zadluzenia.com
zamknij

Przebojowa pożyczka Michała Wiśniewskiego

Instytucje finansowe chętnie sięgają w swoich reklamach po znane postacie. Tym razem twarzą pożyczki w SKOK Wołomin został dawny gwiazdor - Michał Wiśniewski.

 

Wizerunek Michała Wiśniewskiego w reklamie SKOKu nieco szokuje. Jakiś czas temu celebryta publicznie chwalił się, że roztrwonił w swoim życiu ponad 30 mln złotych. Teoretycznie jest zatem ostatnią osobą, która powinna doradzać w kwestii naszych finansów.

 

Pamiętajmy jednak, że nie to jest celem reklamy. Reklama ma głównie przyciągnąć uwagę potencjalnego Klienta. A to zdecydowanie udało się reklamie SKOKu Wołomin. Nikt nie rozmawia o aktorze Kevinie Spacey czy Margina Call w reklamie Banku BZ WBK.

 

A o reklamie "Wiśni" od razu zrobiło się głośno. Dzięki temu pożyczka ma szansę zainteresować sporą rzeszę potencjalnych Klientów.

 

Przyjrzyjmy się bliżej samemu produktowi. "Przebojowa pożyczka" to pożyczka gotówkowa oferowana maksymalnie na okres 5 lat.

 

Kwota pożyczki maksymalnie wynosi 250 550 zł. Do 15 000 zł SKOK Wołomin udziela pożyczki bez zgody współmałżonka.

 

Biorąc pożyczkę powyżej 20 000 zł musimy dodatkowo wskazać poręczyciela. 

 

SKOK Wołomin nie wymaga od Klienta niezliczonej liczby dokumentów. Aby zaciągnąć "Przebojową pożyczkę" wystarczy jedynie oświadczenie o dochodach lub PIT za rok 2013.

 

Przykładowe koszty pożyczki: biorąc kwotę 5000 zł na okres 3 lat, miesięczna rata wyniesie 175,74 zł. RRSO to 24,23%.

 

Szczegółowe informacje dostępne są w oddziale, na stronie internetowej SKOK Wołomin oraz na infolinii 801 44 52 52.

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~iwan grozny

a wszystko to bo ciebie kocham ;)   Odpowiedź