Chcesz sprawdzić, o której godzinie pieniądze z rachunków w Alior Banku są realnie wysyłane? A może chcesz dowiedzieć się, o której godzinie przelewy wpływają na konto w tym banku? Sprawdź sesje wchodzące i wychodzące Elixir w Alior Banku.

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 10.11.2018
Udostępnij:

Sesja przychodząca – określa moment, od którego pieniądze powinny być już widoczne na rachunku w Alior Banku.

Sesja wychodząca – określa moment, w którym pieniądze wychodzą z rachunków w Alior Banku.

ALIOR BANK SESJE PRZELEWÓW

Alior Bank – sesje przelewów przychodzących

Pieniądze trafią na konto w Alior Banku o godzinie:

11:00

15:00

17:00

Alior Bank – sesje przelewów wychodzących

Pieniądze zostaną wysłane z konta w Alior Banku o godzinie:

8:20

12:20

15:10

Prezentowane dane dotyczą Klientów detalicznych. 

Sesje Elixir to system rozliczeń międzybankowych obsługiwany przez Krajową Izbę Rozliczeń. System odpowiada za realizowanie przelewów bankowych w Polsce. Większość instytucji bankowych w naszym kraju dysponuje trzema sesjami wychodzącymi i przychodzącymi. W dni robocze gotówka przelane do innego banku powinna zostać dostarczona tego samego dnia. Inaczej sprawa wygląda w weekendy i święta. Przekazy pieniężne wykonane w te dni internetowo zostaną zaksięgowane dopiero w najbliższym dniu roboczym.

Alior Bank swoją działalność rozpoczął już w 2008 roku. Z założenia miał on być bankiem nowoczesnym – łączyć tradycyjną bankowość z innowacyjnymi propozycjami. Alior Bank jako pierwszy w Polsce udostępnił Klientom kantor internetowy i od początku swojego istnienia jest jednym z najszybciej rozwijających się polskich banków. Oferta tego banku kierowana jest do klientów wymagających, oczekujących wysokiego poziomu usług finansowych.

Oceń:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Średnia: 3.2 / 5, łącznie 5 ocen
Komentarze (5)

Alior Bank to najlepszy bank w Polsce! Bez dwóch zdań! Obsługa i szybkość usług na 5! Każdemu polecam!

Pomorskim Człuchów brak placówki Chojnicach brak placówki to coś nie tak z tym bankiem Pile są dwie za mało na tak duże miasto zróbcie coś

Wpis OK, natomiast sam bank to niestety jakaś kpina średni czas księgowania przelewu KRAJOWEGO to 3 dni robocze, nie polecam rezygnuje z konta firmowego. Ocena dotyczy Banku

Gdyni nie ten wpis pewnie jeszcze dluzej bym szukal
polecam zadluzenia.com!!

wszystko ok polecam