Alior Bank zorganizował bardzo ciekawy konkurs, skierowany do osób posiadających Konto Jakże Osobiste. Aby wygrać nagrodę główną, czyli wyjazd z wybranym blogerem do Rzymu, wystarczy jak najkreatywniej udzielić odpowiedzi na postawione pytanie konkursowe oraz aktywować kartę wielowalutową. Zgłoszenia trwają do 31 października 2018 roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 22.10.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz konkursowy na dedykowanej stronie konkursu, w którym należy:

– podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail
– zapoznać się z regulaminem
– wybrać jednego z blogerów, z którym miałaby się odbyć wycieczka do Rzymu (Joannę Kieryk – plaamkaa.pl, Anna i Marcin Nowak – gdziewyjechac.pl, Guśka Pawłowska – odslonkulture.pl)
– udzielić jak najlepszej odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Z którym blogerem chciałbyś wyjechać do Rzymu i dlaczego” – odpowiedź powinna zawierać się w tysiącu znaków.

Kto może wziąć udział?


Do promocji mogą dołączać osoby pełnoletnie, mieszkające na stałe w Polsce, posiadające aktywne Konto Jakże Osobiste z Kartą Wielowalutową.


źródło grafiki: https://jadedorzymu.pl


Co można wygrać?

Nagrodą w konkursie jest wycieczka do Rzymu z wybranym blogerem w dniach 9-11 listopada.

Nagroda o wartości 6500 złotych zawiera:

– lot w obie strony
– zakwaterowanie
– wyżywienie
– atrakcje na miejscu.

Przyznanie nagrodySześciu zwyciezców zostanie wybranych do 2 listopada bieżącego roku. Dodatkowo bank wyłoni także sześciu zwycięzców rezerwowych, w razie gdyby podstawowi nie spełniali warunków konkursu.

Wycieczki zostaną zrealizowane w terminie od 9 do 11 listopada bieżącego roku.

Regulamin konkursu
 

Pełny regulamin i wszelkie informacje na temat konkursu są dostępne na stronie: https://jadedorzymu.pl/res/pdf/regulamin.pdf.

Komentarze