Weź to na firmę – opinie
wez-to-na-firme-logo

Weź to na firmę – opinie

Ocena klientów

2,02

Na podstawie 157 opinii

Oceń usługi:

Pozytywne opinie

40 osoby

Negatywne opinie

117 osób

Weź to na firmę – najważniejsze informacje

Produkty gotówkowe w ofercie firmy Weź to na firmę są skierowane do osób prowadzących działalność. Przedsiębiorcy często mają problem z wzięciem kredytu online głównie przez to, że prowadzą działalność, a nie pracują na etacie. Sprawdź szczegółowe warunki oferty.

Weź to na firmę - dlaczego warto?

Oferta Weź to na firmę staje się coraz bardziej popularna wśród przedsiębiorców, którzy potrzebują gotówki. Sprawdź zalety produktów tej firmy.

 • pieniądze na koncie nawet w tym samym dniu
 • maksymalna kwota pożyczki to 200 000 zł
 • okres spłaty może wynosić nawet 120 miesięcy
 • bardzo prosty wniosek online

Weź to na firmę - dlaczego nie warto?

Jak każda inna firma, również ta, zbiera wśród Klientów minusy. Sprawdź wady firmy wskazane przez osoby korzystające z oferty.

 • produkt nie dla osób zadłużonych
 • weryfikacja Klienta w BIK

Wymagania

 • ważny dowód osobisty

 • polskie obywatelstwo

 • zameldowanie w Polsce

 • telefon komórkowy

 • adres e-mail

 • konto w banku

 • stałe dochody

 • zdolność kredytowa

Dane o firmie Weź to na firmę – opinie

wez-to-na-firme-logo
 • Nazwa firmy:

  AL Finance Sp. z o.o.

 • Adres:

  ul. Tarasa Szewczenki 8, 40-855 Katowice

 • Kapitał zakładowy:

  8 750 zł

 • Numer KRS:

  0000646878

 • Numer NIP:

  6751565906

Weź to na firmę - dane podstawowe

ul. Tarasa Szewczenki 8

40-855 Katowice

Weź to na firmę - szczegóły pożyczki

Kwota pożyczki i okres spłaty Weź to na firmę

Pożyczka w Weź to na firmę może być przyznana na naprawdę wysoką kwotę. Maksymalnie można uzyskać aż 200 000 zł w gotówce. Minimalna kwota pożyczki dla firm to natomiast 1000 zł. Ostatecznie przyznana kwota pożyczki zależy od zdolności kredytowej danej osoby. Zdolność kredytowa jest badana indywidualnie. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 3 do nawet 120 miesięcy (czyli 10 lat). Można wziąć tu zatem pożyczki krótkoterminowe oraz pożyczki długoterminowe.

Oprocentowanie pożyczki dla firm

Pożyczka zaciągana poprzez Weź to na firmę może mieć RRSO 9,59% w „Ofercie dla Nowych Klientów”. Jeżeli natomiast korzystaliśmy już kiedyś z oferty tej firmy, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) może wynieść 60,54%. RRSO to ten parametr, na który podczas korzystania z pożyczki powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Dlaczego? Ponieważ to właśnie RRSO mówi nam o tym, ile realnie będzie kosztowała nas dana pożyczka online.

W parametrze RRSO zawarte są wszystkie opłaty związane z pożyczką, w szczególności prowizje, opłaty na rzecz pożyczkodawcy (np.: za sporządzenie wniosku), odsetki i ubezpieczenia. To, że firmy pożyczkowe mają obowiązek wyliczania parametru RRSO, jest dla nas bardzo korzystne. Możemy dzięki niemu łatwo ocenić, czy dana pożyczka jest opłacalna, czy nie.

Weź to na firmę to pośrednik pożyczkowy

Weź to na firmę to tak naprawdę pośrednik pożyczkowy, który skupia się na analizie ofert pożyczkowych i zaprezentowaniu najlepszych z nich. By otrzymać pożyczkę poprzez Weź to na firmę, musimy wejść na stronę pożyczkodawcy i wskazać, jaka kwota pożyczki i okres spłaty nas interesują.

Kwotę i okres spłaty możemy zadeklarować poprzez wpisanie lub poprzez przesunięcie suwaka w odpowiednie miejsce. Następnie wystarczy kliknąć banner “złóż wniosek” i przejść do szczegółowego wprowadzania danych. Możemy zdziwić się tym, że zostajemy przeniesieni na witrynę pośrednika Bancovo, ale jest to jak najbardziej normalny i bezpieczny proces. Weź to na firmę jest bezpośrednio powiązane z Bancovo i sam proces pożyczkowy przechodzi się właśnie u popularnego pośrednika.

Kto może otrzymać pożyczkę w Weź to na firmę?

Osoba, które chce ubiegać się pożyczkę dla firm, musi:

– mieć co najmniej 18 lat i jednocześnie maksymalnie 80 lat,
– posiadać pełnię czynności prawnych,
– mieć polski adres zamieszkania,
– być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,
– posiadać własny adres e-mail oraz numer telefonu,
– mieć konto bankowe.

Oczywiście pożyczka udzielana jest na podstawie zbadanej zdolności kredytowej, dlatego nasza firma powinna wykazywać zyski na poziomie przynajmniej minimalnego wynagrodzenia przez ostatnie kilka miesięcy. Wtedy pożyczkodawca będzie pewny, że będziemy w stanie zwrócić mu pożyczaną kwotę na czas. Weź to na firmę nie udziela jednak pożyczek bez zdolności kredytowej.

Weź to na firmę - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Weź to na firmę sprawdza dłużników w KRD, BIG, BIK oraz w bazie ERIF.

Nie. Jest to pozabankowa firma pożyczkowa. Weź to na firmę nie jest bankiem.

Tak, firma Weź to na firmę sprawdza Klienta w KRD (Krajowym Rejestrze Dłużników). Jeżeli chcemy uniknąć weryfikacji w bazach, możemy skorzystać z pożyczek bez baz.

Firma przede wszystkim sprawdza dane osobowe Klienta: imię, nazwisko, numer i serię dowodu osobistego, adres zamieszkania lub PESEL. To standardowa praktyka podczas udzielania pożyczek pozabankowych przez firmy pożyczkowe. Zarazem Weź to na firmę to pożyczka bez weryfikacji telefonicznej u pracodawcy.

Wystarczy wejść na stronę internetową Weź to na firmę, wybrać kwotę oraz okres spłaty pożyczki i wypełnić formularz pożyczkowy. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze powinny trafić na konto Klienta tego samego dnia.

Tak, pożyczka w Weź to na firmę jest całkowicie online. Cały proces przejdziemy zdalnie bez wychodzenia z domu.

Zostaw swoją opinię o Weź to na firmę

Opinie o Weź to na firmę możesz ocenić poprzez kliknięcie kciuka w górę lub w dół w poniższym głosowaniu. Zachęcamy do oceny – dzięki temu możesz dać znać innym osobom, czy rzeczywiście warto skorzystać z oferty tej firmy!

Swoim doświadczeniem z firmą Weź to na firmę możesz podzielić się również w komentarzu. 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porównaj