Zyskuj dzięki programowi Mastercard Bezcenne Chwile

Zyskuj dzięki programowi Mastercard Bezcenne Chwile

author
Halszka Gronek
29 października 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.
Kategoria

Marzy Ci się udział w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes? A może od dawna starasz się o okazję do obejrzenia meczu UEFA Champions League na żywo? Mamy dla Ciebie dobrą informację! Dzięki programowi Mastercard Bezcenne Chwile możesz spełnić swoje życiowe marzenia – wystarczy płacić przy użyciu karty!

Mastercard, globalny dostawca kart płatniczych, ogłosił start nowej odsłony programu Mastercard Bezcenne Chwile. Jak wynika z oficjalnych zapowiedzi spółki, w ramach programu użytkownicy mogą liczyć na przyznanie atrakcyjnych nagród dopasowanych do indywidualnych pasji. Mastercard stawia na wyjątkowe doświadczenia, bezcenne przeżycia oraz dopasowane do jednostkowych preferencji profity. By zdobyć nagrody, wystarczy płacić! Każda transakcja zarejestrowaną kartą jest nagradzana i przybliża konsumenta do spełnienia marzeń.

Programowi w nowej, polskojęzycznej odsłonie od 24 października towarzyszy kampania reklamowa. Gówna bohaterka spotu reklamowego dzięki płatnościom Mastercard zbliża się do wybranej pasji podczas codziennych zakupów. Kampania obejmuję emisję spotu reklamowego w telewizji (TVN, Polsat oraz w kanały tematyczne), sieciach kin (Cinema City oraz Multikino), a także w social mediach i na platformach online (głównie w formacie video, display oraz mobile). Za przygotowanie i realizację kreacji reklamowej odpowiada agencja McCann Worldgroup. 

Program Mastercard wpierający rozwijanie pasji i dążenie do marzeń konsumentów w końcu doczekał się polskiej odsłony. Autorem nowej koncepcji Mastercard Bezcenne Chwile jest firma H2H.tech, natomiast za realizację odpowiadają agencje należące do grupy Dentsu Aegis Network Polska. Dla użytkowników kart Mastercard czeka szereg różnych nagród tematycznych. Każdy uczestnik może samodzielnie wybrać, do której z nich pragnie dążyć. A do zdobycia nagrody wystarczy dokonywać codziennych płatności – tylko tyle i aż tyle!

Jak przybliżyć się do marzeń?

Zasady programu Mastercard Bezcenne Chwile są bardzo proste: w ramach każdej z kategorii konkursowych dotyczących konkretnych pasji uczestnicy mają możliwość samodzielnego wyznaczenia celu, czyli właśnie nagrody, do której będą dążyć. Gdy już wybiorą nagrodę, wystarczy, że będą aktywnie korzystać z zarejestrowanej karty płatniczej Mastercard. Im częstsze płatności kartą, tym bliżej do realizacji wymarzonego celu. A nagrody są naprawdę atrakcyjne – wystarczy spojrzeć:

W ramach programu konkursowego nie zabraknie nagród, które cieszyły się największą popularnością we wcześniejszej odsłonie akcji. Mowa o prostych i praktycznych upominkach, takich jak vouchery na paliwo, bilety do kina czy zakupy w perfumeriach Douglas. Dla nieco bardziej wymagających uczestników przygotowano nagrody takie jak przykładowo szansa na zaprojektowanie własnej koszuli z Wólczanką, kolacja w Warszawie Wschodniej, spotkanie z Mateuszem Gesslerem czy też udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej z firmą Lambert.

Wśród najwyżej notowanych nagród znajdują się oferty dla wielu z nas stanowiące największe życiowe marzenia. Mowa o możliwości wzięcia udziału w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, oglądaniu na żywo meczu UEFA Champions League czy wejściu za kulisy największych festiwali muzycznych. To tylko niektóre z propozycji nagród, jakie zaplanowali dla uczestników organizatorzy nowej odsłony programu Mastercard Bezcenne Chwile. By poznać więcej możliwych atrakcji, wystarczy dołączyć do zabawy i samemu wybrać interesujący cel.

Poznaj więcej szczegółów akcji

Wielu uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile jest ciekawych tego, gdzie i jak płacić, by zasilać swoje konkursowe konto. Śpieszymy z odpowiedzią! Jak podaje sam organizator programu, w konkurencji udział obiorą wszystkie transakcje bezgotówkowe zrealizowane przy użyciu zarejestrowanej w programie kartą Mastercard i dokonane dowolnego sprzedawcy czy usługodawcy.  

Ważną informacją może okazać się fakt, iż choć każda płatność przybliża nas do celu, to właśnie korzystanie z ofert partnerów programu pozwala szybciej spełnić swoje marzenia. Mowa o blisko siedemdziesięciu markach z dziewiętnastu różnych kategorii zakupowych. W gronie dodatkowo punktowanych sprzedawców znajdziemy między innymi: Carrefour, Circle K, Douglas, Empik, RTV Euro AGD, Decathlon, FreeNow czy Cinema City. Łącznie zakupy u partnerów można realizować w 4 600 punktach sprzedaży/usługi w całej Polsce oraz w 20 sklepach internetowych. 

Jak dodaje Marcin Klimkowicz, dyrektor ds. rozwiązań lojalnościowych i CRM w polskim oddziale Mastercard Europe:

"

Mastercard Bezcenne Chwile przełamuje tradycyjne wyobrażenie o programie lojalnościowym. To pierwszy program, w którym na pierwszym miejscu jest nie liczba zebranych punktów, a życiowe pasje konsumenta. Użytkownikom kart Mastercard oferujemy korzyści bezpośrednio wynikające z ich zainteresowań. Nierzadko będzie to ich jedyna szansa na spełnienie największych marzeń.


Źródła:
https://newsroom.mastercard.com/eu/pl/news-briefs/kazde-zakupy-z-mastercard-przyblizaja-do-realizacji-pasji-nowa-odslona-programu-mastercard-bezcenne-chwile/

author
Halszka Gronek
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Zadłużone mieszkanie – co zrobić?

Zadłużenie mieszkania może okazać się dużym problemem. Niespłacanie kolejnych rat skutkuje tworzeniem się coraz większego długu. Taka sytuacja może doprowadzić nawet do eksmisji. Co zrobić w przypadku zadłużenia mieszania? Sprawdźmy jakie czynności pomogą nam w pozbyciu się kłopotów, a także jak zweryfikować czy mieszkanie jest zadłużone.

author
Julia Wierciło
10 lipca 2023
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.

PKO BP w Międzyzdrojach

PKO BP to największy bank w Polsce. Zobacz placówki i oddziały w Międzyzdrojach – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
14 października 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

KBIG – co to jest?

KBIG czyli Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej jest jedną z najczęściej sprawdzanych baz dłużników. Mogą tam trafić negatywne, ale także pozytywne wpisy na temat naszej historii kredytowej. Wpis może znacznie wpłynąć na otrzymanie kredytu.Na jakiej zasadzie działa ta baza? Sprawdźmy kiedy możemy zostać wpisani do KBIG, a także jak usunąć taki wpis.

author
Julia Wierciło
15 maja 2023
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.

Co to jest zdarzenie drogowe?

Często posługujemy się wymiennie pojęciem wypadku, stłuczki, zdarzenia drogowego a nawet karambolu. W istocie te słowa znacząco różnią się od siebie. Sprawdzamy, czym jest zdarzenie drogowe i jak mają się do niego pozostałe wymienione wyżej słowa.

author
Dominika Byczek
20 stycznia 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy – oddziały, kontakt, kod SWIFT, IBAN

Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy to polski bank , który jest zrzeszony Grupie BPS. Sprawdzamy oddziały banku, godziny otwarcia, kod SWIFT, infolinię oraz dane kontaktowe.

author
Patryk Byczek
01 października 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Alior Bank patronem projektu „Babcia na bank”

Alior Bank jest patronem projektu pod tytułem. „Babcia na bank”. To cykl filmów edukacyjnych autorki bloga „Mądra Babcia”, który skierowany jest do osób starszy, którzy potrzebują pomocy w poruszaniu się po Internecie.

author
Patryk Byczek
24 kwietnia 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj