Kredyt na 70 tysięcy złotych – sprawdzone oferty

Kredyt na 70 tysięcy złotych – sprawdzone oferty

autor wpisu
Marta Janusz
05 października 2022

Jeśli szukasz najlepszego kredytu gotówkowego w kwocie 70 tysięcy złotych, sprawdź gdzie oraz na jakich warunkach możesz go otrzymać. Wskazujemy jakie jest najkorzystniejsze oprocentowanie, wysokość miesięcznej raty oraz wymagana wysokość zarobków, potrzebna do uzyskania takiego finansowania.

Kredyt na 70 tys. – ranking

Spis treści:

  1. Kredyt na 70 tys. – ranking
  2. Kredyt na 70 tys. – jakie są warunki?
  3. Kredyt na 70 tys. – kto może otrzymać?
  4. Jak otrzymać kredyt na 70 tys.?
  5. Kredyt na 70 tys. – ile trzeba zarabiać?
  6. Kredyt na 70 tys. – jaka rata?
  7. Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?
  8. Wymagane dokumenty przy kredycie
  9. Kredyt na 70 000 zł – także bez zaświadczeń?
Zwiń spis treści

Kredyt na 70 tys. – jakie są warunki?

Wzięcie kredytu gotówkowego na kwotę 70 tysięcy wymaga od Klienta spełnienia kilku wymagań. Jednymi z ważniejszych dokumentów, które wymaga bank od Kredytobiorcy, są potwierdzenia naszego dochodu. Najczęściej możemy je uzyskać w formie zaświadczenia od naszego pracodawcy. Niekiedy takim potwierdzeniem może być również deklaracja podatkowa lub wyciągi z naszego konta bankowego, na których widnieją nasze przychody.

Oprócz tego, że musimy dostarczyć informacje o dochodach, banki wymagają również okazania najważniejszych danych o Kliencie. Takie informacje widnieją na dowodzie osobistym, dlatego koniecznie musimy posiadać go przy sobie, podczas wnioskowania o kredyt. Musimy również pamiętać o tym, że w zależności od oferty, bank może wymagać również dokupienia dodatkowego ubezpieczenia lub założenia konta.

Dodatkowo w wymaganiach może się również pojawić dostarczenie zgody na pobranie finansowania, którą wyrazi nasz współmałżonek. Taki warunek nie musi się zawsze pojawić, jednak warto mieć go na uwadze.

Kredyt to nie pożyczka

Warto również pamiętać o tym, że kredyty gotówkowe udzielane w bankach nie zaliczają się do tak zwanych pożyczek bez baz i pożyczek bez zdolności kredytowej, czyli ofert przy których Klienci nie są weryfikowani w rejestrach zadłużonych. Banki sprawdzają historię kredytową Kredytobiorców po to, by zweryfikować, czy nie mają oni zadłużeń lub opóźnień w spłacaniu zobowiązań. Aby uniknąć potencjalnych zadłużeń możemy skorzystać z wygodnej opcji kredytu konsolidacyjnego online.

Kredyt na 70 tys. – kto może otrzymać?

Jeśli bierzemy kredyt w wysokości 70 tysięcy złotych, musimy się liczyć z tym, że będzie to obciążenie dla naszego budżetu. Do uzyskania tego typu finansowania Klient musi spełniać kilka warunków:

– ukończyć 18 lat,

– posiadać pełne zdolności do czynności prawnych,

– mieć ważny dowód osobisty,

– posiadać własny numer telefonu, adres e-mail oraz konto w banku,

– mieć odpowiednią zdolność kredytową,

– mieć pozytywną historię kredytową,

– uzyskiwać stałe dochody.

Należy pamiętać, że wzięcie kredytu w kwocie 70 tysięcy zł nie jest możliwe dla osób, które nie spłacają terminowo pozostałych zobowiązań finansowych. W takim przypadku warto zainteresować się pożyczką dla zadłużonych.

Kredyt na 70 000 zł – najważniejsze informacje:

Wysokość kredytu:70 000 zł
Okres spłaty:do 10 lat
Średnia wysokość raty:777,14 zł
Jakie zarobki: kryterium dochodowe dostosowywane indywidualnie
Oprocentowanie:od 6%
Gdzie dostanę:Kasa Stefczyka, Alior Bank
Dodatkowe zabezpieczenia:nie
RRSO:6,16%

Jak otrzymać kredyt na 70 tys.?

Kredyt gotówkowy w wysokości 70 000 zł możemy otrzymać w bankach komercyjnych. Wystarczy udać się w tym celu do wybranej placówki bankowej. Dodatkowo dużym ułatwieniem dla Klientów jest opcja zasięgnięcia kredytu online. W naszym zestawieniu przygotowaliśmy oferty, które bez problemu możemy uzyskać w 100% przez Internet.

Opcja kredytu online jest sporym ułatwieniem dla Kredytobiorców i dodatkowo pozwala zaoszczędzić czas, który spędzilibyśmy w kolejkach bankowych. Wnioskować możemy całkowicie onlinenie musimy nawet wychodzić z domu. Dodatkowo dzięki takiej opcji, decyzję w sprawie przyznania kredytu poznamy naprawdę szybko. Wiele banków wysyła wstępną decyzję kredytową już wtedy, kiedy wysyłamy podstawowe dane osobowe.

W przeciwieństwie do kredytów udzielanych w tradycyjny sposób, w placówce bankowej, kredyt przez Internet znacznie upraszcza wymagania dotyczące dostarczanej dokumentacji. Znacznym ułatwieniem dla Klienta są również kalkulatory dostępne na stronach banków. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość oszacowania wysokości miesięcznej raty. Jeśli przybliżona kwota będzie nam odpowiadała, możemy przejść do złożenia wniosku.

Kredyt na 70 tys. – ile trzeba zarabiać?

Do uzyskania kredytu na kwotę 70 tys. zł musimy posiadać odpowiednią zdolność kredytową. W praktyce oznacza to, że chcąc uzyskać takie finansowanie musimy posiadać stałe dochody, które bank uzna za wystarczające. Ciężko wskazać jednoznaczną wysokość dochodów, która jest wymagana przez bank. Przy kredycie na kwotę 70 tys. zł mają również znaczenie inne informacje. Zalicza się do nich między innymi to, ile osób jest na naszym utrzymaniu lub jaka jest wysokość opłacanych co miesiąc innych zobowiązań.

Rekomendacja T

Warunki udzielanego finansowania zależeć więc będą od naszego miesięcznego budżetu. Do niego dostosowana będzie wysokość rat, a więc również czas spłaty kredytu. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Kredyt na 70 tys. – jaka rata?

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, wysokość raty kredytu uzależniona jest od wielu czynników. Najczęściej dostosowywana jest do indywidualnych możliwości Klienta. Warto pamiętać jednak, że wiele banków udostępnia obecnie kalkulatory kredytowe, które pozwalają oszacować mniej więcej wysokość raty na podstawie określonych parametrów (wysokości kwoty i okresu spłaty).

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, jaka będzie rata kredytu. Wszystko zależy bowiem od kilku czynników, takich jak:

– oprocentowanie,

– prowizja bankowa,

– dodatkowe opłaty (najczęściej ubezpieczenia).

Poniżej przedstawiamy przykładowe wysokości rat kredytu na 70 000 zł rozłożonego na 120 rat:

– Kasa Stefczyka: miesięczna rata 777,14 zł

– Alior Bank: miesięczna rata 879,41 zł

Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?

Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji finansowej Klienta. Oczywistym jest, że im dłuższy okres kredytowania wybierzemy, tym niższa będzie wysokość naszej miesięcznej raty kredytu.

Dobra wiadomość jest taka, że wzięcie kredytu w kwocie 70 000 zł zazwyczaj wiąże się ze stosunkowo długim czasem spłaty. W większości banków maksymalnym czasem na spłatę kredytu jest 10 lat, czyli 120 miesięcy. Ratę kredytową opłacamy co miesiąc, więc oznacza to rozłożenie spłaty zadłużenia na aż 120 rat kredytowych.

Wymagane dokumenty przy kredycie

Uzyskanie kredytu na kwotę 70 000 zł wymaga od Klienta spełnieniu kilku warunków. Nie musimy się tym jednak przejmować, ponieważ nie są one bardzo obszerne. Konieczne jest posiadanie aktualnego dowodu osobistego. Jest to niezwykle ważne nawet w przypadku sięgania po pożyczki pozabankowe, które są nazywane są często nawet pożyczkami na dowód.

Jeśli chcemy otrzymać kredyt w stacjonarnej placówce bankowej lub drogą online musimy przygotować:

– imię i nazwisko osoby wnioskującej,

– dane z dowodu osobistego Klienta (numer i seria, data wydania, data ważności, numer PESEL),

– dokument potwierdzający wysokość miesięcznych dochodów i ich źródło,

– adres zameldowania/korespondencyjny,

– numer telefonu,

– adres e-mail,

– informacje dotyczące wykształcenia i stanu cywilnego.

Dodatkowo potrzebne mogą być szczegółowe informacje dotyczące zarobków i sytuacji finansowej Klienta. Tutaj wyróżnić można takie dane jak:

– umowa lub inny dokument potwierdzający uzyskiwany dochód,

– nazwa stanowiska,

– data zatrudnienia,

– wysokość dochodów,

– NIP, nazwa miejsca zatrudnienia,

– miesięczne koszty utrzymania,

– liczba osób w gospodarstwie domowym,

– wysokość pozostałych zobowiązań finansowych (jeśli takie są).

Kredyt na 70 000 zł – także bez zaświadczeń?

Najważniejsze w przypadku wnioskowania o kredyt gotówkowy na kwotę 70 tys. zł jest okazanie dokumentu, potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. W większości przypadków jest to zaświadczenie, które otrzymamy od naszego pracodawcy. Co dzieje się w sytuacji, gdy nie możemy udokumentować otrzymywanych dochodów? Czy przekreśla to nasze szanse na otrzymanie kredytu w banku?

W sytuacji, w której nie możemy dostarczyć dokumentów potwierdzających dochody, nie mamy możliwości otrzymania kredytu w takiej kwocie. Czym jest to spowodowane? Dla banku jest to zbyt ryzykowna sytuacja, aby przyznawać finansowanie Klientowi, który nie może udokumentować tego, że otrzymuje regularne przychody. Dobrą opcją w takim przypadku są pożyczki bez zaświadczeń, które udzielane są wyłącznie na podstawie złożonego przez Klienta oświadczenia o dochodach.

Gdzie dostaniemy kredyt na 70 tysięcy?

Kredyt gotówkowy na 70 000 zł uzyskać można w wielu bankach komercyjnych w Polsce. Finansowanie otrzymać można w pełni bez wychodzenia z domu – przez Internet. Zwróć uwagę na nasz ranking z najlepszymi ofertami dostępnymi w całości online.

Pieniądze uzyskać można w bardzo krótkim czasie. W przypadku kredytów online formalności zredukowane są bowiem do zupełnego minimum, dzięki czemu proces ubiegania się o kredyt jest bardzo krótki.

Czy można wziąć kredyt 70 tys. na 10 lat?

Kredyt na 70 000 zł jest zobowiązaniem w wysokiej kwocie. Jednak w wielu bankach uzyskanie takich pieniędzy jest dostępne. Co ważne, środki otrzymać można nawet bez wychodzenia z domu. Obecnie większość ofert dostępna jest bowiem w całości online. Oznacza to, że proces wnioskowania, weryfikacji Klienta oraz wypłaty środków odbywa się w całości zdalnie.

Kredyt na 70 tys. zł to kredyt gotówkowy, który przeznaczyć można w każdym celu. Może to być więc remont, zakup samochodu, czy większa inwestycja. Tak naprawdę dla kredytodawcy nie cel wykorzystania uzyskanych pieniędzy nie będzie miał większego znaczenia. Dużo bardziej istotna jest natomiast zdolność i historia kredytowa Klienta. Czas spłaty wynosi do 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Kredyt na 70 tysięcy złotych – ranking

Tak jak wspominaliśmy, kredyty gotówkowe dostępne są w wielu bankach komercyjnych w Polsce. Poniżej przedstawimy parametry dla wybranych 9 kredytów gotówkowych w kwocie 70 tys. zł:

1) Kasa Stefczyka: RRSO 8,35%

2) Bancovo: RRSO 9,59%

3) Santander Consumer Bank: RRSO 27,06%

4) Kasa Stefczyka – konsolidacja: RRSO 8,35%

5) PKO BP – konsolidacja: RRSO 12,57%

6) Banki Spółdzielcze: RRSO 9,59%

7) Gotówkovo: RRSO 9,59%

8) Getin Bank: RRSO 24,9%

9) SKOK Chmielewskiego: RRSO od 9,59%

Banki wyżej wypisane oferują również kredyty hipoteczne.

Kredyt gotówkowy na 70 000 zł – informacje ogólne

Kredyty gotówkowe nie są trudnym do zdobycia finansowaniem. Wystarczy posiadać zdolność kredytową i pewny zarobek, a bank na pewno przyzna nam kredyt. Kredytu gotówkowego nie dostaną natomiast osoby, które posiadają negatywna historię kredytową, ponieważ tacy Klienci są dla banku “sygnałem alarmowym“. Negatywne wpisy najczęściej pojawiają się w naszej historii ze względu na opóźnienia w spłatach lub brak spłat posiadanego zobowiązania. Podobnie jest w przypadku kredytu gotówkowego. Na samym początku trzeba złożyć wniosek o kredyt. Wniosek o kredyt można złożyć na dwa lub trzy sposoby: w placówce banku, online lub przez telefon. Aby móc wniosek o kredyt będziemy potrzebować własny dokument tożsamości oraz kilka informacji o naszym zatrudnieniu i finansach. Bank zaczyna całą procedurę od oceny twojej zdolności kredytowej.

Co jest tańsze?

Zaczynajac od początku. Możesz wziąć kredyt gotówkowy, lecz pamiętaj, że najtańszy kredyt gotówkowy wcale nie musi taki być finalnie – w momencie jego spłaty. Oferty kredytów gotówkowych są dostępne w naszym rankingu na samej górze strony. Najtańszy kredyt gotówkowy to taki, który będzie się opłacał całościowo, a nie ze względu na jeden, wybrany parametr. Na każdej stronie banku lub firmy pozabankowej dostępny jest kalkulator kredytu gotówkowego, który już na samym początku przedstawi nam koszty związane z wybraną przez nas ofertą. Ofertę kredytu gotówkowego możemy wybrać sami lub za pomocą porównywarki kredytów gotówkowych. – są one dostępne na wielu stronach internetowych. Bardzo ważna jest jednak zdolność kredytowa, bez której nie otrzymamy kredytu w banku. Kiedyś najlepsze oferty posiadał np. PKO Bank Polski czy ING Bank Śląski. PKO Bank Polski ma wielką renomę wśród Polaków, dlatego Ci bardzo często wybierali właśnie ten bank. Aby finalnie otrzymać kredyt, trzeba podpisać umowę z bankiem – to następuje oczywiście w momenciem gdy otrzymamy pozytywną decyzję kredytową. Po podpisaniu umowy kredytowej pieniądze wpłyną na nasz rachunek bankowy – najczęściej dzieje się to jeszcze tego samego dnia. Od tego momentu najbardziej powinien nas interesować termin spłaty rat oraz koszty kredytu. Trzeba wiedzieć, że w obecnej sytuacji gospodarczej oprocentowanie kredytu może ulec zmianie. O tym jednak zadecyduje rada polityki pieniężnej.

Kredyt czy pożyczka

Warto wiedzieć, że tani kredyt gotówkowy może być droższy, niż dostępne pożyczki gotówkowe w firmach pozabankowych – ale i na odwrót. Musimy wziąć pod uwagę jakie maksymalne oprocentowanie kredytu gotówkowego nas interesuje. Podobnie w przypadku pożyczki gotówkowej. Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy lub pożyczkę gotówkową należy być pewnym tej decyzji w 100%. Z kredytem gotówkowym czy pożyczką zostaniemy na miesiące lub lata, chyba, że w jakimś okresie nastąpi z naszej strony nadpłata kredytu gotówkowego lub pożyczki. Wówczas szybciej spłacimy zobowiązanie.

Przykłady reprezentatywne

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna RSO dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Bancovo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


3) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 5 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 51 do 84 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000,73 zł, całkowita kwota do zapłaty 31 298,24 zł, oprocentowanie zmienne 10,5%, całkowity koszt kredytu 11 297,51 zł (w tym: prowizja 3 240,12 zł, odsetki 8 057,39 zł), 70 miesięcznych równych rat po 440,86 zł, ostatnia rata wyrównująca 438,04 zł. Kalkulacja na dzień 10.01.2022 r.


4) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.09.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20% , całkowity koszt kredytu: 4710,87 zł obejmuje: prowizję: 1 153,57 zł, odsetki: 3 557,3 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,33%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 21 964,08 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 26 674,95 zł; wysokość 47 miesięcznych równych rat 555,73 zł, ostatnia rata w wysokości 555,64 zł. W przypadku skorzystania przez konsumenta z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty kredytu doliczana jest opłata w kwocie 11,99 zł.


5) Gotówkovo.pl

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


6) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


7) Getin Bank 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 31 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 60 876 zł, oprocentowanie zmienne 9,49%, całkowity koszt kredytu 29 576 zł (w tym: prowizja 5 226,11 zł, odsetki  17 288,76 zł, koszt ubezpieczenia 7 061,13 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 684 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.11.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.


8) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

SKOK Chmielewskiego Bydgoszcz
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
12 kwietnia 2021

SKOK Chmielewskiego Bydgoszcz

PKO BP w Buku
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
03 października 2019

PKO BP w Buku

Kredyt hipoteczny Lubartów
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
15 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Lubartów

PKO TFI bije kolejny rekord – 40 mld zł aktywów
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
06 września 2021

PKO TFI bije kolejny rekord – 40 mld zł aktywów

Ile można dorobić do emerytury w 2019 roku?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
06 kwietnia 2019

Ile można dorobić do emerytury w 2019 roku?

Ostatni moment na pożyczkę przed Świętami
Wpisy
autor wpisu
Marek_Rutkowski
22 grudnia 2014

Ostatni moment na pożyczkę przed Świętami

Porównaj