Alior Bank – kody SWIFT/BIC oraz IBAN

Alior Bank – kody SWIFT/BIC oraz IBAN

author
Dominika Sobieraj
20 listopada 2018

Szukasz danych do przelewu na konto w Alior Banku ? Sprawdź najważniejsze informacje: kod SWIFT, BIC oraz IBAN. Zobacz również adres Alior Banku do przelewu.

Kod SWIFT to kod składający się z 8 lub 11 znaków, który służy do identyfikacji danej instytucji finansowej w obrocie międzynarodowym. Jest używany najczęściej do przelewów zagranicznych.

Kod BIC (Bank Identifier Code) oznacza to samo, co kod SWIFT. W Polsce używa się po prostu określenia SWIFT, na całym świecie BIC.

IBAN to międzynarodowy numer rachunku, który jest wykorzystywany głównie przy przelewach zagranicznych. Składa się z 28 znaków, z czego 2 pierwsze to identyfikator kraju, a pozostałe to 26 cyfr zwykłego numeru rachunku.

KOD SWIFT = KOD BIC

Alior Bank – kod SWIFT, BIC oraz IBAN

Kod SWIFT Alior Bank: ALBPPLPW

Kod BIC Alior Bank: ALBPPLPW

IBAN Alior Bank: PL + pełny numer rachunku

Adres Alior Banku do przelewu:
Alior Bank S.A.
ul. Łopuszańska 38D
02-232 Warszawa

Alior Bank istnieje od 2008 roku i przez ten czas zdążył sobie zapracować na miano jednego z najszybciej rozwijających się polskich banków. Jest to bank innowacyjny – łączy bankowość w wydaniu tradycyjnym z nowoczesnymi propozycjami. To właśnie Alior Bank jako pierwszy z polskich banków udostępnił Klientom kantor on-line. Oferta banku kierowana jest głównie do najbogatszych i wymagających Klientów, ponieważ oferowane usługi bankowe świadczone są na najwyższym poziomie.


Źródło:

https://www.aliorbank.pl

Udostępnij

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Iza

Proszę o kontakt [email protected]

Ewa Paszkowska

Dziękuję za pełne informacje.

Faren

@Bielicz Robert; jeśli przelew zwykły (w cenie 50 zł.) został zlecony po godz. 15-tej w czwartek, to transakcja został zrealizowana w dniu następnym. Do tego dochodzą 3 dni robocze na operacje międzybankowe, więc przelew będzie dostępny w środę. Będąc w podobnej sytuacji jak p. Robert takie właśnie wyjaśnienie usłyszałem od konsultanta tego banku.

anna szymańska

JAKI JEST DLA MOJEGO KONTA W PAŃSTWA BANKU-ODDZIAŁ GNIEZNO-: -BANK CITY; -KOD BANKU ? BYŁOBY MIŁO GDYBY TAKIE INFO WIDNIAŁO NA DZIEŃ DOBRY NA STRONIE BANKU-SĄ TO INFORMACJE NIEZBĘDNE PRZY ZWROTACH DOT. ZAGRANICZNYCH SKLEPÓW INTERNETOWYCH .-NIE TRZEBA BY BYŁO GODZINAMI CZEKAĆ NA POŁĄCZENIE " POWYŻEJ 5 MINUT "-POZDRAWIAM-PAŃSTWA KLIENTKA-SZCZĘŚLIWA POSIADACZKA KONTA W ALIORZE.

Dąbrowiaczek

Polecam ten bank każdemu od lat nigdy nie miałem tam problemu czy to przy spłacie kredytu czy innych operacjach inne banki powinni brać przykład od niego a obsługa banku na najwyższym poziomie, nie wiem jak w innych miastach w Polandii ale w Ð, Górniczej jest naprawdę świetny.

Podobne artykuły

Santander Consumer Bank Legionowo
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
14 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Legionowo

Santander Bank Polska w Odolanowie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
01 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Odolanowie

Sprawdź długie weekendy w 2018 roku
Blog
author
Dominika Sobieraj
04 listopada 2017

Sprawdź długie weekendy w 2018 roku