Mastercard wystartował z promocją, w której udział mogą wziąć wszyscy użytkownicy kart Mastercard lub Maestro wydanych w Polsce. Zwycięzcy mogą liczyć na zwrot wydatków do 10 000 złotych. Konkurs trwa do 31 sierpnia 2018 roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 16.08.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, należy upamiętnić najlepsze chwile podczas wakacji zdjęciem, którym następnie należy podzielić się na stronie oferty Mastercard. Aby udostępnić fotografię, trzeba skorzystać z czatbota lub wypełnić odpowiedni formularz.

Kto może wziąć udział?


W promocji mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, które w okresie od 2 lipca 2018 do 31 sierpnia 2018 roku, które wypełnią wyrmularz załączony na stronie promocji z dołączonym do niego zdjęciem z wakacji oddające sytuację, w której Mastercard pomogło spełnić urlopowe marzenia.
 
Co można wygrać?– do 10 000 złotych zwrotu za wydatki.

Kto otrzyma pieniądze?Konkurs wyłoni dziesięciu zwycięzców, którzy podzielą się najlepszym wspomnieniem w formie zdjęcia.

Przyznanie nagrody


Informacja o nagrodach pojawi się na stronie promocji, 28 września 2018 roku do godziny 17:00. Zwycięzcy zostaną także powiadomieni o nagrodach za pomocą wiadomości e-mail oraz na Facebooku.
 

Komentarze