zadluzenia.com
zamknij

Ferratum Bank rozpoczął działalność w Polsce

Grupa finansowa Ferratum powstała w Finlandii w roku 2005. Jako pierwsza w Europie zaczęła udzielać mikropożyczek. Do grupy należy także Ferratum Bank, który właśnie rozpoczął działalność w Polsce.

 

Ferratum Bank to nietypowy podmiot na naszym rynku finansowym. Formalnie licencję bankową otrzymał od Maltańskiego Urzędu Usług Finansowych (MFSA), który sprawuje nadzór nad spółką. W Polsce firma została dopuszczona do działalności przez Komisję Nadzoru Finansowego.

 

"Więcej niż pieniądze. Dla każdego". Tym hasłem promuje się Ferratum Bank w Polsce. Firma udzielać będzie prostych i przejrzystych pożyczke online i offline. Dotychczasowa marka - Ekspres Kasa zostanie włączona do oferty Ferratum Banku.

 

Oferta Grupy Ferratum

 

Obydwie marki (Ekspres Kasa i Ferratum Bank) oferują pożyczki chwilówki dostępne online bez wychodzenia z domu. Różni je natomiast okres spłaty i minimalna kwota pożyczki:

 

- Ferratum Bank

 

Kwota pożyczki - od 400 do 2000 zł

 

Okres spłaty - od 3 do 12 miesięcy

 

- Ekspres Kasa

 

Kwota pożyczki - od 100 do 2000 zł

 

Okres spłaty - 15, 30 lub 60 dni.

 

 

Wniosek o pożyczkę w Ekspres Kasa można złożyć w tym miejscu:

 

Złóż wniosek

 

Skomentuj artykuł
captcha
~express

Bankowiec faktycznie, dziwne. Jak się wpisuje w google "ferratum bank" to na drugim miejscu wyskakuje ekspres kasa. Może to spółki siostry po prostu   Odpowiedź

~Gość

Fajna ta firma Ferratum. Korzystałam z ich pożyczki online, wiadomo opinie są różne w internecie o takich pożyczkach, ale stwierdzam, że wszystko odbyło się bez problemów. Pieniądze na dowód, w 10 minut na koncie, od razu podana też kwota spłaty, super, polecam.   Odpowiedź

~bankowiec

co to za bank? czy to jest ich strona? https://www.ekspreskasa.pl/ferratum-bank-0   Odpowiedź