Zmiany regulaminów w Bankach Ochrony Środowiska

Zmiany regulaminów w Bankach Ochrony Środowiska

author
Patryk Byczek
25 maja 2020

Bank Ochrony Środowiska poinformował swoich Klientów, że od 28 maja 2020 roku zmieni się Regulamin “Produktów Kredytowych dla Klientów Segmentu Korporacji oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw, z wyłączeniem JST”.

Bank Ochrony Środowiska podał, że główne zmiany obejmują:

1) Przekształcenie zapisu odnoszącego się do możliwości dokonywania przelewów z umów,

2) Zmianę tytułu Regulaminu z „Regulamin Produktów Kredytowych dla Klientów Segmentu Korporacji oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw, z wyłączeniem JST” na nieco krótszą nazwę „Regulamin Produktów Kredytowych dla Klientów Instytucjonalnych z wyłączeniem JST”,

3) Uspójnienie zapisów odnoszących się do mechanizmu podzielonej płatności i rachunków VAT wraz z innymi regulacjami BOŚ Banku (chodzi w szczególności o produkty rozliczeniowe.

Bank Ochrony Środowiska podał również do informacji, że do Regulaminu wprowadzono także zarówno zmiany doprecyzowujące, jak i redakcyjne.

Obecnie obowiązujący Regulamin Bank Ochrony Środowiska udostępnia na głównej stronie internetowej BOŚ w zakładce „Dokumenty”, pod każdym jednym produktem kredytowym:

– https://www.bosbank.pl/makro/finansowanie,
– https://www.bosbank.pl/korporacje/finansowanie.

Dodatkowo Bank Ochrony Środowiska zwraca się z prośbą do swoich Klientów o to, by dokładnie zapoznali się z treściami przedstawnymi w nowym Regulaminie. Jeżeli Klient nie zaakceptuje postanowień zmienionego Regulaminu, można wypowiedzieć Umowę w ciągu czternastu dni, licząc od momentu publikacji na oficjalnej stronie BOŚ Banku informacji o zmianach w Regulaminie. Jeżeli Klient jednak zdecyduje się na wypowiedzenie umowy z powodu zmian w Regulaminie, do dnia rozwiązania umowy obowiązuje “stary” Regulamin.

Bank Ochrony Środowiska

Bank Ochrony Środowiska jest bankiem komercyjnym działającym od 1991 roku. W 1997 roku akcję instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W swojej działalności bank wspiera Klientów korporacyjnych, których przedsięwzięcia są ściśle związane z ochroną środowiska. Dla Klientów indywidualnych instytucja tworzy coraz to nowsze i bardziej innowacyjne produkty bankowe, do których dołącza tak zwane „zielone korzyści”. Te pozwalają wypracować zysk dla ich osobistych finansów. Prezesem zarządu BOŚ Banku jest Bogusław Białowąs.


źródło: https://www.bosbank.pl/klient-indywidualny/aktualnosci/zmiany-do-regulaminu-produktow-kredytowych-dla-klientow-segmentu-korporacji-oraz-malych-i-srednich-przedsiebiorstw,-z-wylaczeniem-jst

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

KredytOK w Kielcach
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
27 stycznia 2017

KredytOK w Kielcach

Pożyczki bez BIK Jelenia Góra
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
18 maja 2022

Pożyczki bez BIK Jelenia Góra

Alior Bank w Chełmie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
03 lipca 2019

Alior Bank w Chełmie

Szybkie pożyczki Koło
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
12 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Koło

Santander Bank Polska ułatwia obsługę Kantoru Santander
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
17 marca 2021

Santander Bank Polska ułatwia obsługę Kantoru Santander

Porównaj