Volkswagen Bank kontakt infolinia
Wszystkie komentarze
Telefony podane to tylko numery, dodzwonić się nie można i słychać jeden tekst nagrania " przepraszamy wszyscy konsultanci są zajęci...."
Nie ma żadnego kontaktu z Volkswagen leasing na numer telefonu,22 538 70 00.Chcialbym zwrócić uwagę,ze ten podany numer telefonu, ma byc aktywny w godzinach od 8,00 do 18,00,a tak nie jest, jak dzwonie o godzinie 8,00 to odcina polaczenia.
KATASTROFA bankowa po zmainie nie przewidzieli takich co nie mają smartfonów lub innych urządzeń moblilnych. Konsultantka podpowiedizała że należy mieć takie urządzenie od kokogokolwiek może być z ulicy i tylko wtedy uzyskam dostęp do konta. Nie chce mi się pisać WYPOWIADAM I ZAMYKAM RACHUNEK I PROPONUĘ WSZYSTKIM INNYM klienton że uciekać póki czas.iro wroclaw
Od zmiany systemu w połowie września 2019 ten "bank" nie spełnia nawet kryteriów minimalnych. Właściwie powinien stać się przedmiotem zainteresowania nadzoru bankowego i/lub prokuratury, bo jak kwalifikować wysyłanie przelewów opisanych inaczej, niż zadysponował klient? Nie jest to przekręt a "jedynie" skrajna nieudolność i brak kompetencji, ale dla klienta skutki mogą być podobne. OMIJAĆ Z DALEKA!
5/5
Podobne artykuły

Santander Bank Polska w Głogowie
Santander Bank Polska to drugi w Polsce największy bank detaliczny pod względem wielkości aktywów. Sprawdzamy oddziały w Głogowie – zobacz godzinę otwarcia, dane kontaktowe i ofertę.
Pierwsza w Polsce umowa leasingu z gwarancją BGK w Millennium Leasing
Bank Millennium poinformował w komunikacie prasowym, że na mocy umowy Millennium Leasing i Banku Gospodarstwa krajowego powstał mili gwarancyjny, który umożliwia objęcie gwarancjami BGK umów leasingów, które zawierają spółki z firmami z sektora MŚP. Sprawdzamy szczegóły.

Dzwonek na obiad – dofinansowanie obiadów w szkole
„Dzwonek na obiad” to nie kolejny rządowy program, a coroczna akcja Fundacji Być Bardziej. Dzieci z najuboższych rodzin mogą otrzymać dofinansowanie na posiłki w szkolnych stołówkach. Wnioski można składać jedynie do końca października.

Komornik Sądowy Bartosz Macedoński
Artykuł usunięty na prośbę Komornika Sądowego.

Bank Pekao w Dzierżoniowie
Bank Pekao jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Jedna z placówek banku mieści się w Dzierżoniowie – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę oddziału.

Komornik Sądowy Beata Rusin
Obecnie w kraju funkcjonuje ponad 1300 komorników sądowych. Jednym z nich jest Beata Rusin – komornik przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Żoliborza w Warszawie.
Dodaj komentarz