Wielka Loteria InPost – do wygrania Jeep

Wielka Loteria InPost – do wygrania Jeep

author
Patryk Byczek
27 listopada 2018

InPost wystartował z bardzo prostą loterią, w której do zdobycia są atrakcyjne nagrody. Wystarczy w jak najkrótszym czasie, od momentu otrzymania powiadomienia o dostarczeniu przesyłki, odebrać ją z Paczkomatu. Loteria trwa do 26 grudnia 2018 roku.

W loterii biorą udział jedynie te paczki, które zostaną odebrane z Paczkomatu w terminie od 16 listopada 2018 roku do 23 grudnia 2018 roku. Niedługo dłuższy jest termin zgłaszania paczek na stronie loterii – od 16 listopada do 26 grudnia 2018 roku.

Losowanie nagrody głównej – nowego samochodu Jeep Renegade – odbędzie się 27 grudnia 2018 roku.


źródło grafiki: loteriainpost.pl

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W LOTERII

Aby przystąpić do loterii należy wybierać InPost/Paczkomat jako sposób dostarczenia przesyłki. To jednak nie wszystko. Liczy się przede wszystkim czas, w którym odbierzemy swoją przesyłkę. Czas odbioru liczy się od chwili, w której Klient otrzyma powiadomienie SMS lub e-mail o tym, że jego przesyłkę dostarczono i czeka ona na odbiór.


źródło grafiki: loteriainpost.pl

Szczególnie ważne jest to, że czas odbioru zamieniany jest na loteryjne losy. Jeżeli Klient odbierze swoją paczkę w ciągu:

– 4 godzin – otrzyma 3 losy

– 5 godzin – otrzyma 2 losy

– 6 godzin – otrzyma 1 los.

Następnie dwudziestoczterocyfrowy numer paczki należy zgłosić do loterii na oficjalnej stronie wydarzenia pod adresem: https://loteriainpost.pl. Oczywiście należy pamiętać, że im więcej losów zdobędziemy, tym szansa na zdobycie lepszych nagród się zwiększa.

Co można wygrać?

Nagrodą główną w loterii jest nowy samochód Jeep Renegade. Ponadto codziennie jedna osoba wygrywa nagrodę pieniężną w wysokości 500 złotych. Po trzecie, nagrodą gwarantowaną za udział w konkursie jest kod na nadanie paczki w gabarycie A w Paczkomatach InPostu. Co więcej, kod otrzymujemy jest za każdą paczkę zgłoszoną do loterii. Ich pula jest jednak ograniczona i wynosi równy 1 000 000 kodów.źródło grafiki: loteriainpost.pl

Kto ma szanse na wygraną?

Największą szansę na wygranie nagrody głównej mają oczywiście te osoby, które wejdą w posiadanie jak największej ilości losów.

Rozstrzygnięcie konkursu

Losowanie nagrody głównej odbędzie się 27 grudnia 2018 roku.

Informacje o loterii

Wszelkie informacje dotyczące loterii oraz miejsce, w którym należy zgłaszać paczki, znajdziemy na głównej stronie loterii pod adresem: loteriainpost.pl. Dodatkowo na stronie, w zakładce „Laureaci” można sprawdzać kody paczek, którym przyznano dzienną nagrodę pieniężną.

Ponadto regulamin:

– loterii znajdziemy pod adresem: https://loteriainpost.pl/regulamin-loterii.pdf

– promocji znajdziemy pod adresem: https://loteriainpost.pl/regulamin-promocji.pdf.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt gotówkowy Leszno
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
24 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Leszno

Kredyt hipoteczny Hajnówka
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
16 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Hajnówka

T-Mobile Usługi Bankowe w Szczecinku
Oddziały
author
Patryk Byczek
19 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Szczecinku

Credit Agricole w Elblągu
Oddziały
author
Patryk Byczek
12 lipca 2019

Credit Agricole w Elblągu

Porównaj