Credit Agricole odniósł swój mały, lecz olbrzymi sukces. Liczba Kont dla Ciebie po 5 miesiącach od uruchomienia oferty przekroczyła już 100 000. Konto, które dobiło do tej wielkiej liczby, otworzył manager biura podróży we Wrocławiu.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 17.09.2018
Udostępnij:

Oferta Konta dla Ciebie dostępna jest w Credit Agrocile od 11 kwietnia bieżącego roku. Sam bank mówi, że owy produkt jest najpopularniejszym w historii instytucji. Ponadto z kontem wiąże się wiele nowych funkcji i usług, które maksymalnie trafiają w potrzeby Klientów. To właśnie dzięki temu produkt odniósł tak duży sukces, wspominała wiceprezes banku Credit Agricole, Jędrzej Marciniak.


 

Konto dla Ciebie

Oferta banku to mix kont, w którym faktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Pod nazwą produktu można znaleźć:
 

konto dla Klientów VIP
konto flagowe
konto dla młodzieży i nastolatków.

Samo posiadanie i prowadzenie Konta dla Młodych jest darmowe, przy czym należy spełnić bardzo proste warunki. W ich skład wchodzą: wykonanie jednej w miesiącu płatności kartą i zapewnienie miesięcznych wpływów na rachunek w wysokości conajmniej 1000 złotych. Wówczas korzystanie z karty dołączonej do konta, przelewy przez Internet oraz aplikację CA24, wypłacanie pieniędzy ze wszystkich bankomatów w Polsce jest całkowicie darmowe.

Ponadto, karta debetowa dołączana do konta może być używana na całym świecie. Nie ma różnicy, czy płatność realizowana jest w dolarach, euro, dolarach, złotówkach, czy na przykład w funtach – każda transakcja nie podlega kosztom przewalutowania. 

Ubezpieczenie
 

Wraz z Kontem dla Ciebie Klient otrzymuje ubezpieczenie assistance Pomoc dla Ciebie oraz Indywidualną Linię Kredytową. Klient ma do wyboru pakiet podstawowy lub pakiet podstawowy. W pakiet podstawowy wchodzi:

ochrona przed zgubieniem dokumentów lub kluczy
wizyty domowe fachowców naprawczych lub lekarzy
ochrona telefonu Klienta przed zniszczeniem lub kradzieżą.

W pakiet rozszerzony wchodzi (dodatkowo):

pomoc w przypadku wypadku lub awarii samochodu
ochrona sprzętu domowego, w razie cyberataku lub uszkodzenia.

Warto nadmienić także, że Pomoc dla Ciebie jest darmowa przez pierwsze pół roku od momentu założenia Konta dla Ciebie.


 

Rachunek oszczędnościowy

Osoby posiadające Konto dla Ciebie mają możliwość otworzenia Rachunku Oszczędzam, którego oprocentowanie w ciągu pierwszych czterech miesięcy wynosi 2,5%. Ponadto, Klienci oszczędzają także na zakupach, będąc członkiem największego w Polsce Klubu Rabatowego. Credit Agricole jest partnerem prawie 10 000 sklepów oraz lokali usługowych, w których można dostać nawet do 55% zniżki, gdy podczas płatności użyje się karty z logo instytucji. 
 

Komentarze