacje widnieją na dowodzie osobistym, dlatego koniecznie musimy posiadać go przy sobie, podczas wnioskowania o kredyt. Musimy również pamiętać o tym, że w zależności od oferty, bank może wymagać również dokupienia dodatkowego ubezpieczenia lub założenia konta.

Dodatkowo w wymaganiach może się również pojawić dostarczenie zgody na pobranie finansowania, którą wyrazi nasz współmałżonek. Taki warunek nie musi się zawsze pojawić, jednak warto mieć go na uwadze.

Kredyt to nie pożyczka

Warto również pamiętać o tym, że kredyty gotówkowe udzielane w bankach nie zaliczają się do tak zwanych pożyczek bez baz i pożyczek bez zdolności kredytowej, czyli ofert przy których Klienci nie są weryfikowani w rejestrach zadłużonych. Banki sprawdzają historię kredytową Kredytobiorców po to, by zweryfikować, czy nie mają oni zadłużeń lub opóźnień w spłacaniu zobowiązań. Aby uniknąć potencjalnych zadłużeń możemy skorzystać z wygodnej opcji kredytu konsolidacyjnego online. Podstawową różnicą jest to, że kredyty gotówkowe są udzielane wyłącznie przez banki i SKOKi, a pożyczkę gotówkową może udzielać każda instytucja finansowa.

Kredyt 70 tys. – kto może otrzymać?

Jeśli bierzemy kredyt w wysokości 70 tysięcy złotych, musimy się liczyć z tym, że będzie to obciążenie dla naszego budżetu. Do uzyskania tego typu finansowania Klient musi spełniać kilka warunków:

 • ukończyć 18 lat,
 • posiadać pełne zdolności do czynności prawnych,
 • mieć ważny dowód osobisty,
 • posiadać własny numer telefonu, adres e-mail oraz konto w banku,
 • mieć odpowiednią zdolność kredytową,
 • mieć pozytywną historię kredytową,
 • uzyskiwać stałe dochody.

Należy pamiętać, że wzięcie kredytu w kwocie 70 tysięcy zł nie jest możliwe dla osób, które nie spłacają terminowo pozostałych zobowiązań finansowych. W takim przypadku warto zainteresować się pożyczką dla zadłużonych.

Kredyt 70 000 zł – najważniejsze informacje:

Wysokość kredytu:70 000 zł
Okres spłaty:do 10 lat
Średnia wysokość raty:777,14 zł
Jakie zarobki: kryterium dochodowe dostosowywane indywidualnie
Oprocentowanie:od 6%
Gdzie dostanę:Kasa Stefczyka, Alior Bank
Dodatkowe zabezpieczenia:nie
RRSO:6,16%

Jak otrzymać kredyt 70 tys.?

Kredyt gotówkowy w wysokości 70 000 zł możemy otrzymać w bankach komercyjnych. Wystarczy udać się w tym celu do wybranej placówki bankowej. Dodatkowo dużym ułatwieniem dla Klientów jest opcja zasięgnięcia kredytu online. W naszym zestawieniu przygotowaliśmy oferty, które bez problemu możemy uzyskać w 100% przez Internet.

Opcja kredytu online jest sporym ułatwieniem dla Kredytobiorców i dodatkowo pozwala zaoszczędzić czas, który spędzilibyśmy w kolejkach bankowych. Wnioskować możemy całkowicie onlinenie musimy nawet wychodzić z domu. Dodatkowo dzięki takiej opcji, decyzję w sprawie przyznania kredytu poznamy naprawdę szybko. Wiele banków wysyła wstępną decyzję kredytową już wtedy, kiedy wysyłamy podstawowe dane osobowe.

W przeciwieństwie do kredytów udzielanych w tradycyjny sposób, w placówce bankowej, kredyt przez Internet znacznie upraszcza wymagania dotyczące dostarczanej dokumentacji. Znacznym ułatwieniem dla Klienta są również kalkulatory dostępne na stronach banków. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość oszacowania wysokości miesięcznej raty. Jeśli przybliżona kwota będzie nam odpowiadała, możemy przejść do złożenia wniosku.

Kredyt 70 tys. – ile trzeba zarabiać?

Do uzyskania kredytu na kwotę 70 tys. zł musimy posiadać odpowiednią zdolność kredytową. W praktyce oznacza to, że chcąc uzyskać takie finansowanie musimy posiadać stałe dochody, które bank uzna za wystarczające. Ciężko wskazać jednoznaczną wysokość dochodów, która jest wymagana przez bank. Przy kredycie na kwotę 70 tys. zł mają również znaczenie inne informacje. Zalicza się do nich między innymi to, ile osób jest na naszym utrzymaniu lub jaka jest wysokość opłacanych co miesiąc innych zobowiązań.

Rekomendacja T

Warunki udzielanego finansowania zależeć więc będą od naszego miesięcznego budżetu. Do niego dostosowana będzie wysokość rat, a więc również czas spłaty kredytu. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Kredyt 70 tys. – jaka rata?

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, wysokość raty kredytu uzależniona jest od wielu czynników. Najczęściej dostosowywana jest do indywidualnych możliwości Klienta. Warto pamiętać jednak, że wiele banków udostępnia obecnie kalkulatory kredytowe, które pozwalają oszacować mniej więcej wysokość raty na podstawie określonych parametrów (wysokości kwoty i okresu spłaty).

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, jaka będzie rata kredytu. Wszystko zależy bowiem od kilku czynników, takich jak:

 • oprocentowanie,
 • prowizja bankowa,
 • dodatkowe opłaty (najczęściej ubezpieczenia).

Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?

Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji finansowej Klienta. Oczywistym jest, że im dłuższy okres kredytowania wybierzemy, tym niższa będzie wysokość naszej miesięcznej raty kredytu.

Dobra wiadomość jest taka, że wzięcie kredytu w kwocie 70 000 zł zazwyczaj wiąże się ze stosunkowo długim czasem spłaty. W większości banków maksymalnym czasem na spłatę kredytu jest 10 lat, czyli 120 miesięcy. Ratę kredytową opłacamy co miesiąc, więc oznacza to rozłożenie spłaty zadłużenia na aż 120 rat kredytowych.

Wymagane dokumenty przy kredycie

Uzyskanie kredytu na kwotę 70 000 zł wymaga od Klienta spełnieniu kilku warunków. Nie musimy się tym jednak przejmować, ponieważ nie są one bardzo obszerne. Konieczne jest posiadanie aktualnego dowodu osobistego. Jest to niezwykle ważne nawet w przypadku sięgania po pożyczki pozabankowe, które są nazywane są często nawet pożyczkami na dowód.

Jeśli chcemy otrzymać kredyt w stacjonarnej placówce bankowej lub drogą online musimy przygotować:

 • imię i nazwisko osoby wnioskującej,
 • dane z dowodu osobistego Klienta (numer i seria, data wydania, data ważności, numer PESEL),
 • dokument potwierdzający wysokość miesięcznych dochodów i ich źródło,
 • adres zameldowania/korespondencyjny,
 • numer telefonu,
 • adres e-mail,
 • informacje dotyczące wykształcenia i stanu cywilnego.

Dodatkowo potrzebne mogą być szczegółowe informacje dotyczące zarobków i sytuacji finansowej Klienta. Tutaj wyróżnić można takie dane jak:

 • umowa lub inny dokument potwierdzający uzyskiwany dochód,
 • nazwa stanowiska,
 • data zatrudnienia,
 • wysokość dochodów,
 • NIP, nazwa miejsca zatrudnienia,
 • miesięczne koszty utrzymania,
 • liczba osób w gospodarstwie domowym,
 • wysokość pozostałych zobowiązań finansowych (jeśli takie są).

Kredyt 70 000 zł – także bez zaświadczeń?

Najważniejsze w przypadku wnioskowania o kredyt gotówkowy na kwotę 70 tys. zł jest okazanie dokumentu, potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. W większości przypadków jest to zaświadczenie, które otrzymamy od naszego pracodawcy. Co dzieje się w sytuacji, gdy nie możemy udokumentować otrzymywanych dochodów? Czy przekreśla to nasze szanse na otrzymanie kredytu w banku?

W sytuacji, w której nie możemy dostarczyć dokumentów potwierdzających dochody, nie mamy możliwości otrzymania kredytu w takiej kwocie. Czym jest to spowodowane? Dla banku jest to zbyt ryzykowna sytuacja, aby przyznawać finansowanie Klientowi, który nie może udokumentować tego, że otrzymuje regularne przychody. Dobrą opcją w takim przypadku są pożyczki bez zaświadczeń, które udzielane są wyłącznie na podstawie złożonego przez Klienta oświadczenia o dochodach.

Gdzie dostaniemy kredyt na 70 tysięcy?

Kredyt gotówkowy na 70 000 zł uzyskać można w wielu bankach komercyjnych w Polsce. Finansowanie otrzymać można w pełni bez wychodzenia z domu – przez Internet. Zwróć uwagę na nasz ranking z najlepszymi ofertami dostępnymi w całości online.

Pieniądze uzyskać można w bardzo krótkim czasie. W przypadku kredytów online formalności zredukowane są bowiem do zupełnego minimum, dzięki czemu proces ubiegania się o kredyt jest bardzo krótki.

Czy można wziąć kredyt 70 tys. na 10 lat?

Kredyt na 70 000 zł jest zobowiązaniem w wysokiej kwocie. Jednak w wielu bankach uzyskanie takich pieniędzy jest dostępne. Co ważne, środki otrzymać można nawet bez wychodzenia z domu. Obecnie większość ofert dostępna jest bowiem w całości online. Oznacza to, że proces wnioskowania, weryfikacji Klienta oraz wypłaty środków odbywa się w całości zdalnie.

Kredyt na 70 tys. zł to kredyt gotówkowy, który przeznaczyć można w każdym celu. Może to być więc remont, zakup samochodu, czy większa inwestycja. Tak naprawdę dla kredytodawcy nie cel wykorzystania uzyskanych pieniędzy nie będzie miał większego znaczenia. Dużo bardziej istotna jest natomiast zdolność i historia kredytowa Klienta. Czas spłaty wynosi do 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Kredyt gotówkowy 70 000 zł – informacje ogólne

Kredyty gotówkowe nie są trudnym do zdobycia finansowaniem. Wystarczy posiadać zdolność kredytową i pewny zarobek, a bank na pewno przyzna nam kredyt. Kredytu gotówkowego nie dostaną natomiast osoby, które posiadają negatywna historię kredytową, ponieważ tacy Klienci są dla banku “sygnałem alarmowym“. Negatywne wpisy najczęściej pojawiają się w naszej historii ze względu na opóźnienia w spłatach lub brak spłat posiadanego zobowiązania. Podobnie jest w przypadku kredytu gotówkowego. Na samym początku trzeba złożyć wniosek o kredyt. Wniosek o kredyt można złożyć na dwa lub trzy sposoby: w placówce banku, online lub przez telefon. Aby móc złożyć  wniosek o kredyt będziemy potrzebować własny dokument tożsamości oraz kilka informacji o naszym zatrudnieniu i finansach. Bank zaczyna całą procedurę od oceny twojej zdolności kredytowej. Warto wiedzieć, że kredyt gotówkowy dostaniemy łatwiej niż kredyt hipoteczny. Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy potrzebujemy o wiele mniej formalności.

Co jest tańsze?

Zaczynajac od początku. Możesz wziąć kredyt gotówkowy, lecz pamiętaj, że najtańszy kredyt gotówkowy wcale nie musi taki być finalnie – w momencie jego spłaty. Oferty kredytów gotówkowych są dostępne w naszym rankingu na samej górze strony. Najtańszy kredyt gotówkowy to taki, który będzie się opłacał całościowo, a nie ze względu na jeden, wybrany parametr. Na każdej stronie banku lub firmy pozabankowej dostępny jest kalkulator kredytu gotówkowego, który już na samym początku przedstawi nam koszty związane z wybraną przez nas ofertą. Ofertę kredytu gotówkowego możemy wybrać sami lub za pomocą porównywarki kredytów gotówkowych. – są one dostępne na wielu stronach internetowych. Bardzo ważna jest jednak zdolność kredytowa, bez której nie otrzymamy kredytu w banku. Kiedyś najlepsze oferty posiadał np. PKO Bank Polski czy ING Bank Śląski. PKO Bank Polski ma wielką renomę wśród Polaków, dlatego Ci bardzo często wybierali właśnie ten bank. Aby finalnie otrzymać kredyt, trzeba podpisać umowę z bankiem – to następuje oczywiście w momenciem gdy otrzymamy pozytywną decyzję kredytową. Po podpisaniu umowy kredytowej pieniądze wpłyną na nasz rachunek bankowy – najczęściej dzieje się to jeszcze tego samego dnia. Od tego momentu najbardziej powinien nas interesować termin spłaty rat oraz koszty kredytu. Trzeba wiedzieć, że w obecnej sytuacji gospodarczej oprocentowanie kredytu może ulec zmianie. O tym jednak zadecyduje rada polityki pieniężnej.

Kredyt czy pożyczka

Warto wiedzieć, że tani kredyt gotówkowy może być droższy, niż dostępne pożyczki gotówkowe w firmach pozabankowych – ale i na odwrót. Musimy wziąć pod uwagę jakie maksymalne oprocentowanie kredytu gotówkowego nas interesuje. Podobnie w przypadku pożyczki gotówkowej. Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy lub pożyczkę gotówkową należy być pewnym tej decyzji w 100%. Z kredytem gotówkowym czy pożyczką zostaniemy na miesiące lub lata, chyba, że w jakimś okresie nastąpi z naszej strony nadpłata kredytu gotówkowego lub pożyczki. Wówczas szybciej spłacimy zobowiązanie.

Kredyt na 70 tysięcy zł - pytania i odpowiedzi

Tak. Każdy kredyt, który weźmiemy w banku, jest widoczny w BIK.

Nie. Banki unikają osób nadmiernie zadłużonych, ponieważ nie zawsze spłacają one swoje zobowiązania finansowe.

Nie. Należy posiadać zdolność kredytową oraz dobrą historię kredytową, aby otrzymać kredyt w banku.

Maksymalny okres kredytowania wynosi 120 miesięcy.

Taki kredyt jest dostępny w każdym banku, który działa na terenie Polski.

Przykłady reprezentatywne przykładowych ofert:

1) Kasa Stefczyka

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Przykład reprezentatywny z dnia 14.03.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 8%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 8,35%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 101,05 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 100,63 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 117 811,93 zł w tym odsetki: 33 811,93 zł.

2) Bancovo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

3) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 66 do 96 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,24%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25 440,65 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 918,42 zł, oprocentowanie zmienne 16,75%, całkowity koszt kredytu 22 477,77 zł (w tym: prowizja 3 635,47 zł, odsetki 18 842,30 zł), 77 miesięcznych równych rat po 614,17 zł, ostatnia rata wyrównująca 627,33 zł. Kalkulacja na dzień 08.09.2022 r.

4) InBank

Kredyt z oprocentowaniem stałym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,96%,całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 54 000.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 83 295.94 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 12.99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 33 295.94 zł (w tym: prowizja 4 000 zł, odsetki 29 295.94 zł), 84 miesięczne raty równe w kwocie 991,63 zł i ostatnia rata w kwocie 990.65 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

5) Otomoto Pay

Kredyt z oprocentowaniem zmiennym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 38 448,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 55 760,96 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 12,30% w skali roku, całkowity koszt kredytu 17 312,96 zł (w tym: prowizja 2 306,88 zł, odsetki 15 006,08 zł), 62 miesięcznych rat równych w kwocie 885,06 zł i ostatnia rata w kwocie 885,38 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.08.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Kredyt z oprocentowaniem stałym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16.83%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32 583.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 48 272.02 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 12.99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 15 689.02 zł (w tym: prowizja 1 954.98 zł, odsetki 13 734.04 zł), 63 miesięczne raty równe w kwocie 754.25 zł i ostatnia rata w kwocie 754.27 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.08.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Pożyczka: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 36,54%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 19 141,82 zł, całkowita kwota do zapłaty 36 842,36 zł, oprocentowanie zmienne 16,50%, całkowity koszt kredytu 17 700,54 zł (w tym: prowizja 6 412,51 zł, odsetki 11 288,03 zł), 55 miesięcznych rat po 657,32 zł, ostatnia rata wyrównująca 689,76 zł. Kalkulacja na dzień 08.07.2022 r.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt gotówkowy Kłodzko

Szukasz najlepszego kredytu gotówkowego? Sprawdź  nasz ranking ofert dla mieszkańców Kłodzka. Maksymalna kwota możliwa do uzyskania to 300 000 zł, a spłatę można rozłożyć nawet na 10 lat.

author
Aleksandra Gościnna
25 czerwca 2020
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Ile wynosi budżet na 2019 rok?

Sejm uchwalił budżet na rok 2019. Ustawę poparło 241 posłów, 192 posłów było przeciwko, a 2 wstrzymało się od głosu. Projekt przewiduje, że 288 294 520 000 złotych wyniosą dochody państwa, a wydatki 416 794 520 000 złotych.

author
Patryk Byczek
16 stycznia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Współpraca dla klimatu – BNP Paribas i newonce.media

W swoim najnowszym komunikacie BNP Paribas wspomniał o kolejnym elemencie swojej poekologicznej kampanii „Zmiany klimatu kosztują”, która swój początek miała jeszcze we wrześniu biezącego roku. Następnym etapem inicjatywy jest zatem współpraca dla klimatu z newonce.media. Jakie działania wspólne podejmą podmioty w celu ochrony środowiska?

author
Alicja Hirsekorn
06 listopada 2019
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

e-PITy rozliczyło już 850 tys. Polaków

Swój najnowszy komunikat Ministerstwo Cyfryzacji poświęciło sukcesowi, jaki w zaledwie sześć dni działania odniosły e-PITy. W niecały tydzień przez Internet rozliczyło się już 850 tys. Polaków. Świetnie radził sobie w tym okresie także Profil Zaufany, który założyło już 140 tys. Polaków.

author
Alicja Hirsekorn
25 lutego 2020
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Inspektorat ZUS w Jarocinie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych posiada 39 oddziałów w największych polskich miastach. Do każdego oddziału przynależą jednostki podległe, takie jak Inspektoraty i Biura Terenowe. Sprawdzamy dane Inspektoratu w Jarocinie: kontakt, dane adresowe, infolinię oraz godziny otwarcia.

author
Patryk Byczek
19 sierpnia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Kasa Stefczyka Radom

Kasa Stefczyka jest największą w naszym kraju kasą oszczędnościową-kredytową. W całej Polsce instytucja świadczy usługi blisko 1 mln Klientów. Sprawdź placówkę Kasy Stefczyka w Radomiu – adres, numer telefonu, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Patryk Byczek
27 października 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj