zadluzenia.com
zamknij

Wygraj wycieczkę do Rzymu – konkurs Alior Banku

Alior Bank zorganizował bardzo ciekawy konkurs, skierowany do osób posiadających Konto Jakże Osobiste. Aby wygrać nagrodę główną, czyli wyjazd z wybranym blogerem do Rzymu, wystarczy jak najkreatywniej udzielić odpowiedzi na postawione pytanie konkursowe oraz aktywować kartę wielowalutową. Zgłoszenia trwają do 31 października 2018 roku.
Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz konkursowy na dedykowanej stronie konkursu, w którym należy:

- podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail
- zapoznać się z regulaminem
- wybrać jednego z blogerów, z którym miałaby się odbyć wycieczka do Rzymu (Joannę Kieryk - plaamkaa.pl, Anna i Marcin Nowak - gdziewyjechac.pl, Guśka Pawłowska - odslonkulture.pl)
- udzielić jak najlepszej odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Z którym blogerem chciałbyś wyjechać do Rzymu i dlaczego” - odpowiedź powinna zawierać się w tysiącu znaków.


Kto może wziąć udział?

Do promocji mogą dołączać osoby pełnoletnie, mieszkające na stałe w Polsce, posiadające aktywne Konto Jakże Osobiste z Kartą Wielowalutową.źródło grafiki: https://jadedorzymu.pl

Co można wygrać?

Nagrodą w konkursie jest wycieczka do Rzymu z wybranym blogerem w dniach 9-11 listopada.

Nagroda o wartości 6500 złotych zawiera:

- lot w obie strony
- zakwaterowanie
- wyżywienie
- atrakcje na miejscu.

Przyznanie nagrody

Sześciu zwyciezców zostanie wybranych do 2 listopada bieżącego roku. Dodatkowo bank wyłoni także sześciu zwycięzców rezerwowych, w razie gdyby podstawowi nie spełniali warunków konkursu.

Wycieczki zostaną zrealizowane w terminie od 9 do 11 listopada bieżącego roku.


Regulamin konkursu
 

Pełny regulamin i wszelkie informacje na temat konkursu są dostępne na stronie: https://jadedorzymu.pl/res/pdf/regulamin.pdf.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY