Alior Bank nagradza ekozakupy Polaków

Alior Bank nagradza ekozakupy Polaków

author
Patryk Byczek
14 lipca 2021

Alior Bank poinformował w komunikacie prasowym, że z raportu “Świadomy konsument”, który opracowała firma konsultingową Accenture wraz z Fundacją Kupuj Odpowiedzialnie, wynika, że połowa respondentów zawsze lub bardzo często czyta skład i znaczenie poszczególnych składników kosmetyków, natomiast 44% badanych skład ubrań. To właśnie z myślą o takich Klientach Alior Bank przygotował specjalną ofertę promocyjną. Sprawdzamy szczegóły.

Dzięki ofercie specjalnej, która skierowana jest do nowych Klientów, korzystanie z karty kredytowej podczas zakupów w sklepach internetowych sprzedających:

– kosmetyki naturalne,
– produkty bio,
– zdrową żywność,

może im przynieść do 600 złotych zwrotu na kartę.

Ponadto razem ze zmianą, która dotyczy zakupowych zwyczajów Polaków na znaczeniu zyskuje ostatnimi czasy trend związany ze świadomymi zakupami oraz zwiększającą się wrażliwością ekologiczną konsumentów. Oferta, którą wdrożył Alior Bank ma na celu nagradzanie Klientów wybierających produkty naturalne. Finansowy bonus ma być motywacją również dla osób, które do takich produktów nie są jeszcze przekonane.

Wierzymy, że każdy mały krok i zmiana przyzwyczajeń może pozytywnie wpływać na nasze otoczenie. Dlatego chcemy inspirować konsumentów do budowania odpowiedzialnych nawyków i premiujemy świadome wybory. Działania w nurcie eko są też spójne z naszą strategią biznesową. Stawiamy na efektywne oraz przyjazne dla klientów oraz środowiska rozwiązania i narzędzia.

 – mówiła cytowana w komunikacie Joanna Olszewska, Dyrektor Departamentu Produktów Klienta Indywidualnego w Alior Banku.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Alior Bank przelewy przychodzące

Alior Banku SWIFT kod

Alior Bank infolinia

Promocja Alior Banku

Oferta Alior Banku ma zachęcić Klientów do korzystania z kart kredytowych OK! lub TU i TAM. W ramach oferty pierwsze przez dwanaście miesięcy, licząc od momentu przystąpienia do promocji, Klienci mogą zaoszczędzić do 600 złotych za ekologiczne zakupy w wybranych sklepach internetowych oferujących właśnie produkty bio. Kolejny zwrot, w wysokości 300 złotych, można zgarnąć za płatności kartą kredytową OK! w konkretnych punktach handlowo-usługowych oraz za płatności w walutach obcych kartą kredytową TU i TAM. Jest to stała część oferty produktowej tych kart. Promocja trwa do 30 listopada 2021 roku.

Wysokość zwrotu na kartę wynosi 3% licząc od wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą kredytową Mastercard OK lub TU i TAM w wybranych sklepach internetowych. W ciągu miesiąca można maksymalnie zgarnąć 50 złotych zwrotu, natomiast w ciągu roku nie można przekroczyć kwoty 600 złotych.

Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest Iwona Duda.


źródło: https://www.aliorbank.pl/aktualnosci/2021-07-12-alior-bank-premiuje-ekozakupy.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Darmowa pożyczka 2000 zł w Net Credit
Wpisy
autor wpisu
Marek_Rutkowski
09 grudnia 2015

Darmowa pożyczka 2000 zł w Net Credit

Promocja: „Polecam Proste Zasady – edycja XIV” w Getin Banku
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
10 grudnia 2021

Promocja: „Polecam Proste Zasady – edycja XIV” w Getin Banku

Nationale-Nederlanden z nową członkinią zarządu
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
15 stycznia 2020

Nationale-Nederlanden z nową członkinią zarządu

Inspektorat ZUS w Łodzi
Oddziały
author
Patryk Byczek
25 września 2019

Inspektorat ZUS w Łodzi

Credit Agricole w Bolesławcu
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 lipca 2019

Credit Agricole w Bolesławcu

Porównaj