Strona główna Wpisy Inne Alior Bank – kody SWIFT/BIC oraz IBAN

Alior Bank – kody SWIFT/BIC oraz IBAN

dominika
Dominika Sobieraj
20 listopada 2018

Szukasz danych do przelewu na konto w Alior Banku ? Sprawdź najważniejsze informacje: kod SWIFT, BIC oraz IBAN. Zobacz również adres Alior Banku do przelewu.

Kod SWIFT to kod składający się z 8 lub 11 znaków, który służy do identyfikacji danej instytucji finansowej w obrocie międzynarodowym. Jest używany najczęściej do przelewów zagranicznych.

Kod BIC (Bank Identifier Code) oznacza to samo, co kod SWIFT. W Polsce używa się po prostu określenia SWIFT, na całym świecie BIC.

IBAN to międzynarodowy numer rachunku, który jest wykorzystywany głównie przy przelewach zagranicznych. Składa się z 28 znaków, z czego 2 pierwsze to identyfikator kraju, a pozostałe to 26 cyfr zwykłego numeru rachunku.

KOD SWIFT = KOD BIC

Alior Bank – kod SWIFT, BIC oraz IBAN

Kod SWIFT Alior Bank: ALBPPLPW

Kod BIC Alior Bank: ALBPPLPW

IBAN Alior Bank: PL + pełny numer rachunku

Adres Alior Banku do przelewu:
Alior Bank S.A.
ul. Łopuszańska 38D
02-232 Warszawa

Alior Bank istnieje od 2008 roku i przez ten czas zdążył sobie zapracować na miano jednego z najszybciej rozwijających się polskich banków. Jest to bank innowacyjny – łączy bankowość w wydaniu tradycyjnym z nowoczesnymi propozycjami. To właśnie Alior Bank jako pierwszy z polskich banków udostępnił Klientom kantor on-line. Oferta banku kierowana jest głównie do najbogatszych i wymagających Klientów, ponieważ oferowane usługi bankowe świadczone są na najwyższym poziomie.


Źródło:

https://www.aliorbank.pl

Udostępnij

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Ewa Paszkowska
Ewa Paszkowska
2020-07-15 10:39:14
Dziękuję za pełne informacje.
Faren
Faren
2020-05-12 01:22:19
@Bielicz Robert; jeśli przelew zwykły (w cenie 50 zł.) został zlecony po godz. 15-tej w czwartek, to transakcja został zrealizowana w dniu następnym. Do tego dochodzą 3 dni robocze na operacje międzybankowe, więc przelew będzie dostępny w środę. Będąc w podobnej sytuacji jak p. Robert takie właśnie wyjaśnienie usłyszałem od konsultanta tego banku.
anna szymańska
anna szymańska
2019-12-19 18:07:17
JAKI JEST DLA MOJEGO KONTA W PAŃSTWA BANKU-ODDZIAŁ GNIEZNO-: -BANK CITY; -KOD BANKU ? BYŁOBY MIŁO GDYBY TAKIE INFO WIDNIAŁO NA DZIEŃ DOBRY NA STRONIE BANKU-SĄ TO INFORMACJE NIEZBĘDNE PRZY ZWROTACH DOT. ZAGRANICZNYCH SKLEPÓW INTERNETOWYCH .-NIE TRZEBA BY BYŁO GODZINAMI CZEKAĆ NA POŁĄCZENIE " POWYŻEJ 5 MINUT "-POZDRAWIAM-PAŃSTWA KLIENTKA-SZCZĘŚLIWA POSIADACZKA KONTA W ALIORZE.
Dąbrowiaczek
Dąbrowiaczek
2019-11-14 22:55:15
Polecam ten bank każdemu od lat nigdy nie miałem tam problemu czy to przy spłacie kredytu czy innych operacjach inne banki powinni brać przykład od niego a obsługa banku na najwyższym poziomie, nie wiem jak w innych miastach w Polandii ale w Ð, Górniczej jest naprawdę świetny.
CoJaCzytam
CoJaCzytam
2019-10-22 12:31:25
Hahahah..."Oferta banku kierowana jest głównie do najbogatszych i wymagających Klientów, ponieważ oferowane usługi bankowe świadczone są na najwyższym poziomie." xD

Podobne artykuły

Różnice dochodowe Polaków maleją
Bez kategorii
alicja
Alicja Uzarowicz
01 sierpnia 2019

Różnice dochodowe Polaków maleją

Kredyt hipoteczny Nowy Dwór Mazowiecki
Wpisy Inne
patryk
Patryk Byczek
13 lipca 2017

Kredyt hipoteczny Nowy Dwór Mazowiecki

Ile zarabia jubiler?
Bez kategorii
sandra
Sandra Tessmer
16 listopada 2019

Ile zarabia jubiler?

Credit Agricole w Ząbkowicach Śląskich
Oddziały
patryk
Patryk Byczek
26 lipca 2019

Credit Agricole w Ząbkowicach Śląskich

Pomoc frankowiczom budzi wątpliwości Polaków
Bez kategorii
aneta
Aneta Jankowska
20 lutego 2019

Pomoc frankowiczom budzi wątpliwości Polaków