PZU ubezpiecza pasażerów LOT

PZU ubezpiecza pasażerów LOT

author
11 grudnia 2018

PZU przygotował ofertę dla wszystkich podróżujących Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Klienci mogą z niej korzystać już od trzech tygodni. Do tej pory na ubezpiecznie zdecydowało się prawie 3000 osób.

Polisa dla osób korzystających z usług LOT-u cieszy się dużym zainteresowaniem. Klienci mogą ją wykupić w w chwili rezerwacji biletu lotniczego.

Ubezpieczenie podróżnego „PZU Pomoc w Podróży LOT” posiada trzy opcje:

1. Ubezpieczenie anulowania podróży – klienci, którzy zdecydują się na taką opcję, otrzymają zwrot kosztów biletu lotniczego i zorganizowanego wypoczynku, w tym zakwaterowania i wynajętego samochodu (do maksymalnej kwoty 2250 zł). Polisa chroni do momentu rozpoczęcia podróży.

2. Ochorna od chwili wyjścia z domu aż do powrotu z podróży -w tym przypadku, klient otrzymuje ubezpieczenie OC, pokrycie kosztów medycznych i transportu w nagłych wypadkach, świadczenie szpitalne, odszkodowanie za utracony bagaż i rzeczy osobiste oraz rekompensatę w przypadku skrócenia podróży.

3. Połączenie dwóch pierwszych wariantów.

LOT to największy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej i najszybciej rozwijający się przewoźnik na Starym Kontynencie. Z myślą o naszych pasażerach konsekwentnie dążymy do poszerzenia naszej oferty, także ubezpieczeniowej. Dzięki strategicznej współpracy z naszymi partnerami możemy zaoferować pasażerom wyjątkowe ubezpieczenie dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. To kolejny z powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług – mówi Adrian Kubicki, dyr. komunikacji korporacyjnej w LOT.

Sprawdź, co powinieneś wiedzieć na temat AirHelp i odszkodowań

Zakup polisy

Ubezpiecznie dostępne jest na stronie www.lot.com dla polskich klientów.  Jak czytamy w oficjalnym komunikacie LOT-u “zakup ubezpieczenia został zintegrowany w systemie Amadeus, który jest największym na świecie operatorem systemów dystrybucji biletów lotniczych. Blisko połowa transakcji związanych z biletami lotniczymi na świecie jest rozliczana za jego pośrednictwem“.

Użytkownik, który chce kupić polisę, po wyborze kierunku oraz liczby dni i podróżujących osób, może wybrać jeden z trzech wariantów ubezpieczenia z wyliczoną już składką.

Program automatycznie nalicza zgodnie z datami widniejącymi na bilecie długość trwania ubezpieczenia. W przypadku, gdy klient zaplanował podróż tylko w jedną stronę, może on dostosować czas trwania ubezpieczenia.

Koszt polisy zostaje automatycznie doliczony do końcowej ceny biletu.

Potwierdzeniem kupna są wiadomości e-mail, które zawierają dokumenty podróży od LOT-u oraz certyfikat ubezpieczeniowy, ogólne warunki ubezpieczenia i informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Co w przypadku ewentualnych zmian?

O ile chcemy dokonać rezygnacji z ubezpieczenia lub modyfikacji danych ubezpieczonego, musimy zadzwonić pod numer telefonu widoczny na certyfikacie.

Podróżujący mogą także korzystać ze specjalnie utworzonej w tym celu infolinii dla klientów LOT-u: (22) 505 14 60 czynnej w dni powszednie w godzinach 8:00 – 18:00.

Warto pamiętać o dodatkowym zabezpieczeniu, niezależnie od tego, czy planuje się długoterminowy wyjazd na wakacje czy służbową delegację. Dzięki różnym polisom, możemy uniknąć dodatkowych, nieprzewidzianych wydatków.


Źródło: https://infowire.pl/generic/release/413930/pzu-ubezpieczy-podroznych-lot-u/

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Nowe monety kolekcjonerskie NBP: Hołd pruski i Hołd ruski
Bez kategorii
author
20 listopada 2019

Nowe monety kolekcjonerskie NBP: Hołd pruski i Hołd ruski

Jak oszczędzać pieniądze na studiach?
Bez kategorii
author
23 grudnia 2020

Jak oszczędzać pieniądze na studiach?

Fundacja Sztuki Polskiej ING wybrała obraz Mikołaja Sobczaka
Bez kategorii
author
25 września 2019

Fundacja Sztuki Polskiej ING wybrała obraz Mikołaja Sobczaka

Bank Pekao w Pionkach
Oddziały
author
13 lipca 2019

Bank Pekao w Pionkach

Ile kosztują maseczki w placówkach Poczty Polskiej?
Bez kategorii
author
15 kwietnia 2020

Ile kosztują maseczki w placówkach Poczty Polskiej?

Profi Credit w Olsztynie
Wpisy
author
07 czerwca 2019

Profi Credit w Olsztynie