Twisto w ING Banku Śląskim

Twisto w ING Banku Śląskim

author
Halszka Gronek
03 lipca 2018
ING Bank Śląski prężnie się rozwija i angażuje w kolejne projekty start-op’owe. Bank coraz częściej swoje inspiracje czerpie z pomysłów, jakie wdraża akcelerator InnovationLab. W najbliższych dniach ma zostać uruchomiona kolejna usługa Twisto. 

Bank ING inwestuje w usługi fintecha Twisto, którego celem jest wdrożenie na polski rynek innowacyjnej metody płatniczej „kup teraz, zapłać później” – już w ciągu najbliższych dni.
 

Umowa między Grupą ING a polskim oddziałej fintechu Twisto jest częścią rundy inwestycyjnej „Twisto Czechy” wartej 5 milionów euro.

Nowatorska metoda płatności „kup teraz, zapłać później” ma być odciążeniem i dodatkowym profitem korzystania z usług ING Banku polskiego nie tylko dla sklepów internetowych, lecz i samych klientów Banku. 
 

Plusy Twisto
Jak zapowiadają eksperci, dzięki nowym usługom Twisto sklepy internetowe znacznie zwiększą swe przychody. Stać ma się tak dzięki zwyższonej konwersji sprzedaży oraz zwiększonej średniej wartości koszyka. 
 

Według informacji podanych przez ING Bank Śląski w jednym z ostatnich komunikatów prasowych, na rynku czeskim Twisto zwiększył konsumpcję wsród osób korzystających z innowacyjnych i szybkich metod płatności o blisko 30%.

Twisto oferuje bowiem bezpieczne i błyskawiczne transakcje płatnicze, jakie dodatkowo oferują krótkoterminowe finansowanie do 14 dni od chwili dostarczenia towaru do zamawiającego. Wystarczy jedno kliknięcie!
 


 

Nikita ocenia zdolność kredytową
Za bezpieczeństwo podejmowanych finansowań płatności odpowiada nowoczesny i innowacyjny motor zarządzania rynkiem – Nikita.

To właśnie ten system, wykorzystując takie technologie, jak machine learning oraz big data, posiada umiejętność wystawiania oceny zdolności kredytowej w przeciągu milisekund.

Nikita nie został jeszcze technicznie sparowany z aplikacją ING Banku Śląskiego – dlatego właście wciąż nie zostało ogłoszone oficjalne uruchomienie usług Twisto przez śląski Bank. 
 

Obecny etap wdrażania
Jak dowiadujemy się z wypowiedzi Michała Bolesławskiego, wiceprezesa ING Banku Śląskiego, Twisto pomyślnie przeszło już w polskich warunkach pierwsze testy. Obecnie trwa implementacja nowych technologii u kilku klientów Banku.

Oficjalne uruchomienie innowacyjnej technologii ma nastąpić w przeciągu najbliższych dni – jak tylko połączona zostanie aplikacji Banku z nowoczesną Nikitą.

Owoce współpracy ING Banku Śląskiego wraz z czeskim podmiotem Twisto są gorąco wyczekiwane. Zapowiadają one bowiem ogromny przełom i postęp technologiczny w sektorze polskiej bankowości. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Spółdzielczy w Gostyninie sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
03 października 2019

Bank Spółdzielczy w Gostyninie sesje przychodzące i wychodzące

Kredyt bez prowizji – najlepsze oferty
Kredyty
author
Dominika Sobieraj
08 września 2022

Kredyt bez prowizji – najlepsze oferty

Santander Bank Polska w Jaśle
Oddziały
author
Patryk Byczek
27 maja 2019

Santander Bank Polska w Jaśle

thumbnail
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
23 sierpnia 2021

Grupa BPS zaprasza Klientów do BLIKOMANII

Santander Consumer Bank Jasło
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
02 lipca 2021

Santander Consumer Bank Jasło

Pożyczki bez BIK Wołomin
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
19 grudnia 2021

Pożyczki bez BIK Wołomin

Porównaj